Ya arkadaşlar goguslerim hiç buyumuyor ((?

20 yaşındayim 15 yasimdan beri buyur buyur dediler ama tik yok yani oylece kaldi ya ben evlenince napicam silikon çok paha zaten hiç yok gibi utanıyorum yasitlarimin gogusleri büyük bendekiler hiç yok gibi ne yapicam doktor genetik dedi ama bilemiyorum kim böyle isterki zaten bunun için çok tedirginim ucları iyi ama nebileyim böyle elle tutulacak kadarda değil keşke büyük olsalardi 😔

0|2
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• peki sutyen kullanıyomusun?

1|0
    0|0
    • Evet onuda kullanmazsam zaten bir şey gorunmez üzücü bir durum

• Çok saol eig hakketdin 😊

• teşekkürler, sende sağol. ;)

En İyi Kız Görüşü

• Hayıt tohumunu denemeni tavsiye ederim, belki iyi gelir. :)

1|0
    0|0
    • Onu nasıl yapicam peki yani nasıl kullanicam

• Aktarlarda satılıyor, kaynatıp içiliyor diye biliyorum. Memnun kalan çok insan varmış. Denersen faydasını görürsün muhtemelen. :)

• Çok saol 😊denerim

Erkekler Ne Diyor 17

• Ya ameliyat olcan ya da bu sekilde devam. Evlenince napicam falan diye dusunme. Eger operasyona gireceksen kendin icin gir, ilerideki esin icin degil.

1|0
    0|0
  • Olsun kocan beğenir

1|0
    0|0
  • kocan buyutur

1|0
    0|0
  • Kilo aldığında büyür, hamile olduğunda büyür bir de oynarsan büyür bunlar bilinenler

1|0
    0|0
  • Bıraz ellettır yalattır

1|0
    0|0
  • içini ferah tut tatlım. evlendikten sonra eşin emdikçe büyür onlar :D

1|0
    0|0
  • Ne kadar küçük ki

1|0
    0|0
  • Sevisince büyür

0|0
    0|0
  • Benim en sevdiğim açıkçası. Yanlış anlamazsan özelden üstü kapalı foto atablrmsn

0|0
    0|0
  • Oynayınca büyüyor diyorlar

0|0
    0|0
  • Küçük meme candır unutma

0|0
    0|0
  • Biraz arastir vardir muhakkak bir yontemi tedavisi

0|0
    0|0
  • Kaç beden?

0|0
    0|0
  • Bende seninki gibileri seviyorum ama

0|0
    0|0
  • Pazardan portakal mı seçiyoz ki tutmalık olsun. Küçük de iş görür. Emin ol küçük büyük ayırt edecek durumda değilim

1|0
    0|0
  • Boy kilo ve gogus olcusü. ne?

0|0
    0|0
  • insan psikolojisi garip demi dikkat çekçek kadar büyük olsa çok baksalar bakıyolar diye üzülürsün böyle olunca hiç yok diye üzülüyosun kadınlar için önemli demek ki bu dert eden tek değilsin çünkü.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bu yaştan sonra büyümez canısı.

0|1
    0|0
  • Siz bir bitin be bu sitede

0|0
    0|0
  • Aynı sorun var canım.. genetik diyorlar ama annemin ki tam tersi büyük tur.. baba tarımda halalarim falan benim gibi onlara çektim sanırım.. ve çok canımı skyr.. Buğur diye bekledim senin gibi aynı kaldı..

1|0
    0|0
Yükleniyor...