Nasıl o bölgeyi temizleyeceğim?

vajinamı temizleyemiyorum, biraz korkuyorum aslında bana şampuan ve sabun tarzı şeyler zarar verir diyorlar bende suyla öyle bir yıkıyorum ama tabiki temiz değil. siz temizliyormusunuz? nasıl?

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• Vulvayı en iyi şekilde temizlemeniz çok çok iyidir ama vajinayı temizlemeyi ise kendi duşlama sistemine bırakın.. Kimyasallar vajinanın en büyük düşmanıdır.. Sentetik iç çamaşıralrda.. Dar giyecekler nemlendirir.. İlla yıkamak istiyorsanız içini duru suyla temizleyin..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kimyasal sürme derim o genital bölge için jeller falan zararlı olablir.

su ile yıka sadece

1|0
    0|0
    • tuhaf bir kokusu var, içim rahat değil ya :/ sadece içi için mi öyle dedin?

• teşekkürler yardım için

Erkekler Ne Diyor 17

• vajina dışı sabunla falan yıkanır ama vajina içerisi yani dış dudaktan içerisi normal su ile yıkanır. vajinanın kendini korumak için bir fiziksel sıvı akıntısı olur. mikroplardan krur. sadece su ile yıka yeterli

1|0
    0|0
  • Vajinanın içini yıkamaya kalkmayın vajina kendini temizleyen bir organ onun dışında dışını suyla yıkamanız yeterli diğer maddeler zarar verebilir.

1|0
    0|0
  • Özel ürünler kullanacaksın o bölge için üretilmiş.

1|0
    0|0
  • Vajina ici ph 3 4 tur yani koku vajina ph degismesi nedeniyle olabilir. Onerilerim bol yogurt ye kaliteli pamuklu kilot kullan Bol sebze yrmeye calis Dar kiyafetleri surekli giyme kokunun oldugu donemlerde sogan samirsak yeme. bamya bamya dus al

1|0
    0|0
  • İçine sürme dişina sur temizle tabi

1|0
    0|0
  • tabi ki şampuan sabun kullanma camasır suyu en isi olmazsa domestos kullan ama benim gibi tuz ruhuyla camasır suyunu sakın karıstırma

1|0
    0|0
  • su yeterli canım karıştırma başka şeyi :)

1|0
    0|0
  • kim demişse yanlış söylemiş. zararını iyi durulamazsan görürsün...

1|0
    0|0
  • sabun zarar vermez

1|0
    0|0
  • Sirkeli Su Yap 1 kez

1|0
    0|0
  • way ak kezzap dök

0|0
    0|0
  • çokmu kıllı yoksa göbeğin çok büyükte aşağısını göremiyormusun

0|0
    0|0
  • Kezzap dök

0|0
    0|0
  • domestos dök üstünden her türlü kiri kokuyu alır götürür :D

0|0
    0|0
  • Banyo yaparken vajınanı elinle aşağı yukarı oynatarak temizliye bilirsin

0|0
    0|0
  • İçinini tenizleme zaten

0|0
    0|0
  • tazyikli su

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Killarini al
    Onun uzerine sabunla filan yika nolcak
    Inun ustune de krem filan sur

1|0
    0|0
  • Sadece suyla temizle sabun şampuan zarar verir. Sabun kurutur, şampuan vs gibi ürünler içinde kimyasallar var mantar olabilirsin. Onun da tedavisi çok zor. Vajina temizleyicileri bile kullanma su her şeyi temizler.

1|0
    0|0
    • değişik bir koku geliyor?

• tam iç tarafından bahsetmiyorum

• evet biraz ama nedenini bilmiyorum

• Ne zarar gercek be olmaz bişi

1|0
    0|0
  • Çamaşır suyu😂😂

0|2
    0|0
  • yaşlar kaç cidden sizin bu sitede olmamanız gerek bence

0|2
    0|0
    • nedenmiş o? soru sormak için değilmiydi bu site?

• vajinan sen küçükken de sende vardi ve ailen seni suyla sabunla yikardi orani da yikarlardi yani. ayrica sürekli insan gidip vajinaya özel jel alamaz. satiliyor ama git al istersen ikinci üçüncüde birakacagina eminim. daha pahali çünkü ve yine bir kimyasalla orayi yikiyorsun sonuçta.

• tazyık yapma. orda dogal flora var ve orası kendı kendını temızleyebılen bır organ.. bu florayı bozarsan enf. dan tut mantara kadar gider ucu. dısardan yuzeysel temızle suyla ama tazyık fılan sakın.

1|0
    0|0
Yükleniyor...