Acil cevap arkadaşlar! Ciddi olanlar yazsın

Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkimiz oldu. Eve gittikten sonra çamaşırında kan damlası olduğunu söyledi. birkaç saat sonra yine kan damlası görmüş. Adet döneminde değil. Çok sert bişeyde yaşamadık. Bu kan neden geliyor ? Kızlık zarımı bozuldu ?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Genel kız yalanı üstüne kıyafetle hiçbirşey olmaz o senı kendıne bağlamak ıcın yapıyor Kız mast.. yaparken parmagıyla klıtorısı okşuyor bırşey olmuyo sen üstünde kıyafetlemi sürtünürken olucak inanma bunlara yol ver gitsin sürtün sürtün nereye kadar

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• onun kızlıgı senın adamlıgın bozuldu .

5|3
    2|1
  • zedelenmiş olabilir.

0|1
    0|0
  • Bikaç gün bekleyin kanama devam ederse adet olmuştur.Düzensiz olabilir.Kıyafet varsa ve çok zorlanma olmadıysa bozulmaz zaten.

1|0
    0|1
  • kızlık zarı öyle damla akıp 2 saat sonra bdaha damla akmasıyla falan bozulmaz

2|1
    0|0
  • kıyafetleriniz üstünüzdeyse bozulma olmamıştır.

1|0
    0|0
  • zedelenmıs olablr

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• bozulmaz oyle zedelenme olmustur normal

2|0
    0|0
  • bisiklet sürerken zarın bozulması daha olası. takmayın kafanıza olur böyle şeyler.kız arkadaşlar daha iyi bilir tabi..

1|0
    0|1
  • içine girmediysen hiç birşey olmadı merak etme.

1|0
    0|0
  • sürtünme yolu ile kızlık zarının bozulması

aman tanrım

2|0
    0|0
  • kızlık zarıyla alakası yok kızlık zarı öyle bozulmaz

1|0
    0|0
  • gitmiş kızlık...

1|0
    3|1
  • kekliyor seni :)

1|1
    1|0
  • Kardeşim kendini kaybedip biraz fazla sürtüysen belki kızlık zarı zedelenmiş olabilir bu kanda ondan dolayı olmuş olabilir ki bir kaç santim içeri yönelmişsende aynı durum görülebilir kardeşim.

1|0
    0|1
  • geçmişten geliyor ama getiren sen değilsin, bozulmuş ama bozan sen değilsin. en klasik numaradır bunlar aman yeme

2|1
    1|0
    • yani kız patlak mı diyosun

• aslına bakarsan patlak olmasında bir sorun yok. kendi bedeni kendi kararı, canı istemiş yatmış kimseyi ilgiledirmez ama sürtünüp iki saat sonra bekaret gitti ayagına yatıyorsa o karı sinsidir. o karıdan sana hayır gelmez. dobra ama patlak bir karıyı bakire ama sinsi kadına tercih ederim. başıma taç ederim. soruna gelince benim nereden anladığım değil senin nasıl olupta anlamadığın sorun.

• patlak olduğunu düşünmüyorum. En azından buna nasıl ulaştın anlam veremedim

Yükleniyor...