Penisimde siğil gibi bir şey var nedir bu?

penisimin tam ortasında siğil gibi bir şey var doktora gitmeye utanıyorum ama rahatsız ediyor ne yapmam lazım mast bile yapamıyorum acıyor

bizim burdaki hastanede 3 tane cildiye doktoru va rüçüde bayan ben onlara nasıl gidecem utanırım

1|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Cildiyelik değil urolojiye gitcen

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Siğil oldugunu nerden bılıyorsun Doktor mu koydu teşhisi Doktorlarında bile zaman zaman yanıldıgı Bir vaka ya sen direk siğil deyip geçıyorsun Biyopsımı alındı Patolojı sonucu hpv taşıdıgınımı soyluyor Bune emın lık lan Git bir görün belkıde siğil değil Polip olabilir Liken planus olabılır Bla bla bla Baska bir şey olabılır O kadın bu zamana kdr kım bılır kac tane tas sak gormustur senın kucucuk bamyanın derdinemi düşücek doktor saçma sapan konuşma git doktora doktor lan o doktor ne utanması anlamıyolrum abi bizim bu mıılleti Sankı adam geneleve gidiyor Karıdan utanıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Cilidyeye gitmen gerekli mutlaka.

0|0
    0|0
  • Siğil

0|0
    0|0
  • Su hastalık meselelerınde nıye utanırsınız bem gwnel cerraha komple acıp gosterdım utanmayın hastalıgın utanması olmaz

0|0
    0|0
  • tam neresinde?

0|0
    0|0
  • Kanka ürolojiye git bir ona iza et durumu oda bilir bayan oldugunu herhalde ona gore gidersin

0|0
    0|0
  • Doktora git

0|0
    0|0
Yükleniyor...