Hamile olabilir miyim?

Erkek arkadasim bozmayacak şekilde kac cm bilmiyorum ama biraz girdi. korumasız yaptık içindeyken birşeyler akmış olabilirdi ilimizde bilmiyoruz. yaptıktan 3-4 saat sonra bir kac damla dan daha azkan geldi zar yirtildi mi diye dusundum ama sonradan daha fazla geldi regl oldugumu anladım üstünden 1 hafta geçti ve bugün midem çok kötü bulandi hamile olma ihtimali nedir?

1|1
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• 0 merak etme

0|0
    0|0
    • Midem çok kötüydü kusmadim ama. bilmiyorum korkuyorum

• Adet döneminden belli bir sure önce veya sonra kalinmiyormus diye duydum birde

• Kalınmıyor değil zor kalınıyor yani ihtimaller azalıyor adetten 14 gün sonra kalma ihtimali en yüksek gün sonra git gide azalıyor ihtimal

Erkekler Ne Diyor 15

• ıkız kanks

0|1
    0|0
  • Sıfır...

0|0
    0|0
  • insallah olursun

0|1
    0|0
  • Hamilesin tebrikler

0|0
    0|0
  • olma ihtimalin var bebeğim :(

0|0
    0|0
  • Fazla içeri girmemesine rağmen kızlığın bosulmus büyük ihtimalle ama hamile değilsiniz

0|0
    0|0
    • Bozulmuş mu?

• Yanı bozulmamistir

• Bozulmuş olabilir acıma vajinaya daha önce hiç giriş olmadığı içi genislerken acır ama zar 2-3 santim kadar içeridedir

• Analı babalı büyütün

0|0
    0|0
  • kızın olacak.

0|0
    0|0
  • Off tamam hamilesin...

0|0
    0|0
  • Istoyosan bırakabılırım

0|0
    0|0
  • anne oluyorsun hayırlı olsun :D

0|0
    0|0
  • %85 gebesin

0|0
    0|0
  • uln yazık bee evlenmeden ilişkiye giriyosunuz cokmu meraklıydın

0|0
    0|0
  • Bu kadar cahilseniz yapmayin su isi.
    Her halti yiyip sonrada hamilemiyim diye sorarsiniz.
    Cahiller yaw.

0|0
    0|0
  • Anne olabilirsin hazirlikli ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Mümkün. Hamile kalman için, zarın yırtılması şart değil. Test yapmanı öneririm. Ayrıca yıl 2016, korunun yahu.

1|0
    0|0
  • Bakire değilsin artık 4cm den sonra bozulur eğer arkasından regl olduysan hamile kalmazsın çünkü onu temizler dışarı atar sevgilin hamilelik testi alsın dene eğer hamileysende bir hap var 60 lira onu iç bebeğini anında düşürür ve temizler ihmale bırakma herşey için geç olur

0|0
    0|0
  • keşke ertesi gün hapı kullansaydın. hamilelik testi al dene bir .

0|0
    0|0
    • Testin doğru sonuç vermesi için 15 gün geçmesi gerekmis

• ya zar kolay yırtılmıo aslında zorlaması gerekir sevgilinin. hani parmak soktuğunda yırtılmıo bile. bence yırtılmamıştır.

• İnşallah

• Hamile olmazsin o mide bulantisi gibi belirtiler tamamen psikolojik kafana takma derim 👍☺

0|0
    0|0
    • Alt karın bolgemde bir ağrı var gibi dün midem bulandi çok korkuyorum ya. test alicam ama 15 gün sonra test doğru sonuç verirmiş

• bir haftada belirti olmaz psikolojik o bulantı ama zarın yırtılmış olabilir ona bişey diyemem

0|0
    0|0
  • Bekarete onem veren biri degilim 14 yaslarindayken parmagimla bozamamistim uzun cisimle bozdum demek istedigim parmakla olacak sey degil ve bozulduysa eger acisindan anlarsin icin sizlar ama hamilelik belli olmaz oyle bir aci oldu mu

0|0
    0|0
  • yırtılmıs da olabılır. hamıle kalma olasılıgın da var. dusuncektınız bastan arkadas

0|0
    0|0
Yükleniyor...