Kızlar neden böyle oldu cok korkuyorum :( ?

Adetimin ilk günü aşırı ağrılıydı yataktan kalkamadım, buscopan aldım sonraki iki günde hap aldım. Hap almadan önce normal yoğunlukta kan geliyordu haptan sonra çok azaldı, adetim zar zor 4 gün sürdü, şimdi 3 gündür günlük ped kullanabilecek kadar az kahverengimsi kan geliyor. Acaba kist filan mı düşürdüm haberim olmadan, ya da buscopan mı kesti adetimi? Böyle az kan gelmesi adetin kısa sürmesi ilk defa oldu ama önemlimidir o ağrının üstüne olunca çok korktum 😢😢😢😢?

0|0
5|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Regl olmusken ilac kullanirsan keser tabi bir daha kullanma ben de dun oldum sinirlerim cok bozuk

1|0
    0|0
    • Aslan pencesi cayi ic bir de iyi gelir adet duzenini saglar

• Cok sağol :)

• Rica ederim ne demek :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 4

• Agri kesiciler hep oyle yapar merak etme dogal olarak civanpercemi var ot aktardan alabilirsin adet oncesi ic

1|0
    0|0
    • Bana buscopan adeti jesmez dediler oyüzden korkum

• Postant forte diye bir agri kesici var onu kullan agri yaptiginda ilk gun adeti kesmez canim

1|0
    0|0
  • Buscopan niye içtin ki o adet için değil idrar yolları hastalıkları için ilaçtan kesilmesi normal

0|0
    0|0
    • Yok adet için

• Aç içini oku bakalım adet için mi?

• bu çok normal ya ağrı kesiciler bendede çok kesinti yapıyodu bu yüzden olabildiğince sabredip uzak duruyorum onlardan adetimi fazlasıyla düzensizleştiriyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...