Bir travesti seninle olmak isterse ne yapardın?

Travestinin penisi var gögüsleri de var ve seninle birlikte olmak istiyor. Ne yapardın?

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Travesti kelimesi bildigimiz vestiyer'den gelir. Yani kıyafet

Trans vestiyer... Karsı cinsiyetin kıyafetini giymiş demektir. Yani gogusleri falan olmaz onun.

Transeksuel'lerle karıstırdın sanırım , onlar fiziken de karsı cinse benzetirler gogus vs...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• kız olsaydım bir bayan ile sevişirdim ama erkek olduğuma göre bir erkekle asla

önce efendi efendi olmaz derim ısrar ederse efendilik kalmaz bende kafa göz dalarım heralde

0|0
    0|0
  • Saol abi be istemiyom derdim

1|0
    0|0
  • 100m gayriresmi rekorunu kırardım.

0|0
    0|0
  • ya travestiler parayla çalışmıyor mu niye istesin ki? acaba bahsettiğin bir gay mi? ikisine kusura bakma beyefendi derim:)

0|0
    0|0
  • hahahaha kızlarrrr buyrunn burdan yakın :) sophiadan cevap bekliyorum bu konuya şiddetle :)

0|1
    0|0
  • süper bi açıklama olmuş travestinin penisi var göğüsleri de var. zaten penisi olmasa bayan göğüsleri olmasa erkek olurdu adı travesti değil.

soruya gelirsek erkekle yatmak tarzım değil

0|0
    0|0
  • ööööööööööööööööö onun çüküsünü keserdim kızlar bittimi yaw

1|0
    0|0
  • bas git lan derdim :)

0|0
    0|0
  • elbette yapardımm

0|0
    0|0
  • iğrenç bir vaziyet

0|0
    0|0
  • Tarzım değil ama yoklukta iyi gider :))

0|0
    3|0
  • ilk once bi güzel s.e çekerdim. sonrada dalardım.

0|0
    0|0
  • darma duman ederdim karı kız travesti top şise erkek mature fark etmez:))

0|0
    0|0
  • Tabikide birlikte olurdum süper bir duygu olurdu. Karşılıklı alış veriş işte bana uyar yani neden olmasın. Hem çoğu bakımlı ve hijyenik.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Benimle birlikte olmak istediğini söylediği an arkamı dönüp annneeeeeeeee diye bağırarak kaçardım.Peşimden gelirse ağlarım valla çok tırsıyorum bir de dillerinin altında jilet mi ne varmış diye duymuştum öyle bir koşardım ki ayaklarım kıçıma vura vura

0|0
    0|0
  • bı dusunurdum ama cevabım o ankı pıskolojıme baglı olurdu yanı fıftı fıftı...

0|0
    0|0
  • iğrenç ya kesinlikle hayır bunu muhtemelen her iki cinsede ilgi duyan insanlar kabul eder :S

0|0
    0|0
  • erkek varken müsvettesine evet demezdim.

0|0
    0|0
  • şaşırmışsın sen derdım..

0|1
    0|0
  • iğrenç ya koşarak kaçardım :D

0|0
    0|0
  • tabiki kaçardımm :)

niye sordun bu soruyu bir travesti seninle beraber mi olmak istiyor?

0|0
    0|0
  • yürü gittttt...

0|0
    0|0
Yükleniyor...