Otobüslerde bayan yanı

Otobüslerde bayan yanını tercih eden bir bayan lezbiyen olabilir?Bu diğer bayan için risk değil mi?Sorun olmuyor mu bu

Güncellemeler:
Bayan yanını seçenler lezbiyendir demiyorum.Bayan yanını seçiyorsunuz ama yanınıza oturacak bayan lezbiyen olabilir sonuçta risk değil mi bu diyorum
risk derken erkeğin oturmasını istemez mesela.ama yanına gelcek bayan lezbiyen de olabilir diyorum yanlış anladınız

0|0
13|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• ilk defa birine çüşş yuhh diyorum bu soruda :D

2|0
    0|0
  • haremlik selamlık yaşıyan ülkedekilerdeki kadınların büyük bir bölümü lezbiyen olmasl lazım bu mantıkla..

0|0
    0|0
  • o diilde otobüsten çok korkuyorum.

1|0
    0|0
  • bayan yanına erkek otursa taciz eder olur. bayan otursa lez olur mu diye soruyorsun. boş mu kalacak orası

1|0
    0|0
  • güldürmeyin akşam akşam yaa :D:DS:FD:

1|0
    0|0
  • Yok artık bir erkek yanını tercih eden erkek de gay mı olacak :D

1|0
    0|0
    • erkek yanı diye bişey mi var?

• ya erkek yanını seçemiyorsun ama.bayan yanı olsun diye bişey var ya onu diyorum.yanına kesin bayan oturuyor hani

• Ya şehirlerarası otobüs desene soruda :D bende aklım belediye otobüslerine gitti :D:D::D:D

• Erkeğin yanına koltuk verseler yine dırdır yaparsınız.merak etmeyın sızı s.kmezler.

0|0
    0|0
  • herşeyi böyle ayrıntısına kadar düşünürmüsün ya :D

0|0
    0|0
  • lezbiyen olmayada bilir ama ve otobusdesın sınemada degıl

0|0
    0|0
  • bir zararı olmaz onların çükü yok :)

0|0
    0|0
  • erkek oturmasından daha risksiz

0|0
    0|0
  • Seksshop ürünü olabilir yanında ayık ol :D

0|0
    0|0
  • erkek olmasından dahamı iyi değilmi

0|0
    0|0
  • İçiniz fesat.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Otobüste sevişilmiyor benim bildiğim...Erkek olsa yanında rahat edemeyeceğin için istemezsin koynumuza almıyoruz ya altı üstü yan yana oturuyoruz.

0|0
    0|0
  • geçenlerde 3 tane boş yer varken yanıma çarşaflı bir teyze oturmuştu. ki bu ilk değil teyzeler hep benim yanıma oturuyo hiç lezbiyen midir diye düşünmedim. kadınlar yanlarına bir erkek oturmasını sakıncalı görüyolar ki bu çoğu zaman haklı bir davranış. inanışlarında da sakıncalı. her yanına oturduğum ya da yanıma oturan kadın lez midir acaba diye düşünemem kavun değil koklanmıyo sanmıyorum da yani. gerçekten lezbiyense belli de eder bir şekilde sapkınlıkta bile bulunabilir amacı bu yöndeyse

0|0
    0|0
  • yakışıklı birini tercih ederim oturmasın bayeenler yanıma..

0|0
    0|0
  • siz neleri düşünüyosunuz ya Valla çok şaşırıyorum nasıl aklınıza gelebiliyor böyle şeyler..erkekle oturmak istemiyodur bayan yanı almıştır cok kurcalamaya gerek yok.lezbiyense bile gelip her önüne gelen kadına asılmıyodur.

0|0
    0|0
  • risk derken nasıl bir risk teşkil ediyor ki otobüsde napabilir kadın:D

0|0
    0|0
  • lezbiyenleri sapık mı sanıyorsun

0|0
    0|0
    • o zaman erkekleri sapık mı sanıyorsun?

• ben öyle bir şey mi dedim nerenle okuyosun senin yazından bu çıkıyor

• bunlar seçenektir kişinin tercihidir seçenekler sunulur isteyen istediği rahat ettiği şekilde oturur başkası bakıcak diye karısını kapatan bir erkeğin karısını her hangi bir adamın yanına oturtmasını bekleyemezsin

• kadın mıncıklarsa sorun değil

0|0
    0|0
  • Oldu ne kadın ne erkek hiç yanaşmayalım birbirimizi. Hatta hayat riskli bir şey yaşamasak mı.:)

0|0
    0|0
    • Hadi diyelim lezbiyen ne olacak. Niye tedirgin ediyor seni.

• Evet yok. Erkek gibi değil demek ki sorun değil.

• Sen sorun olmasını mı bekliyorsun.

• Hiç bu kadar derin düşünmemiştim.

0|0
    0|0
  • sanki kucagina oturuosun sen de amma pimpiriklisin hea :D

0|1
    0|0
  • ülkede kaç tane lez var allah aşkına

0|0
    0|0
  • Duz mantik bu olsa gerek.

0|0
    0|0
  • Otobüste yanına otursa sanki orda memelerini emcek senin.

2|2
    0|0
    • o zaman neden bayan yanı diye birşey var.erkek de orda memelerini emmez o zaman

• Bazı tutucu kadınlar erkeklerin yanına oturmak istemiyor. İnancından veya düşüncesinden dolayı. o yüzden bayan yanı var.

Yükleniyor...