Biraz utanıyorum ama biri bilgi verebilir mi?

özel bölgemi jiletle nasıl alabilirim? püf noktası falan varsa paylaşabilir misiniz? kendimi kesmekten korkuyorum

0|2
7|26

En İyi Erkek Görüşü

• Kullandığın jilet zaten korumalı usturayla traş olmuyorsun sonuçta korkma kesmezsin kendini :D Al eline permatiği köpükle traşlanacak yeri ve yavaş yavaş aşağıdan yıkarı doğru kes :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Çok uzun mu şu an?

0|0
    0|0
  • Yukarıdan aşağıya ama makineyle de alabilirsin

0|0
    0|0
  • Kopukle sonra dal jiletle

0|0
    0|0
  • Makinneyle al. Kesersin falan sonra evde kalırsın :)

0|0
    0|0
  • Utansanda kasılsan da ne jilet ne ağda git lazer yaptır jilet dersen permatik banyo var bayanlar için pembe renkli ağdayı yavsiye etmem zamanla vajinada sarkma yapar hatta bence doğru bilinen yanlıştır asla ağda yapma sağlıklı günler dilerim

0|0
    0|0
  • Sen ilk önce balona traş köpüğü sür, balon noel baba gibi bem beyaz olana kadar köpürt, onda dene, patlatmadan. Sonra kendinde yaparsın. Önceden önlem almış olursun😊

0|0
    0|0
  • zor iş yaa erkekte sorun yok ta kız olunca detaylara dikkat etmek gerekir...

0|1
    0|0
  • Sakalını alıyor muş gibi al

0|0
    0|0
  • Kopük kullan.

0|0
    0|0
  • alma kesersin bak ben bile cok kestim

1|0
    0|0
  • Alma jıletle

0|0
    0|0
  • youtube de videosu var canım izle :)

0|0
    0|0
  • Püf noktası köpürt.

0|0
    0|0
  • Tüy dökücü krem daha basit bence...

0|0
    0|0
  • Jiletle uğraşma. Tüy dökücü yakmayan köpükler var. Onlardan bir tane al iki üç defa kullanırsın.

0|0
    0|0
  • Saçmalama sakın jilete vurma karartma yapar şeklini bozar iğrenç hal sşır

0|0
    0|0
  • Yavas yavas kes killarini acitmadan.

0|0
    0|0
  • Özel jiletlerden kullan

0|0
    0|0
  • bence epilasyonla al lazerle

0|0
    0|0
  • Jiletle alma kesebilirsin ağda ile alma koparabilirsin eline eldiven giy yolarak al

0|0
    0|0
  • singapurda ağda yapan salonlar varmış.. çalışanlarda karışık.. müşterilerde.. sırayla kadınada düşebilirsin erkeğede... sanalda tanıştığım bayan anlatmıştı... erkeğin poposunu bayan ağda yapıyomuş... ilginç gelmişti

0|0
    0|0
  • Duşa girmeden once guzelce krem sur 1 saat filan beklesin yumjsatsin killari dusa gir guzelce kopukle sonra ustten assaya sur cok bastirma. Vajinanin arasinda dil gibi olan seylerden var mı klitrois ne deniyo varmi?

0|0
    0|0
  • Önce tras köpüğü ile kılları yumasat ondan sonra tıraş yap aşağı doğru al tersten alma batık olur

0|0
    0|0
  • jiletle kesme ya saçmalama sonra kö kalınlaşır sakın...

0|0
    0|0
  • Banyoda sıcak suyla yıka
    Sonra köpürt iyice
    Ve jiletle al
    Çok rahat alırsın hissetmezsin bile :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kesmezsin canim vajinani biraz gerdir asagidan yukari dogru yapabilirsin

0|1
    0|0
  • ağdayla al.

0|0
    0|0
  • Canım Venus tıraş bıçağı var kadınlar için kremli üstelik kullan tavsiye ederim

0|1
    0|0
  • Agdayla almalisin kesinlikle 10 yıldır sürekli jilet kullandım keskr bana da birisi akıl versydi jilet kullanma diye 10 yılın üzerine agdayla bir kez aldım çok zor oldu benim için bidaha cesaret edemedim ama hiç jilet vurmadiysan çok kolay olacaktır.

0|2
    0|0
  • Tavsiyem jilet kullanma

0|0
    0|0
  • kuaföre neden gitmiyorsun, jiletle alma bence

0|0
    0|0
  • Korumali jiletlerle olcaksin zaten permatiklerden kadinlar icin satiliyo pembe pembe kaplari var anlarsin zaten, onun disinda asagidan yukari kesersen hepsi batik olur ve uzama donemlernde buyuk sknti cikarirsin..
    Ki sana en buyuk tavsiyem korkma ve agdaya git, ben hala her gidismde korkudan titredgm halde boyle bir rahatlik yok o yuzdn gidiyorum hic bulasma jilete

0|1
    0|0
Yükleniyor...