Hayatım sizce mahvolmuş mudur?

9 ay önce çok üzücü birşey yaşadım. Tecavüze uğradım.Ama benden kan falan gelmedi. psikolojim bozuldu ve asosyal biri oldum. Ailem ve çevremdekiler bu durumun farkındaydı ama nedenini kimseyle paylaşamadım. En sonunda ablam öğrendi ve bu ayın sonuna doktordan randevu aldık.Yaşadığım o olaydan sonra umudum yok ama sizce bakire olabilir miyim ?

Güncellemeler:
öncelikle iyi ya da kötü yorum yazan herkese cok teşekkürler ediyorum. Sonucu merak eden arkadaslar için yazdım. Çok mutluyum artık hayata döndüm diye bilirim :) dün doktora gittim ve sonucum olumlu çıktı. Dilerim kimse bu acıları yaşamaz.

0|0
4|33

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle çok geçmiş olsun.Hiç üzülme ne olur herkesin başına gelebilece bir şey önemli olan bundan sonraki hayatın.Tam birleşme oldumu ? ve bu şerefsizliği kim yaptı ? akraba filan mı

0|0
    0|2
    • çok teşekkürler. dilerim bu acıyı başka kimse yaşamaz. Evet oldu ama kan gelmedi. Arkadaşımdı :(

• samimiyetin için çok teşekkürler yazmak istediğim tek şey olumlu sonuç olur inşallah.

• Ben teşekkür ederim.Seni tanımak güzedi.Çünkü yaşadığın her şeyi içlenlikle anlatabilmen büyük bir erdem.Umarım istediğin gibi bir hayat sürersin unutmaki iyilikte kötülükte,sağlıkta hastalıkta insan için.O yüzden önemli olan bundan sonraki hayatına en iyi şekilde sarılmak

Erkekler Ne Diyor 32

• Raporda her ne çıkarsa çıksın önemli değil . Önemli olan zorla cinsel ilişki olması ve bunu da kurarak yapmış olduğunu tahmin edersek

nitelikli cinsel saldırı

tehdit

hurriyeti kısıtlama

tasallut

tecavuz

psikolojik zarar

bedensel zarar

Bu konuda tek bir mesaj ya da face yazısı dahi olsa , savcı ucundan tutup sonunu getirir ve

vatandas 12 14 yıl ceza alır. Dava suresince de tutuklu yargılanır.

Daha onemlisi tecavuzculer icerde baska bir kanunla daha karsılasıyor .. Tahmin edemezsin..

0|0
    0|0
    • bu durumu çok iyi biliyorum.Ablam adliyede memur ama olay öyle yazdığın kadar olmuyor ne kadar masum olsam da emin ol bunu yaparsam herkes duyar be bu durum beni daha da kötü yapar :(

• tecavüzden sonra bakire kalman imkansız denecek kadar düşük ihtimal. zar çok esnekse penis küçükse bir ihtimal. birde çok kan gelecek diye bir şart yok. bir iki damla gelir o da adamın penisine bulaşır akmaz. bir kişi tek başına tecavüz edemez. sanırım bir kaç kişiler. bu durumda imkansız

0|0
    0|0
    • kanama ya da leke yoktu belki dediğin gibi olmuş olabilir. Hayır bir kişiydi

• ben buraya kızlığımı diktireceğim falan gibi birşey yazmadım ya da bu yaşadıklarımı anlatmamda ya demedim bu kanıya nereden kapıldın anlamadım

• şikayet edilip duyulması beni daha da kötü yapar dedin. ondan bende böyle söyledim. sen duyulmasın istiyorsun. yani gizlemeyi yalanı sen istiyorsun.

• Allahından bulsun demek nasıl bir yaklaşım ? İnsanlar duyarsa duysun . Hiç kimse isteyerek tecavüze uğramıyor hayatta en nefret ettiğim şeylerden biridir ne kadar hümanist bir insan olsam bile tecavüzün suçu ölüm olmalıdır diyenlerdenim . Neden şikayet etmiyorsun ? Üstünden 9 ay geçse bile karakola gidip korktuğunu ve çevre baskısından dolayı anlatamadığını söyleyebilirsin yıllar önce aile içinde bile tecavüze uğramış insanlar şikayetçi oluyor ve adalet yerini buluyor . Hiçmi için sızlamıyor bedenine zorla sahip olan adamın dışarlarda gezmesi belkide başkalarına tecavüz etmesi ? Uyarımı dikkate al ve karakola gidip şikayetçi ol keşke şikayetçi olsaydım deyip vicdan azabı çekme son nefesine kadar . Bekaret konusu ise ancak jinekolog anlayabilir .

0|0
    0|0
    • yapabilecek bazen hiç birşey olmuyor dediğin gibi bedenime zorla sahip oldu. Ama bende başka birine bu cevabı verirdim yaşayınca çok farklı oluyor insan sadece ablam ve teyzem biliyor. Bu durumu annem ve babam öğrense biterim. onlar çok yıkılır özellikle de annem ve ben buna hiç dayanamam :((

• Çok büyük geçmiş olsun öncelikle, gerçekten zor ve kaldırması güç bir şey yaşamışsın. Umarım sana bunu yapan bir şekilde cezasını bulur. Kızlık zarı bazı kadınlarda esnek olduğundan yırtılmamış olabilir. Zaten doktordan sonra bunu daha net öğreneceksin. Ama ben derim ki yırtılmış olsa bile bunu kafana takma ve sorun yapma. Sonuçta seni aranızda kızlık zarı problem olmayacak kadar seven ve anlayan biri ile ilişkide olmalısın. Tecavüzün etkilerini de mümkün olduğunda kendinden atmaya çalış, imkanın varsa bir uzman desteği almalısın. Unutma, hayat her şeye rağmen yaşamaya değer...

0|0
    0|0
    • teşekkürler güzel yorumun için. İnşallah beni kabul edecek birini bulabilirim.

• Olur ve olacak inan bana. Önemli olan seçimlerimizi doğru yapmak, güzel düşünmek ve olumlu olmak. Ve tüm bunların arasında kendimize inanmak, kendimizi değerli kılmak ve hayata karşı ezdirmemek...

• İnşallah ya bakalım güzel düşüneceğim dediğin gibi yapacağım ..

• kardeş çok üzüldüğümü belirtmek isterim .allah her kızı bu durumlardan korusun .kardeşim sizi üzmek ve incitmek için konuşmak istemem belirtmek isterim .hatırlatma istemem ,ama o şerefsiz .tam olarak batırdı ise bakire olmama ihtimalin var .ama bazı kızlık zarları esnekte olabilir .kan gelmemeside normalidr aslında .elimden ancak size bu zamandan sonra da iyi olmanız için birkaç nasihat etmekten başka elimden birşey gelmez .ama daha iyi bir şekildede yardımcı olmayıda çok isterim .okulunuzu bitirdi iseniz iyi bir işte çalışıp hayatınızı kurmanızı dilerim .eğer öğrenci iseniz derslerinize ağırlık verip bundan sonra daha iyi bir hayatınız olması için çalışmanızı dilerim .

0|0
    0|1
    • yazdıklarınız beni duygulandırdı. Dilerim başka kimse yaşamaz çok acı bir durum Allah kimseye vermesin

• istediğiniz gibi bir işniz olduğu zaman kendinizi daha çabuk toparlayacsınız .aklınızı daha çok işinize vereceksiniz .ve kendinizi iyi hissedeceksiniz .cevrenizdede hep iyi insanlar olduğu zaman hayata daha umutlu bakacaksınız .hayattan zevk alarak yaşamaya başlayacaksınız .iş hayatı insanı kendine getirir .sizede moral olur .iş çevresi edinmek insanı her zaman olgunlaştırır .daha idealist bir insan olursununuz .geleceğinizden başka düşünceleriniz olmaz .

• inşallah iyi ve düzenli bir iş bulup bende çalışmayı isterim

• Yazık bu ülke sınırları içerisinde insanın namusuda canıda değersizleşmiş,tecavüz ne demek ya,zorla sahip olmak nasıl bir duygu,neyin peşinde bu insanlar... Geçmiş olsun,dilerim bu travmayı atlatırsın,hayatını mahvedecek birşey yok,yaşantını nasıl bir hale getireceğin ve nasıl bir hayat istediğine bağlı herşey... Kendine güven,ayrıca o arkadaşını şikayet etmeni öneririm sonu ne olursa olsun sana yaşattığını başkalarına yaşatmaması adına en azından sana tekrar yaklaşacak cesareti de bulamaması adına... herkesin öğrenip öğrenmemesini değil kendini ve diğer insanları düşünmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • Haklısın bu yazdıklarınla ama insan bencilleşiyor ve başkasının namusum hakkında konuşacağını bile bilmek benim sinirlerimi bozuyor. Emin ol öyle bir toplumdayız ki düşene yardım etmek yerine tekmelemeyi tercih ediyorlar

• Nasıl bir toplumda olduğumuz gerçeğini kabulleneli yıllar oldu gerçekten de ama düşündüğümde tam olarak bu bencilleşmek ve korkmak yerine üstüne gidilmeli bazı şeylerin ancak o zaman bu densiz ve şerefsizlerin üstesinden gelinebilir

• korkularım sadece benim değil ailemde var bunun içinde ne kadar kötüdür bir babanın yıkılışı babamın duyupta üzülmesi bile beni şuanda çok kötü yapıyor yıkılırım ben :(

• Aslında bunu senin daha iyi biliyor olman lazım. Ama ilk kez yaşadığın için bu piskoloji normaldir. Kesin olarak emin olayım içim rahat etsin istiyorsan, himen genelde 2-3 cm içeridedir. Bazı kişilerde daha geride de olabiliyor bu da maksimum 4 cm dir. Kendin de görebilirsin.. Örnek olarak: link inceleyebilirsin..

0|0
    0|0
    • Kan gelmediği için emin olamıyorum ama k. zarımın ne kadar içeride ya da dışarıda olduğunu bilmiyorum

• İnşallah dediğin gibi bir hayatım olur.Dilerim karşına hep iyiler çıkar. Sana da iyi uykular...

• Amin.. Kardeşim.. Teşekkür ederim..

• geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • bunları kafana takma önünde uzun bir hayat var şikayetçi ol demek isterdim ama çok uzun bir süre geçmiş üstünden.

0|0
    0|0
    • 9 ay geçti ama şikayette bulunsam herkes duyar ve bu durum iyiden iyi psikolojimi bozar :(

• aynen bir sınavdayız :(

• o yüzden isyan etme kendine güven ve bu olayları atlatıp dik durmalısın.

• Tecavüze uğraış travma geçirmişssin belki ölümden döndün hala bir zar derdindesin ..tuhaf.. geçm,iş olsun

0|0
    0|0
    • haklısın ama nasıl önemli olmaz kendi rızamla olmuş bir durum değil bu ve toplumun genelinde bu duruma iyi bakmıyorlar.Kötü damgası vuruluyor hemen

• ne olursa olsun dünyanın sonu değil en olumsuzu düşünmek gerek yaşadığın olay itibari ile belkide canını kurtardın bilemeyiz şükretmek gerek .. bunu saklaman gerekiyorsada saklıcaksın sonuçta dediğin gibi toplumuzda kimse tecavüze bakmaz zara bakar

• yaşadığım olay kötü ama halime yine de şükür etmesini biliyorum.En azından daha kötü olaylar bir daha yaşamadım :(

• Senin hayata dönmene çok ama cok sevindim gerçekden de.Doktorun olumlu dediği konu ? burda senden alınması gereken en önemli sonuç ne yaşarsan yaşa hayata tutunabileceğini gördük.

0|0
    0|0
    • yani k. zarıma hiç birşey olmamış.Anlatamam ya dünden beri çok mutluyum. Hayata döndüm gülmeyi çok özlemişim.Yorumun içinde çok teşekkürler :)

• :)))

• :) inşallah :)

• Geçmiş olsun. Bakire olma ihtimalin var, zarın esnekse ancak doğumda bozulur.

0|0
    0|0
    • inşallah bir şansım daha vardır

• Zarın esnekmiş, artık bu olayı çevrende fazla dillendirme ve hayatını eski şekli ile (olaydan önceki) yaşamaya bak bence.

• vay arkadas en cokda bu uckurunu tutamayan ınsanları bulup kesıp elıne vereceksın bak bakalım yapan oluyomu...

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun mu denir ne denir bilemiyorum ancak

bakireliği değil yaşamını düşünmelisin

0|0
    0|0
    • haklısın yaşıyorum çok şükür ama sen gel birde bana sor :( toplum geneli bakire olmayana iyi olmuyor ama :(

• o tecavüzde sağda çıkmaya bilirdin manyak dolu ülkemiz Allahtan çoğunluk değiller

onu takma sevdiğin kişi senin bir damla kan için değil gerçek seviyorsa sorun olmayacaktır

• İnşallah ya :(

• İnsallah umdugun gibi olur hersey cok uzucu ..

0|0
    0|0
  • Tecavüze ugradıgın anda ayıksan, anlarsın sen kendin zaten ne kadar girdigini veya kan aktıgını, bunu en iyi sen billrisin ama, kendinde bir doktora gidip baktırabilirdin...

0|0
    0|0
    • o an o korkuyla panikle onu düşünemezdim ne kadr girdiğini. Ama kan falan hiç gelmedi.Bu ayın sonuna randevu aldık ama umutsuz bir sonuç çıkmasından korkuyorum

• İnşallah olurum öyle ihtiyacım var ki buna

• inşallah

• sevindim iyi olduğunuza .

0|0
    0|0
  • hadı gecmıs olsun sevındım senın adına...

0|0
    0|0
  • çok geçmiş olsun Allah kimsenn başına vermesin. ama eğer kan gelmedi diyosan birşey olacağını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • bakire olmasan ne olurki boşverrr hayatını yaşa canın sağolsun yeter bakirelik çok önemli değil sen kendini bildikten sonra namus 2 bacak arasında değildir kafana takmaya hiçç asla hayatına devam et sen tamamm mı.

0|0
    0|0
    • kendi isteğimle olmuş bir şey olsa umursamam ama zor bir durum yani :(

• anlıyorum öncelikle allah sabır versin fakat ucu ölüm değilya sen kendine sahip çıkıcan moralini yüksek tutacaksın geleceğe bak geçmişi sil gitsin ayrıca doktora falan gitmeseydin keşke hiç olmamış farzet yapacak bişey yok önemli olan hayatda olman canının sağ olmasıdır.

• bakire olmasan bile hayata küsme derim. ama hayatın boyunca atacağın adımlara dikkat et paranoya yapmadan tabi.

0|0
    0|0
    • İnşallah dediğin gibi yapabilirim. Artık kafamda kötü düşünceler yerleştiği için paranoyak davranmaktan bende korkuyorum

• Dua et. ALLAHa sığın..

• önce neden diye isyan ediyordum ama şimdi aynen dua ediyorum buna da şükür diye vardır yaradanın da elbet bir bildiği :(

• Ol ya da olma dünyanın sonu değil.6 ay sessiz kalman çok garip..istemediysen gerekeni yapaydın..

0|0
    1|0
    • gerekeni yap demek çok kolay geliyor bazen insan yaşayınca bunu kimseye anlatamıyor. Başka biriside bunu biliyor diye ezikliğini yaşayamam.

• Sevindim adına, bundan sonra dikkat et :)

0|0
    0|0
  • sonucu bekle. penis içine girdi mi?

0|0
    0|0
    • o an onu hiç hissetmedim o korku ve panikle

• sorun etme kendine. psikolojini bozma seni anlayan bir erkek mutlaka çıkar karşına ve evlenir yuvanı kurarsın

• İnşallah ama umutsuz bakıyorum

• eleman cezalandırıldı mı?

0|0
    0|0
    • 9 ay geçtikten sonra ablama anlattım bu durumu hayır. Allahın dan bulsun

• esnek bir kızlık zarına sahipsen yırtılmamış olabilir eminmisin azda olsa kan gelmediğinden...

0|0
    0|0
  • çok sevindim iyi olmana

0|0
    0|1
  • anlattıkların bana nedense inandırıc gelmedi. boylesine ağır bir travmayı yaşayacaksın ama tek derdin bekaret olacak. tecavüz çok ciddi bir suçtur bu tavrınla tecavüze yeltenen insanları cesaretlendirdiğinin farkındamısın. tecavüze uğradıysa doktora değil önce polise sonrada savcılığa gidip suç duyurusunda bulunman gerekir. gitmen gereken doktor bekaret kontrolü değil psikolojik travma için olmalıdır. eğer sevgilinle birlikte oldun ama bunu soyleyemiyorsan bu işe tecavüzü karıştırma. tavrın tecavüze uğramış insanlara çaresizlik. tecavüz eden sapıklara da cesaret veriyor.

2|1
    0|0
    • ya anlamıyorum seni ve senin gibileri diyelim ki senin dediğin gibi oldu neden ben buraya böyle birşey yazıyım. Zaten gizli kullanıcı olarak yazıyorum açık bir şekilde yazabilirdim senden ya da başkasından mı çekinip söyleyemeyeceğim. git şikayet et demesi kolay ama yaşamayana tabi seni inandırmak gibi bir gayem de yok . yazın içinde teşekkürler

• dava aç içeri atsınlar 10 yıl hapis, sende hayatın tadını çıkar takma bakireliğe hallolur...

0|0
    0|0
  • Teecavüze ugradım dıyıp polıse şikayet etmıyen lere ınanmıyorum kesın sevgılısıyle yatakta adamda gırdı ıcıne buda kendını haklı cıkarmak ıcın tecavuz dıyordur madem gercek tecavuz nıye polıse gıtmezsın s..ktirib.ktan cüzdanın calınsa koşarsın polise adam senı zorla s..cek polıse gıtmıyecen bumu yanı kımse bana hıkaye anlatmasın arkadaş

2|1
    2|0
    • aynen %100 doğru.. evleniceği adam karşısında salağa yatma taktik 1 ama yemezler ;)

• sana yazacak hiç birşey bulamıyorum.Ama seninde ailen var

• Aileyle ne alakası var zorlamaı gırdın o yataga hala demogojı yapıyorsun ya :) sen ısteyerek yataga gır sonra senınde aılen var hee var :))) sen ancak boyle kendını kandırırsın başkalarını değil

• Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 4

• canım çok geçmiş olsun zor birşey tbiki. allah kmsenn başına vermesin. ama eğer kan gelmedi diyosan birşey olacağını sanmıyorum. yalnız bir psikologa görnmende fayda var.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler.İnşallah kimsenin başına gelmez. Sonucum inşallah iyi çıkar

• Eğer kan gelmediyse bakire olam ihtimalin yüksek

0|0
    0|0
  • çok geçmiş olsun bir kızın başına gelebilecek en kötü şey sanırım. Kendini kötü hissediyorsan bir psikologla konuş. Ailen taraflı olduğu için onlarla konuşmak seni rahatlatmayabilir ama psikolog her zaman önyargısızdır. Gelelim soruna. Eğer kendini kastıysan vajinanın içine girmesi mümkün değil. Kasma eylemi ile vajina dışa doğru iter. İçine sokması zor bu durumda. .

0|0
    0|0
    • Allah razı olsun ve başka kimsenin başına da vermesin. Ailemden ablam ve teyzem biliyor ve beni mutlu edebilmek için ellerinden geleni yapıyor ilk baştaki hal ve tavırlarıma göre iyim çok şükür. O olaya da gelince hiç bir şey hatırlamıyorum ama kasmışımdır büyük ihtimalle çok kötü bir andı

• arkadaşın nasıl bu ortamı buldu? Yalnız evdemiydiniz?

0|1
    0|0
    • Evde yalnızdık

• aynı soruları tekrar ediyorsun farkında mısın :)

• tekrar etmiyorum, nedeni ayrılmaması ise erkeğin zaten bu kızı bırakmamış olması lazım bu mantıkla.

Yükleniyor...