Çok sık rüyalanma neden olur? (+1)?

Arkadaşlar 2 gündür her uyandığımda rüyalanmış oluyorum. En son geçen hafta olmuştu. Bir keresinde 4 gün üst üste rüyalanmışlığımda var. :( Sizce sebebi ne olabilir ki? Mastürbasyon yapmıyorum diye mi acaba?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• ondan olabılır. masturbasyon yapılmadıgında erkek vucudu kendı kendıne ejakulasyon yapar yanı spermı atar bosalma yoluyla

0|1
    0|0
    • Bu aralar çok sık olmaya başlaması problem benim için. :/

• bılıncaltı da olabılır belkide aman ruya grmeyeyım vs dıye yatıyorsundur seytanı ruya gordugun ıcın de boyle oluyordur oku da yat

En İyi Erkek Görüşü

• peki gece gördüğün rüyayı hatırlıyormsun?

0|1
    0|0
    • Evet. :)

• Teşekkürler cevap için. :)

Kızlar Ne Diyor 2

• O ne demek

0|1
    0|0
    • Rüyamda boşalıyorum demek.

• azıyorsun ondandır

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Olabilir haftada bir kez de olsa yap ya da p*rno falan izliyorsan izlemeyi bırak hemen

0|1
    0|0
    • p*rno izlemiyorum ama yabancı dizi izliyorum. Onda da cinsel içerikler fazla olduğu için mi etkileniyorum acaba?

• Olabilir, o bile bilinçaltında etkileyebiliyor rüyalanmaya sebebiyet verebiliyor

• 4 gün üst üste. Yuh dedim okuyunca. Mastürbasyon yapmadığın için rüyalanıyorsun tabii ki. Vücut yenileri üretince eskileri bir şekilde atma ihtiyacı hissediyor. Bu da rüyalanma veya diğer yolla oluyor. Ama 4 gün üst üste olması baya garip geldi.

0|1
    0|0
    • Hocam 1 yıl önce falandı o 4 gün üst üste olması. 2. günde şaşırmıştım. 3. günde yuh artık dedim. 4. günde de etmediğim küfür kalmamıştı. :D
      Bazen de 2-3 hafta boşalmadığım bile oluyor...

• Şey yap..

0|1
    0|0
  • bu yaşa kadar hiç öyle bişey yaşamadım neen acaba çoğu kişide oluyo acayip

0|1
    0|0
  • Bilinç altında gerçekler yatıyordur

0|1
    0|0
Yükleniyor...