Boşalma öncesi baya bir su kaybı ve sudan kaynaklı kaşıntı sebebi nedir acaba?

Boşalacağım zaman boşalmadan önce yarım su bardağı sıvı bildiğiniz dışarıya fışkırıyor ama idrar olmadığına eminim ne olduğunu ise bilmiyorum...

Ayrıca vajinam arada çok kaşınıyor, boyle sürterek elimle hızlı bir şekilde kaşımak zorunda kalıyorum ve içimdeki su çıkmadan o kaşıntı geçmiyor o suyu dışarı attıktan sonra en az iki hafta tekrar o kaşıntı kendisini göstermiyor...ve o kaşıntı gelmeden önce akıntımın çoğaldığını farkediyorum..

İlginç ama anlam getiremedim :( sizin bir bilginiz var mı?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Gelen akıntının rengi ve kokusu var mı? kıvamı nasıl? kaygan mı, yoksa su gibi mi daha detaylı bilgi vermelisin.

0|0
    0|0
    • Tamamen kokusuz. Kıvamı idrardan biraz daha koyu ama normal akıntıdan daha sıvı. ve renksiz

• Teşekkür ederim sizin meslek nedir sağlık sektörü sanırım?

• kişisel bilgilerimi genelden paylaşmıyorum, geçmiş olsun.

Erkekler Ne Diyor 6

• evt bir fikrim var doktora gitmelisin kardeşim

0|0
    0|0
  • sadece sevişme esnasında ise bahsi geçen akıntı sevişme sıklığı/akıntı miktarı analizi yaparak sadece orgazma vücudunun verdiği tepki olup olmadığını anlayabilirsin.

kokuda, renkte değişim olursa seni türk hekimlerine emanet edelim bence.

0|0
    0|0
    • sevişme gibi bişi yaşamadım aslında boşalmada değil sadece kaşıntıdan ötürü dyanamadğımdan dokunmam gerekiyordu herhalde bu şekilde en kolay açıklanır diye dusundum.

ama sevişmede dahi olsa normal bişi değil bu kadarı. doktor ha :(

• o kadar korkma yahu. doktor adam sonuçta.

mahalleli değil :)

• :) Pek iyi deneyimlerim yok... neyse zamana bırakcam geçmezse doktor son çare :(

• jinekolog a danışmalısın bence..internetten bile danışacağın jinekologlar var...

0|0
    0|0
  • mantarı mı var sende acaba?

0|0
    0|0
    • ımm ama mantar sureklı kaşınma yapar .. bu su vajınadan atılınca geçiyor kaşıntısı. sudan kaynaklı bişi ki bu suyun ne oldugunu çözemedim

• hic bir fikrim yok ama doktora gitmelisin bence

0|0
    0|0
  • ıltıhap olabılır doktora get

0|0
    0|0
    • :( off ben doktora gidemiyorum ya :(

• onu doktor bılır beklrsen daha buyuk sorunlara sebep olabılır

• :( kendimce yapıyorum bişiler bakalım etkili olacak mı :(

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya uyuz oluyorum kendini gizleyipte gizli cevaplara izin vermeyen uyanıklara... Ozamannn bukadar uyanıksın git doktora çözümünü bul çok umrunda değil milletin senin vajinan...

0|0
    1|0
    • Tatlım benımde umrumda değil birilerinin asla tanımayacakları adımı görmesi ama cinsellik bolumune yazıp özel mesaj almaktan korkuyorum. Vajınamın durum u umrunda değilse yazmazsın olur biter... ben sadece bu konuda fıkrı olan varmı dıye danışıyorum.

• Eğer rahatsızlık varsa kendi başına çözemezsin. Gelen su masturbasyon yaptıktan sonra mı geliyor onu tam anlamadım kızların bazıları böyle boşalabiliyorlar çünkü bildiğim kadarıyla?

• ya aslında masturbvasyon ve boşalma gibi bir olay yok. kşaınıyor ya dokunmak zorunda kalıyorum ve fazla kaşınıyor fazlka dokunuyorum herhalde boşalmadan önce geliyor cumlesıyle anlatmasam anlaşılmaz diye oyle dedım :) Doktor korkum var gitmöekte çekiniyorum :( o yüzden sorunumu anlamaya çalışıyorum anlayamazsam son çare gidicem ;:(

Yükleniyor...