Bayanların özel bölge akıntı sorunu?

Arkadaşlar dikkat eden bayanlara sonsuz teşekkürler ama bazıları gerçekten çok iğrenç kokuyor bir bayan olarak lütfen dikkat edin yaptığım iş gereği bazen burnumu kapatıyorum o derece yani lütfen?

Güncellemeler:
Yani bayanlar bunu önlemek için günlük çamaşır mı değişir ne yapabilir artık yüzüne söylemek istiyorum

1|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• İşin nedir Jinekolog musun

0|0
    0|0
    • Çok yakınsin Selenay sayılır diyelim :)

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi şöyle bişey var tabiki, akıntı enfeksiyon kadınların vazgeçilmez unusurlarından her 10 kadından 8 i bunu görebilir, tabiki hijyen çok önemli ama bazen ne kadar dikkat ederseniz edin bu kokunun önüne geçilmiyor, rgel den kaynaklı enfeksiyondan kaynaklı ve kasıkdaki terlerde koku yapabiliyor, aslında bu enfeksiyonun nedenlerini önleye bilirsek daha sağlıklı olur, yanlış petler, nemli bırakılan vajina ve ve yapısı , yanlış iç çamaşırları yanlış silme gibi faktör bunlara neden olabiliyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ne işi yapıyorsan artık..

0|0
    0|0
    • Çok önemli bir işim var gerçekten şükürler olsun ama burda söylemek olmaz

• Seni cok iyi anlıyorum senin acından bakınca da sen haklısin doğru söylüyorsun ama senin için mahsuru yoksa özelden söylemek istiyorum en azından içim rahatlar. Müsaitsen soruyu açmak istiyorum arkadaşım?

• Sanırım musait değilsin?

• o kokuyu koklayacak nasıl iş yapıyorsun ki ben işini merak ettim çok özür.

0|1
    0|0
    • Ya burda söylemek yanlış düşüncelere sebep verir arkadasin k bakma söylemek istemiyorum

• Merakna saygı duyup soruyu açtım amd sen bilirsin sorun değil

• teşekkür ederim inşallah sorununu en yakın zamanda çözersin

Erkekler Ne Diyor 3

• Mantar vardır asd

0|0
    0|0
  • Gerçekten ya, bunun için o kadar ilaçta önermeme rağmen

0|0
    0|0
  • Ne is yaliyon sen haci abi?

0|0
    0|0