Kızlık zarını diktiren var mı?

Kızlar 2 sene önce nişanlımla ilişkiye girdim ve sadece 2 kere beraber olduk. Daha sonra aileler arasında cıkan bir kavgadan dolayı ayrılmak zorunda kaldık. Simdi kızlık zarımı diktirmek istiyorum kalıcı (step) yöntemiyle. Bu yöntemle veya iliskide iki günce önce dikilen zarla kızlık zarını diktiren oldu mu? Iyileşme süresi ne kadar? Ve kaça yaptırdınız?

0|0
10|31

En İyi Kız Görüşü

• Bence hiç diktirme. Evleneceğin kişiyi kandırmak olur bu. Bakireyim demek, bana daha önce kimse dokunmadı demektir. Önemli olan zar değil. Sen böyle bir şeyi yaşadın madem, evleneceğin kişiye karşı dürüst olmalı, ona her şeyi olduğu gibi anlatmalısın. Sonuçta gidip 50 kişinin altına yatmamışsın. Nişanlı olduğun adamla iki kere beraberlik yaşamışsın sadece. Bunu anlayışla karşılamayacak adam zaten öküzdür bana göre.

2|3
    0|0
    • Peki bana söyle bakalım neden anlayıșla karșılasın ki nișanlanmıș ama evlenmemiș nerden biliyordu evlenecegini de yaptı ben boyle bir kizlan evlenmem mesela onunu bilmeden nasil hareket ediyorsun sen bir de bunun gunahı da var anlayıș göstermeyen erkek öküz olmuyor senin düșüncen yanlıș onun yaptığıda yanlıș ama geri ne kadar istesede yanlıșını düzeltemez zaten

• Ben her seyi senden iyi biliyom merak etme senin yanlıș olduğunu söyledim sadece neyse böyle yanlıșla devam et sen ahirette bunun hesabını sen vericen nasıl olsa ben degil șimdi iyi bir gül sonra bir güzel ağla

• Evetttt... Seven Aşık adam bir zarı sorun etmez.. herşey bacak arası degil ve kızların bu konuda dürüst olması gerekiyor bence..

Erkekler Ne Diyor 31

• Bunun seni daha iyi hissettirecegini zannetmiyorum. Mantıklı bir insana benziyorsun. Yaptığın yanlıştan dolayı psikolojik destek alman zaten pismanliginin bir gostergesi. Yani anladığım şu ki sen bunu yapsan tekrar pişman olacaksın. Bu defada yıllarca bunu neden yaptım pişmanlığını yaşayacaksınız. Evlenecegin insana bunu izah etmen seni daha rahat ettirecektir. Zaten sevmisse ve seni gerçekten tanimissa ne olduğunu nasıl bir kişilik olduğunu anlar. Pişman olarak zaten sen cezani fazlasıyla cekmissin. Umarım karsilastigin kişi geçmişine değil kendisi ile beraber gecirecegin geleceğinizi dusunecek kadar anlayışlı bir insan olur. Bence yapma.

2|0
    0|0
  • 1.5 2 milyarın varsa yaptırırsın yoksa yaptıramazsın kimseyi de kandıraman zaten kolundan tuttugu gibi doktora goturur onceden olsaydi neyse de simdi herkes biliyor neyin ne oldugunu hepsini gec sen oturda bunun gunahini bir dusun nasıl hesabini vericen elinin altinda internet var arastir bakalım zina yapanların cezası ne oluyormuș

1|0
    0|0
  • Orana bakıp evlenecekse hiç olmasın daha iyi

1|0
    0|0
  • neden diktirmek istiyorsun ki olan olmuş. seni kabul eden zarınla değil kişiliğinle kabul etsin.

0|0
    0|0
  • yaaa kımı kandırıyorsun sen? hayır neyin ispatı bu... nişanlı oldugunu ben ogrenıp hala bakıreyım desen totomla gulerım zaten

0|0
    0|0
    • canım benim hayatımda kimse yok Şu an evlenmeyide düşünmüyorum kendi vicdanım rahat degil kendimi iyi hissetmek istiyorum bu yüzden

• Yalanla gidilen yol, yol değildir.

0|0
    0|0
  • Palavra anlat bundan bana ne !!
    Sen mektup yaz Haydar Dümen'e,
    Seni Seviyorum aşkım hadi s... ktir.!
    Ruhundaki patlak zarı diktir..!

0|0
    0|0
  • Acıyorum seninle evlenecek adama daha evlenmeden yalan dolusun çok yazık bence dürüstçe adama söylesen bukadar hainlik olmaz

1|0
    0|0
    • Ben evlenicegim kişiye zaten söylicem sadece bu olay bende psikolojik sorun yaratti ve kendimi iyi hissetmem adına doktorum diktirebilirain dedi bu yüzden istiyorum gelecek kişiyi kandirmak adına degil

• Söyleyeceksen diktşrmene gerek yok

• Buarada başkası olur birdaha diktşrme mastafı olmasın rahat rahat kullan bence

• 10-12.000 arası dr. göre değişir

0|0
    0|0
  • Bastan kandirayim diyorsun yani

0|0
    0|0
    • Şu an evlilik düşünmüyorum hayatımda da kimse yok kendim rahat etmek adına istiyorum. Ileride biri olursa söylerim zaten

• Durust ol. Seviyorsam zara bakmam.

0|0
    0|0
  • vardır sjs

0|0
    0|0
  • Diktirme.

0|0
    0|0
  • Bir sonraki enişteyi kandırma planları

0|0
    0|0
  • Sizler bence ilk önce beyninizdeki acilmis bosluklari diktirin. ;)

0|0
    0|0
  • Peki ruhundaki zari ne yapacaksın?

0|1
    0|0
  • Yaptıktan sonra diktirsende bir şey değişmez, yaptıysan da zaten bunu ona söyle

0|0
    0|0
  • ruhun kirlendikten sonra ameliyatla yaptırmışsın ne fayda

0|0
    0|0
    • Sanki tüm Türkiye'nin altına yattim salak nerden biliyosun ruhumun kirli olduğunu

• eh yani senin gibi vurdurup sonra diktirmektense ergenlik daha iyi gibi uslu uslu

• Durumu anlatmama rağmen bu şekilde yargılaman doğru değil küçük bey. Umarım evlenicegin kişide de böyle birşey cıkar

• düğünden önce yaptır.5000 tl kadar var

0|0
    0|0
  • Yine anlaşılır ki... Dikimi bulan anlama taktiğini de verdi 😊😊😊

0|0
    0|0
  • Şu an diktirsende bir faydası yok o işi yapacağın güne 1 veya 2 gün kala diktir

0|0
    0|0
  • Fiyatını buradan söyleyemiyorum, ama evet dikilir

0|0
    0|0
  • Diktirince ne oluyor

0|0
    0|0
  • Saçma.

0|0
    0|0
  • Yama yaptır :D

0|0
    0|0
  • 8000tl ortalama kalıcı evet..

0|0
    0|0
    • Ohaa o kadar pahalı mı? Ben 2 bine buldum ve pahali geldi bana

• Benim arkadaşım özel hastane müdürü...
      Yasal bir operasyon değil zaten ve yapıda da düzeltme gerekiyorsa rakkam 8 binlere çıkıyor

• neden verdin

0|0
    0|0
    • Napıcan?

• Bilmiyo evet günden güne kahroluyorum bende :(

• belkide kadınların hayattaki en zor durumu demi ama üzülme sonunda ölüm yok seni öyle kabul edecek biri çıkar

• yorumları okudumda bir yerde evlenirsem ileride ona gerçeği söyleyeceğim demişsin. bunu evlendikten sonra söylersen adamın tepkisi aynen şöyle olur bu kadın beni kandırdı tek derdi bana yamanmaktı kesin şimdi eskilerden bir tanesi bunu tehtit ediyor söylemekle şimdide sadece eski nişanlımla 2 defa oldu diyecek ve ortada çocuk yoksa boşanacak.

bana sorarsan şimdiden söyle. hatta eğer adamın gözü dönerse cinayet bile işleyebilir ki o göz kararması en fazla 2 dakikalık iştir. daha sonra ben ne yaptım der.

0|0
    0|0
    • Evlendikten sonra söylemicem ki eğer sevdiğim biri evlenmeyi düşündüğüm biri olursa en baştan söylicem Şu an kimse yok hayatımda zaten

• Inan bende senin gibi düşünüyorum ama 2 senedir psikolojim bozuldu tedavi görüyorum sonucta bende böyle olsun istemezdim. O kişiyi kandirmak adına değil doktorum bana kendini iyi hissetmen için diktir dedi. Eger ilerde evlenirsem anlatıcam zaten olanları

bu yorumuna dayanarak söyledim onu.

• Yani evlenmeyi düşünürsem anlatıcam demek istedim ama uzun yazdığım için ona gerek duymadim

• Kaşarlık yapma

0|0
    0|0
  • Evlenenin aqqq 😬

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 9

• Bakire olupta herseyi yapanlar var (sürtünme Yalama vb.)
    Takma bu kadar kafana. Evleneceğin kişiye de açıklama yaparsın zaten senin ruhun bakire olsun

2|1
    0|0
    • tabi de anlayışlı bir erkek lazım o söyledigin için.

• Kabul eden böyle etsin abi

• Sevgi Aşk hoşgörü sadakat fedakarlıklar.. bunlar kızlık zarından daha önemli hangi devirde yaşıyoruz..

• Okadar namusuz degiliz

1|4
    0|0
  • Kusura bakma beraber olmucaktın zaten diktirsen bile evlendiğin kişi anlar

0|0
    0|0
  • Canım ucuz 900 tl ye yaptırılıyor benim kaantimce evlenmeden önce yaptır iki güne kendine geliyor maksimum 3 gün

0|0
    0|0
  • diktirme derim

0|1
    0|0
  • madem bokkluk işledıysen oyle kal :/ pişman olcagınız şeyı ypma

0|0
    0|0
  • dıktırme. bu buyuk bır yalan evlenecegın kişiye..

0|0
    0|0
    • adamı salak yerıne koymus oluyosun. oyle bır durumda.

• Bir insanı kandırmak aptal yerine sokmak ne kadar medenice bana bunu açıklayın !!!

0|1
    0|0
  • bunu yapma.

0|1
    0|0
Yükleniyor...