Göğüs ucunun etrafında neden tüylenme olur? nasıl kurtulabilirim?

Hormon bozukluğum var ise nasıl kurtulabilirim bundan? siz erkekler tüylerden rahatsız olur musunuz? ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
Güncell

0|1
5|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hormon bozuklugu icin verilen ilaclar tuyleri dökmez. Sadece daha kalin cikmasini engeller. Cikan tuy zaten cikmistir lazer epilasyonla kurtulabilirsin anca. Asagida yazanlar olmus ilacla gecer gibi. Gecmez doktorum bizzat dedi durust olucam sana lazer yaptirmadigin sürece cikan hicbir tuyun tamamen yok olmaz dedi. Ama ilac kullanman sart tabi yoksa lazer de ise yaramaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• terden... sık terleyen yerler tüylenir... insan vucudunun mekanizması.

0|0
    0|0
  • Lazer yaptir

0|0
    0|0
  • Ufak ve az sayıda tüyler illaki olur bir çok kadında olur yani şahsen ben rahatsız olmam

0|0
    0|0
    • Evet ufak ve az öyle siyah kalın tüylerden değil

• Anneme danıştım zaten bir sorun yok her kadında olan şeylerden dedi ama ben çok rahatsız oluyorum belki de bu durumdan ileride eşim de rahatsız olacak

• Ne güzel bak annen açıklamış sana :) bir doktora falan danış hassas bir bölge olduğu için tüy dökücü kremler diğer tüy dökücü şeyler zarar verebilir en doğru yöntemini doktordan öğren

• Benimde sadece Memiş'lerde var birer ikişer 🙈🙈🙈😂

0|0
    0|0
  • Temiz olması gerekli, görüntü bozukluğu oluyor

0|0
    0|0
  • Kadınlarda olur öyle. Aldırırsın

0|0
    0|0
  • Olmam hoşuma gider

0|0
    0|0
  • doktora giderek

0|0
    0|0
  • Ewet olurum

0|0
    0|0
  • Rahatsız eder tabikide. Lazerle kökten kurtulmak en iyisi

0|0
    0|0
  • nasıl bir tüy

0|0
    0|0
  • Nasıl tüylenme çok mu

0|0
    0|0
  • Sakın karşıma onlarla çıkma nefret ederim senden

0|0
    0|0
  • çok mu kıllanma var

0|0
    0|0
  • Doğamız greği olmuyorum , aldıranlarada ayar oluyorum. Manita gibi gezio lavuklar

0|0
    0|0
    • Gerçekten rahatsız olmaz mısın bu durumdan?

• Kendi açımdan olmuyorum , bayan için soruyorsak kıl olmamalı bayanda en ufak kıl bile midemi bulandırıyor ilişkiyi bırakabiliyorum yarıda , küçük düşürmek gibi oluyor ama iğreniyorum yani napayım

• Rahatsız olmam yalarım tüylü muylu fark etmez. göğüs agzima sigdigi kadar almaya calisirim. kil falan ne olucal. sanki :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hormon bozukluğun var doktora gidip bunun için ilac vericekdir sana.

0|0
    0|0
  • herkesde var.. bazılarında renk daha koyu olunca belli olur.. kafanı takma normal..

0|0
    0|0
  • Tuylenme derken nasil yani? Çok mu var ya da hafif her insan da oldugu gibi?

0|0
    0|0
    • 5-6 tane küçük tel var her ikisinde de siyah kalın kıllardan değil

• once endokrıne cık. durum nedır ne degıldır ogren ona gore tedavı yollarına godersın

0|0
    0|0
Yükleniyor...