Nedir bunun sorunu gay mi?

gayet dikkat çeken erkeklerin peşinden koştuğu bir kızım yahu okulda hoşlandığım çocuğun ilgisini çekmek için yapmadığım kalmadı sevgilisi olmadığı halde ilgilenmiyo benle benim ilgimin farknda ama yok umrunda değil.anlamadım bir sorunu mu var bu çocuğun

0|0
2|27

En İyi Erkek Görüşü

• Gay olma ihtimali var :-D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Herkezin beğendiği bir kiz modeli vardır demek ki onun tipi degilsin her erkek benim peşimden koşuyor demissin peki söylüyorum amaçları seni becermek olmasın aralarında seni askla seven çıkarmı amacım sana hakaret degil yalnızca pesinden koşanların ne istediği az akıllı olun

1|0
    0|0
    • senin söylediğin gibi düşünürsek o zaman bir kızın peşinden koşan bütün erkeklerin niyeti o.bnce bu kadar da kötü düşünmeye gerek yok ayrıca kızlar yeterince akıllıdır sana aptalca gelen bir duruma bile kendi isteğiyle giriyodur sen yorma kafanı

• kızım sen erkekleri tanımıyorsun cahilce konuşuyorsun akşama kadar kunuştukları seksten başka bişey değil ben kafamı yormam merak etme sen düşün her gece kaç kişinin hayalindesin sanma ki iyi şeyler düşündüklerini benim amacım seni uyarmak ne diyim sana artık

• Gay olmakla falan alakası yok bende öyleyim sütten dili yanan yoğurdu üfleyerek yer lafını duyduysan demek istediğimi anlamışsındır ya da 2. seçenek olarak seni beğenmiyodur veya hoşlanmıyordur illede fark edicek diye bir zorunluluk olduğunu sanmıyorum şahsen haksızmıyım?

0|0
    0|0
  • senle ilgilenmiyor diye niye gay olsun. bir arkadaşımın çok sevdiği bir kız arkadaşı vardı, kızla hiç ilişkiye girmedi sonra kız senin gibi yumuşaklarla işim olmaz diye mesaj atıp ayrıldı bununla, valla zorla kaşınıyorsunuz :D

0|0
    0|0
  • çocuğa ne bok atıyorsun her erkeği elde edeceğini mi sandın :D :D :D

demek ki bu adam seni beğenmemiş , yaz bunu hatıra defterine :D :D

0|0
    0|0
    • anaamm ağır oldu bu:))

• sen az dur şimdi başka zirvelere tırmanmaya çalıiıyorum:(

• üzgünüm ben stepne değilim ...

• yada sen ona bakıyorsun ya bir havaya girmiştir sen ilgini kes bak nolcak dönerse senindir dönmezse senin polmamıştır :)

0|0
    0|0
  • Her erkeği kolay kolay elde edemessin bunu aklına sok :))

1|0
    0|0
    • biliyorum artk:(

• oh tamam rahatladım:)

• Sorunu kendinde ara...bence senin ne tip bir kız olduğunu çözdüğü için ilgilenmiyordur...Aferim ona helal olsun

0|0
    0|0
  • zevkler ve renkler farklıdır. demekki ya seni beğenmemiş ya da sevgili olmak onun işine gelmiyor senin onu engelleyeceğini düşündüğü için o sana bakmıyor.

0|0
    0|0
  • beğenmiyrdur seni bulumaz hit kuması değilsin ya :d

0|1
    0|0
  • bi yerden sonra zorlamamak lazım,şayet dershanede bir kız vardı bizim paso gözüme hic ayırmadan bakıor bir yerden sonra ne kadar salak biri ya dedim...olmuorsa zorlamamak gerekiyor

0|0
    0|0
  • gayet ilgi çekiciysen bir erkek arkadaşın oldugunu düşünüyordur çekiniyor seni görmemezlikten geliyor olabilir sonuçta çkiciysen güzelsindir bir güzeli elde edemekte bir erkek için kötü u sebepten olabilir bir erkek olarak görüşüm bu:)

0|0
    0|0
  • belki havalı görüp beğenmiyordur ne dersin ?

0|0
    0|0
  • fotosu war mı hemen anlarım .

0|0
    0|0
  • Yoo.

Her ilgilenmeyenin gay mi olması lazım.

Beğenmemiştir seni.

0|0
    0|0
  • gel vur de bakalım anlarsın ne olup olmadığını

0|0
    0|0
  • Belkide sende sorun niye çocuğa şey yapıyorsun :D

0|0
    0|0
    • bn de sorun herşey yolunda;)

• neler yaptın mesela ?

0|0
    0|0
    • herşeyi de söylemym şimdi:) ama sürekli gözlerinin içine bakıyorum yetmez mi

• hayır malesef

• peki onu neden yerin dibine sokuyorsun , günahına giriyorsun sana yakışıyor mu ?

• kaçan kovalanır hesabı sanırım

0|0
    0|0
  • o da başka birine ilgi gösteriyordur ulaşamadığınıza gay demeyin hemen :))

0|0
    0|0
    • e yok onu tanıdığımdan beri ilşkisi

• Deveden büyük, fil var. demekki o kadar güzel değilsin işkfgşigfdki

0|0
    0|0
  • başka sorunları olabilir,kendini hazır hissetmiyor olabilir,vb...

0|0
    0|0
  • evet sorunu var tabii..

siz varsınız ya..kendinizi sorun olarak görmüyormusunuz?

belkide sizden hoşlanmadı...

0|0
    0|0
  • işte busunuz siz kırk kişi peşinizden koşsa hıh bir kişi koşmasa kesin gay lan bu :)

0|0
    0|0
  • erkekler her güzel kızla ilgilenecek diye bişe yok

0|0
    0|0
  • yok sana erkek, bok iç

1|0
    0|0
  • Tuvaletde en çok çekilen şey nedir ? diye sorduk; kızların %100 ü, erkeklerinse %30 u sifon cevabını verdi...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• seni beğenmek zorunda mı:D Utangaçtır belki.. Belkide aşıktır oda bir başkasına..

1|1
    1|0
    • umarım utangaçtır:)

• darısı başıma:)

• Demek ki,öyle her güzel kıza dibi düşen bir erkek değil,demek ki gönlünün bir sultanı var ona sadık kalıyor,demek ki,gözüyle bile günaha girmek istemiyor,demek ki senin böyle bir derse ihtiyacın varmış.O kalkık popon indi mi şimdi canaaaam?

3|1
    0|0
    • seninkini çook indirmişler güzelim belli

Yükleniyor...