Siz olsanız dermiydinz?

liseli yıllarımda eskı sevgılımle yattım bakire degilim sımdı ise baska biriyle evlilik yolundayız bakire olmadığımı bilmiyor diyemedim ailemde bilmiyor ilk gecede anlar mı anlamaması için ne yapmalıyım?

0|0
11|44

En İyi Kız Görüşü

• Sana aldığı yüzü sat diktir 1 haftalık sonra yüzüğü kaybettim de o alır sana ilişkidede kızlık zarın olur. Oda olmadıysa yataga önceden kana benzer bişeyi dök küçük lekelendirme yap sonra yatın gir ilişkiye biara dur ve onu yatır patlamış gibi kelimeler kullan sonra devam et ışıklar kapalı olsun mum gibi tarzı şeyler yak fantezi ayagına sabahta görür böylelikle sorun kalmaz

0|0
    0|0
    • Ne saçma akıl vermişsin buna en iyi cevap yazanın aklına tüküreyim

• @scorpion026 kes kes kes yatarken öyle demionuz ama

• Bunlar burda namus başı olmuşlar normal hayatta küçücük kızlara alleniyolar ahahah kasmayalım kendimizii

Erkekler Ne Diyor 44

• erkek arkadaşın nasıl bir insan anlayışlı mı yoksa anlayışsız mı bu önemli Nitekim böyle bir şey söylemem ben onun için yaptığın en büyük darbe olur bana bunu söyle ama bir anda pat diye değil geçmişten bahset eski sevgililerinden falan bahset onun geçmişinde soru sor bunları açık bilmem gerekiyor de biz ciddi bir ilişki içerisindeyiz evlilik düşünüyor izle ve Sıra sana gelince de bunu söyle Bu benim başıma gelse Hazım edebileceğim bir durum değildir Çok anlayışsızlar Bu iş biter diyorsan bir kereye mahsus kızlık zarı diktirme Operasyonu var Bununla ilgili bir uzmana danışın ama bence ciddi bir evlilikte yalan olmaması gerek dediğim gibi hiçbir çarem yoksa başka bir çarem kalmadıysa diktirmeyi düşün

0|0
    0|0
  • Bakire olmadığını söyleyeceksin. Yoksa kul hakkı yemiş olursun. Sizin gibi namussuz kızlar yüzünden karşı cinse güvenimiz kalmadı be. Ayıp. Yuh ya. Sen namussuzluk yapıp birisiyle yattın diyelim. Çocuğun ne günahı var bunu bilmeyecekte kandıracaksın onu? Seni bir erkek kandırsa hoşuna gider mi? Kızların bu kadar ierefsiz olduğunu bilmiyordum.

0|0
    0|0
    • Ya sanane millettinin şeyinin derdi seni mi gerdi arkadaşım ister verir ister vermez işine bak senin gibi geri kafalılae yüzüne ilerleyemiyor bu ülke kendin çok temiz insansında böyle yorum yapıyosun ulan normal hayatta karı kız görim bakim die ölürsünüz burda namusun başı kesiliyorsunuz 😂

• Anlar... Söyle gitsin bu konunun yalanı olmaz anlayın bunu. Eşin sen onu kanepede beklerken cam ucunda başla bir kadınla sevişse sonra gelip sana seni çook özledim karıcım hadi odamıza geçelim dese gecenin sabahında da bunu öğrensen ne hissedersin? İşte bu böyle bişey.. Düzgünce anlat ilişki yalanlar üzerine kurulmaz... Heleki evlilik olacaksa kesinlikle olmaz

0|0
    0|0
  • Eğer tecrübeli bir erkekse mutlaka anlar anlamaması için adetin ile birlikte Bir iki gün sonrasında birlikte olabilirsin Adet kanı karışacağı için fark etmeyebilir ya da Al karşına söyle derim ama bunu anlayışla karşılayacak kadar olgun bir erkek çok fazla yok ters tepip ilişkiniz bitebilir

0|0
    0|0
  • şimdi dürüst olmakta fayda görüyorum.
    ama şu an ilişkiniz ne durumda mesela evlenme teklifi falan geldi mi?
    eğer ciddiyseniz söyle.
    en azından sakınca görürse şimdiden belirtsin.
    ama sana tavsiyem kesinlilke evlenmeden birlikte olma fırsatçılık bu konuda çok olur

0|0
    0|0
  • Söyle bence..

0|0
    0|0
  • ulan bütün hayatını geçireceğin insana nasıl yalan söylersin, nasıl vicdan var sizde inşallah anlarda seni s... eder.

1|0
    0|0
  • Adet gününde evlen

0|0
    0|0
  • ileri dönük bir ilişki içindesiniz yalanlarla dolanlarla bir yere kadar gidebilirsiniz bence kendine sizin söylemeniz, daha sonra başkasından öğrenmesinden emin olun bin kat daha iyidir

0|0
    0|0
  • Ben olsam mesela diksende anlaşılır (her adam anlar, şeklinden genişliğinden vs ) bir gün sonra babanın evine götürür buyrun bu benim kadınım değil başkasının olmuş önceden der fakir sümüğü gibi yapıştırırdım seni yere.

0|2
    0|0
  • Söylemelisin kardeşim kimsenin hayatıyla oynayamazsın sen söylemezsen nikahdan sonra o öğrense ki %100 öğrenir onun hayatını hayallerini yıkabilirsin ayrıca adet günü şu bu hikaye karşındaki canım değilse bunu çakar zaten

0|0
    0|0
  • Adamı en iyi tanıyan sensin söylersen tepkisi ne olur sence birde söyleyince ilerde başa kalkma olayı olabilir bence

0|0
    0|0
  • anlar

1|0
    0|0
  • Durust ol

0|0
    0|0
  • Evlilik yoluna giriyorsun, diyelimki kandirdin, boyle yalanla oyunla yuva kurulurnu?

0|0
    0|0
  • anlar eğer deneyimli biriyse ya anlatacaksın herşeyi ya da diktireceksin tabi buda seni vicdanen rahatlatacaksa

0|0
    0|0
  • Kocana da yalan söyleyeceksen...

1|0
    0|0
  • eğer vicdansız biriysen, kul hakkına girmek senin için sorun değilse söylemezsin, ama hiç bir yalan gizli kalmaz bunu da küpe yap.

0|0
    0|0
  • Kumar oynuyorsun resmen

0|0
    0|0
  • tabiki de anlar

0|0
    0|0
  • hadi ordan gidin

0|0
    0|0
  • Terziye git diksin

0|0
    0|0
  • Yapınca iyiydide şimdi mi sorgulama gereği duydun

0|0
    0|0
  • Oldu bitti. Kimseye bişe söyleme.. imkanın varsa regline denk getir

0|0
    0|0
  • anlarsa hapı yuttun

0|0
    0|0
  • Doğruyu söle gerçegi bir gün elbette ögrenir

0|0
    0|0
  • demen gerekiyordu

0|0
    0|0
  • anlar bence söylemelisin, benim için sorun yok ama erkek arkadaşının düşüncesini bilemem

0|0
    0|0
  • hiç birşey yapamazsın anlar mal değilse

0|0
    0|0
  • Adami dugunden once becer

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 10

• Onunla düzgün seklde otur ve paylaş bnu anlat yoksa ewlendiğinde birakir ailenin evine alin bozk kiznizi bile der belki

0|0
    0|0
  • Bence söylemelisin bunun için bırakacaksa bıraksın biz kadınlar genelde bu tür sebeplerden ötürü bırakmayız ama erkekler bir tuhaf

0|0
    0|0
  • Acıyorum sizin gibi kızlara lan

0|0
    0|0
  • Uff bıktım sizin gibilerden.

0|0
    0|0
  • anlar

0|0
    0|0
  • Anlatmalısın