Biz erkekler kadınları amaç olarak mı amaç olarak mı kullanırız?

Kadın erkek için sadece seks ihtiyacını karşılamak için mi gerekli yoksa kadınlar bizim için her şey mi hayatın için önemli bir yere mi sahip aslında bizler ilk evdendiğimiz Zaman seç için evleniyoruz daha sonra işller değişiyor tabi ;)))

Güncellemeler:
hadi bakalım araçlar nerde kaldı ?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Daha aşşağıdaki 3 erkek yorumundan 2si bile belli ediyor erkeklerin çoğunun düşüncesini. Hiç mi annenizi, kardeşinizi/ ablanızı, teyzenizi/halanızı , ninenizi düşünmezsiniz? İnsanların fikirleri neyse zikirleri de O'dur. Zaten buradaki birçok bayan birçoğunuzun attığı rahatsız edici mesajlarla da görüyor eminim benim gibi o pis fikirlerinizi. Hiç mi sevgiden anlamazsınız? Hep mi malum organınızla düşünürsünüz? Bu ne çirkinlik?

Her canlının ilk amacı üremektir, soyunun devamını sağlamaktır zaten. Ama bunu yaparken izlediğiniz yoldur önemli olan, bu yolda ilerlerkenki düşünceleriniz ve davranışlarınız. Bir kadına eşya gibi ya da hizmetçi gibi davranamazsınız çünkü öyle değiller. En basitinden burda olan her erkeği 9 ay karnında taşıyıp dünyaya getiren bir annesi var -kadın-. Ve annesi yanında büyüyecek kadar şanslı olanların o değerli kutsal anneleri de her gece başında bekledi, hastalandığında ona baktı, küçükken peşinden koşturdu ne fedakarlıklar yaptı.

Sizin derdiniz ne ya?

0|0
    0|0
    • feelsefe yapma ya bana

• benm düşüncem bu insanalr gibi değil insanları tanımadan anlaymazsın

• Iyi yargılamayız. Onune geleni yargilayan bir insan da degilim zaten. Ama sen burda bir soru sormussun. Herkes de istedigi gibi cevap verir. Mesela assagida da adam baska bir ise yaramazlar diye kabaca cevap vermis ornegin.

En İyi Erkek Görüşü

• Ben çükü olmayan bir adamın evlendiğini ya da hayatına kadın aldığını görmedim. Kadınlar her ne kadar kabullenememesede, erkekler için %80'lik dilimleri cinsel objeden ibaret. Kalan 20'de üremek zaten...

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Erkekler doğmadan önce bir kadinin karnindaydi değer kiymet bilmeli saygi gostermeliler amaç olarak kullanmamali annesine bacisina yapilmasni istemediğini ona yapmamali bence

1|0
    0|0
  • Anneni düşü, nürsen cevabı bulursun annen de bir kadın

1|0
    0|0
  • Türk erkekleri için ihtiyaç karşılama. Cinsel anlamda da, günlük ihtiyaçlarda da. Kadın Türk erkeğinin hizmetçisidir, yatağında f... dir. Kadına değer verilmez. Kadın dövülür, sövülür, öldürülür. Çünkü kadın onlar için sadece bir İHTİYAÇTIR. (!!!)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kadin seks cocuk bakmak yemek yapmakdan baska bir ise yaramaz dogru durus

0|0
    0|0
  • amaç mutlu olmaktır geri kalan her şey bunun için araçtır. kimisinin vicdanı yoktur zarar vermekten mutlu olur kimisi ise yardım etmenin verdiği hazla mutlu olur.

1|0
    0|0
Yükleniyor...