Eğri penis daha mı çekici?

tercihiniz ne yönde ? bence eğri penisler daha çekici oluyor az önce gay ponostarlara bakarken farkettim. eğri penis sanki daha bir vurduymaz daha bir salaş. gelirsen ekime gelmezsen zkime felsefesinin kanlı canlı örneği gibi ne dersiniz?

0|0
831

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 31

• Yok ya kızlar dik penisi daha çok seviyor bence ama şu şekle bakmaktan ziyade mutlaka işlevini tartışmanız gerekir. Uzunluk eğrilik bunlar aslında boş iş. Çok uzun penislerin 22-23 cm gerçek olmadığını bilmen gerek ve önemli olan onu içinde hissedebilmen :) bizde sizin göğüs ölçülerinize takığız ama dokunduğumuzda da ele.gelsin avcu doldursun diyoruz fazla.abartmamak gerek :)

0|1
    0|0
  • benimki o kadar yamık ki attığım zaman bumerang gibi geri dönüyor

3|0
    0|0
  • nedir sendeki bu penis merakı nasıl bir ruh hali içinde aklına gelip sordun ki bu soruları. ayrıca hayatta hiçbir şeyin eğrisi makul değildir. peniste de öyle sağlık açısından. internetten araştır istersen eğrilik bir hastalık ya da hastalığa davet çıkaran bir durumdur. eğriliği düzelttirmek için ameliyatlar yapılıyor. eğriliği olan insanlar pozisyonlarda zorlanır akrobasik hareketler yapmak zorunda kalır. Ama sen ölesinden zevk alıyorum ilgimi çekiyor diyorsan erkek arkadaş secerken ac bakayım bir önce de bence sonra ilerde saorun olmasın...

0|1
    0|0
  • ewet benimkide biraz eğri güzel olabiliyor

0|0
    0|0
  • içeri girdikten sonra hepsi aynıdır ha bu düzmüş hiç sarmadı vuhuu bu eğriymiş çok iyi falan demezsin emin ol.

0|0
    0|0
  • Düşünsene düz bir pipi ve girmesi gereken bir garaj hemen işini halleder ama kavisli bir p.nis önüne geleni altına alır hem fazlasıyla zevk alırsın hem süre uzar:p

1|0
    0|0
  • Hic bir kız sevio diye sütun gibi penisimi yamultamam kusura bakmayın.

1|0
    0|0
  • _!_ forever

1|0
    3|0
  • benim ki eğri. çekici mi orasını bilmem :D onu size sormak lazım çekicimi değilmi.

Not: Dümdüz penisi anca p.rno da görürsün :)

0|0
    0|0
  • herkes penis mhendisi olmuş amk

0|2
    0|0
  • İse bak nede guzel betimlemissin ;)

0|0
    0|0
  • Kıymetini bilememişiz penisimizin desene :) Çok hafif eğrilik asabi bir görüntü veriyor ama bunun avantaj olduğunu hiç düşünmemiştim :D

0|0
    0|0
  • eğri penis sağlıklı bir penis değildir ama .

0|0
    0|0
  • Evet Penis dediğin eğri olur :D

0|0
    0|0
  • _\_ işte bu benimki :D

0|0
    0|1
  • bende düşünüyodum benimkinde bir sıkıntı var mı diye okudum iyimiş böyle :D

0|0
    0|0
  • al sana çekici peniş link