Genital herpes uçuk?

Arkadaşlar herkese iyi geceler genital herpes hakkında bişeyler sormak istiyorum..
agrılı bir kaşıntı ve sivilceler cıkmaya başladı idrar yaparken zorlandım büyük tuvalet bile yapamadım yürüken canım acıyordu dayanılır gibi değildi doktora gittiğimde bana içi su dolu kabarcık bu genıtal herpes dedi nasıl yanı dedim ne demek falan birinden bulaşmiş dedi nasıl geçicek dediğimde o hep senınle kalıcak anca cıktıgında kremlerle atlatabılırsın dedi. Daha önce evet bir ilişkim oldu ama kendısınden emınım böyle bıseyı olsaydı kesın bana söylerdi imkansız bence.. siz ne dıyorsunuz arkdaşlar daha önce acıle gitiğimde doktor baktı mantar bu dedı antıbıyotık vermıştı hemen geçmişti bu doktor bana sadece krem verdı bıraz geçti ama hala yara gibi duruyor

Güncellemeler:
ben bundan nasıl kurtulurum arkadaşlar veya bu cıkan sıvılce tarzı seyler baska bısey olabılırmı

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım herpes bulaşması için akadaşının penisinde de herpes olmalı ya da yaladı öptü ise duaklarında herpes olmalı. onda herpes yok ise sana bulaştırmaz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yeniden doktora gitmelisin çok daha ciddi bir şey olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• anlayamadığım bize sorduğun nedir? bulaşma şekliyse evet doktor doğru söylüyor..

0|0
    0|0
    • inanamıyorum cunku bulaştıgına..

• başka bulaşma ihtimali yok.. sen genel olarak vücut direncin çıktıkça bu tekrarlayacak.. aynı ağzımızda çıkan uçuklar aftlar gibi işte.. birkere bulaşır ki bebeklikte olur bu.. sonra ne zaman vücut direnci çıksa çıkarlar.. aynısı..

• demekki herkese miktirmemek gerekiyormuş değil mi. geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Ooo genital herpes ise kotu durum

0|0
    0|0
  • Sınav sorusuydu bu

0|0
    0|0
  • bana bir şekilde ulaş herpes çok bulaşıcıdır evlilik sıkıntı olabilir bir çözümü var ulaş bana

0|0
    0|0
  • Evlenemeen ilişkiye girenlere bu Allahın cezası bence

0|0
    0|0
    • birlikte oldgumuzu nerden bılıyorsun bakıreyım duzgun konuş

• Eh o dahada kötü neyse git iyi bir doktora tedavini ihmal etme

Kızlar Ne Diyor 1

• Benimde oluyordu oyle. Sivilce aylarca gecmiyordu ve her yere bulasiyordu ben bir tek kisiyle birlikte oldum ama bunun sebebi iliskiye girdigimiz insan yuzunden miymis?

0|0
    0|0
Yükleniyor...