Bakireyken orgazm olmak

bakireyken orgzm olmam mümkün mü? aranızda hiç bakire sevgilimi orgazm ettim diyen erkek var mı ve nasıl orgazma ulaştırdınız kızı?

0|0
3|26

En İyi Erkek Görüşü

• Bekarete zarar vermeden alınacak orgazm klitoral orgazmdır. Bu da ya direkt el ile, ya sürtünerek, ya da oral olarak yapılır. Kadının orgazmında önemli olan çok etkili bir ön sevişme, kadının zevk noktalarını uyararak onu orgazma hazır hale getirme, ve sonrasında ise onun zevk alacağı bir şekilde oral yapmaktır. Her kadının yapısına ve arzusuna göre bunlar değişiklik göstereceğinden, erkeğin bu konularda yetenekli ve anlayışlı olması şarttır. Gerçek bir orgazm ancak cinselliğe kaliteli noktadan bakanlarca yaşanır bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• bekaretle orgazmın ne alakası var. hiç soyunmadan öpüşüp yalaşarak bir kadın yine orgazm edilebilir. erkeğin marifetine bağlı birde kızın azgınlığına

0|0
    0|0
  • ben çok orgazm oldum ve hala bakireyim mesela. olabilirsin tabi

1|1
    0|0
  • Olabilir tabi gayet normal bir şey .

0|0
    0|0
  • olayı yaşamak istiyosun dikkatli ol şu dönemde herkesin yaptığı belli helalin olana kendini sakla

0|0
    2|0
  • bakire kızın mutlu edebilmek kolay değildir diye düşünüyorum ilaki vardır ama çokta nadir bir durum bence çünkü arkadaşım kız arkadaşı bakiremiş tatmin edene kadar çenesi tutuluyormuş

0|0
    0|0
  • orgazm olmanın bekaretle alakası yoktur...

0|0
    0|0
  • Çok kolay klitoral orgazm zaten kadınların orgazmı beyinlerindedir.Yani zihinsel tatmin varsa orgazm olmanız için temas bile şart değildir.Fiziksel değil sizde daha kimyasal bir olay bu

0|0
    1|0
  • oral

0|0
    0|0
  • anal veya klitorisine penisi sürterek çok da güzel orgazm olabilirsin..

0|0
    0|0
  • dil diye birşey var.. orgazmın dibini bile gördü bir zamanlar.. dokunmadım bile bakireliğine.. ;)

1|0
    0|0
  • elbette mümkün.. bazen elimi kullanara bazen yalıyarak fefalarca boşaltmıştım

0|0
    0|0
  • mümkün tabi...

yoğun uyarılması kızı orgazma ulaştırabilir...

hepsi için değil tabi...

0|0
    0|0
  • Mümkündür ulaştırdım ayakları titredi istemsiz kasılmalar oldu hatta . teknik işi biraz

0|0
    0|0
  • yalayarak emerek ve sürterek tabiki

0|0
    0|0
  • emerek

0|0
    0|0
  • sürtünerek :)

0|0
    0|0
  • oral yaparak ...:)

0|0
    0|0
  • g noktasını yaladım sonucta orası zara zarar vermeden yalanıyor ve kız ucuyor :)

0|0
    3|2
  • bakire kısrağı bile orgazm ettim sen ne diyon

0|0
    0|1
  • oral yapılır ağızla boşaltılır bu mümkün bakireliği bozulmaz?

0|0
    0|1
  • sen hiç "cacumcum" diye bir kelime duydun mu daha önce

0|0
    0|0
  • Kiltoris ile sürtünme oksama falan

0|0
    0|0
  • Tabi ki mümkün. Ve bunu da iyi bildiğine eminim.

(Okşamayla, yalamayla, sürtünmeyle orgazma ulaştırdım...)

0|0
    0|1
  • bu yazanların seks yapmadığı ortaya çıktı . bir kadın parmak vajinasına birşey girmeden orgazma ulaşamaz. bunu bilmeyen cahiller gelmiş yorum yapıyor.

0|0
    0|0
  • Olur tabi ki. Hem oral hem anal yolla ettim defalarca. Hatta bir seferinde 5 dakika falan kendine gelemedi kasılmaktan. Çok korktum birşey olacak diye.

0|0
    0|1
    • hmm kendinden geçirmişsin yani..

• peki klitoral olarak mı uyardın bir de anal kısmını anlamadım

• baş ve orta parmakları arkadan sokup içerden vajinayı okşuyorsun ileri geri. Vajina anal yoldan da okşanarak uyarılabilen bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda ağzınla da vajiayı uyarıyorsun. Direkt olarak klitorisi uyarmak rahatsız edici olabilir. Onun yerine etrafında dolanıp kısa sürelerle klitorisi uyarmak hem çok dolgun bir orgazm yaşatır. Hem de aşırı uyarılıp yeter dur demesine engel olur kızın.

Kızlar Ne Diyor 3

• erkek arkadaşım başaramadı hiç bakireyken. genelde evde kendm hallediyordum. bozulduktan sonra daha kolay oldu onun için :)

0|0
    1|2
  • canım kaşıntı tutmasın lütfen.evet mümkün ama zevke dayanamayıp postu deldirmek de var işin ucunda,anladığım kadarıyla bakiresin sen,boşver erkeği kendi kendine orgazm ol yeter

0|1
    0|2
  • bunun bekaretle ilgisi yok.. bacak bacak üstüne atıp bacaklarımı sıkıştırarak bile orgazm olabilirim

beyninde biter bu senin

0|7
    1|1
    • sen baya beceriklisin galiba

• insanın kendini tanımasıyla ilgili bir durum bu..evli 3 çocuk doğurmuş ama hayatında hiç orgazm olamamış kadınlar var bakire olup kendini tatmin etmesini bilen insanlar olduğu gibi.

Yükleniyor...