Adet ağrısı bakirelerde mi olur?

Bakireyim ama hiç ağrım olmuyor adetken arkadaşlarım iğne vuruluyor ağrıdan bende niye olmuyor rahim agzı dar olanın ki ağrır diyolar benim geniş mi ozaman bakire değilmiyim ben

0|0
9|13

En İyi Kız Görüşü

• Allahim zannedersin ki erkekler heray bu durumu yasiyor birde anlatmazlarmi. sen bilmiyorsan burdaki adamlar nasil bilsin.

1|0
    0|0
    • Haklısın ama arkadaşlarım sen bakire değilsin ozaman deyince çok korktum bazılarının doguştan kzlıgı olmazmış

• Ya korkma beee kandiriyorlar seni doktormu onlar nerden bilecek

• Bu arada doğuştan kızlık zarı olmayabilir bir insanın cehaletini başka insanlara bulaştırma.

Erkekler Ne Diyor 13

• Yaff Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü...

Allahını seven üstüme toprak atsın..

1|1
    0|0
    • Ya sordum sende kızmaya hazırsıb

• İlişkiye girmediysen, parmaklamadıysan, herhangi bir şeyi zorlamadıysan kızlığın bozulmaz..

Ayrıca herkeste adet ağrısı olacak diye kesinlik yoktur. Kimisi var neredeyse ölecekmiş gibi ağrı hissediyor, kimisi var sadece normal basit bir ağrı hissediyor..

• Şanslı bakirelerdensin kardeşim değerini bil
    Bazı insanlar öyle hafif atlatır, kimisi de bazen acile gider iğne yer

1|0
    0|0
  • Kızlık zarının olup olmamasıyla ilgili değil bu , kişiden kişiye değişir.

0|0
    0|0
  • Her bayanda olur

0|0
    0|0
  • Kızların yarısından çoğu senin gibi olmak istiyor .

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişiyor onlar, herkesde aynı değil

0|0
    0|0
  • Hamilesin

1|0
    0|0
  • regl döneminde herkeste olur

0|0
    0|0
  • Sadece bakirelerde değil bakire olmayan bayanlarda da olur

0|0
    0|0
  • Herkesde değişir o hepsi aynı acıyı çekecek değil bünyeden kaynaklı

0|0
    0|0
  • Saçmalama ya her kız şiddetli ağrı çekmek zorında değil

0|0
    0|0
  • böyle saçma kendi bedeninden bi-haber düşünceleri aramak için neler yapıyorsunuz kuzum. yok böyle birşey.

1|0
    0|0
  • Vajinal ve zar durumuna göre değişiyor diye biliyorum. Bazılarının zarı hepten kapalı olduğunda dışarı boşalım gerçekleşemediğinden en şiddetli ağrı onlarda gerçekleşiyor diye okumuştum.

1|0
    0|0
    • Benim ozaman geniş mi yani

• Genişlik ve darlıktan bahsetmedim. 4 5 çeşit zar çeşidi var. Bunlardan biri kapalı olan. Kan dışarı çıkamadığında şiddetli ağrı olurmuş. Seninki geniş mi bilmem :) herkeste ağrı olacak diye bir kural yok.

Kızlar Ne Diyor 8

• Canım bazı kişilerde şu oluyor bakireyken cok agrı ceken ilişkiye girdikten sonrada agrısı hafiflemeye başlar. Ama ilişkiye girmediysen alakası yok bazıların kızlıkları parçalı yarım ay ya da tam kapalı olur ya da esnek en çok agrı yapan kapalıdır kişiden kişiye değilir

1|0
    0|0
  • Alakası yok

0|0
    0|0
  • Bakirelikle alakası yok yumurtalıkları yavas calısanın agrısı olmaz

0|0
    0|0
    • Yumurtalık yavaş çalışıyorsa kısır mı demek

• Tam denilemez ama hamile kalınması zor olabilir yumurtalıkların tembelse. doktora görünürsen daha iyi olur burda cogumuz kulaktan dolma konusuyoruz çünkü

• Ne alaka. Bazısının ağrılı geçer. 5 çocuklu annemin de ağrılı olur benim de. Bünye meselesi

0|0
    0|0
  • bunyeye gore degısır o. her bakırede agrılı adet olacak dıye bırsey yok. bekaretle alakalı degıl

0|0
    0|0
  • Cehaletle baş etmek zor ben de senin gibiyim hiç ağrım olmaz başka bir şey için doktora gitmistim bunu da sordum hiç ağrım olmuyor normal mi dedim büyük şans bu ne güzel ve hiçbir sorun yasatmaz bu sana dedi genetik olabilir dedi

1|0
    0|0
  • Yok öyle bşy yaa bana da evlenince geçer ağrısı dediler mesela ama hala aynı durumdayım. Ama o kadar aşırı iğne vurulacak kadar da ağrım olmaz. Kişiden kişiye değişiyor. Bir de doktora gtmende fayda var ağrı olmaması anormal bir durum bazı rahatszlıkların nedeni olabiliyor. Ağrı olması gerekiyor çünkü.

1|0
    0|0
  • Ne alaka

0|0
    0|0
Yükleniyor...