Vajinal kaşıntı yaşayan var mı?

Arkadaslar merhaba yazın havuzda mikrop kaptim galiba bilmiyorum vajinamda dayanilmsz bir kaşıntı oldu vajinamin ağız kısmı kaşınıyor kaşıyınca tahriş oluyor. Gitmedigim doktor içmediğim ilaç kalmadı geçmiyor kaşıntım. 5,6 gün sürüyor adet olunca kaşıntı geçiyor diğer adet olacağım ay gene aynı ve çok yoruldum artık adet olmaktan korkuyorum resmen😭😭😭😭 internetten arastirdim dogal yontemler geciriyormus onun dışında ilaçlarla geçiyormuş. Benim gibi olan var mı yardım edin nolur

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ben misafirlikte sampuanla yikamistim. bebek sampuani falan yoktu adet olmustum. sonra banada aynisi oldu oturamadm gecer dedim dort bes gun surdu. sonra doktora gittim anlattim krem verdi catala cikartti akintidan ornek aldi tahlil icin hani mikrop falan var mı diye.. krem ilk surdugumde feci yakti ama... sonra gittik baktik temizmis her sey gunluk ped kullaniyomusun dedi evet dedim onu birak kasinti yapar hic biseyin yok kasimaktan tahrih olmus dedi.. . kreme devam ettim zaten ucuncusunde falan yakmadi dahada... uc dort gun sonra gecti zaten... kremin ismini yazabilirim istiyosan :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Mantar olmus, eczaneden ilac al, tam yazdigi sekilde, sürede uygula gecer...

0|0
    0|0
  • Yazdan beri geçmedimi daha? Klora aşırı hassas cildin demek ki

0|0
    0|0
  • Düzenli ilişkin var mı

0|0
    0|0
    • Bekarim. Bakireyim. Oyle seyler olmadi

• Doktora gitmen gerekli bunun için sanırım enfeksiyon kapmış

Kızlar Ne Diyor 3

• Yogurt suyu cok faydaliymis surekli ic

0|1
    0|0
  • çok bayanın karşılaştığı bir durum tedavisi basit aslında

0|0
    0|0
  • O zamandan kalmaz ki kaşıntı

0|0
    0|0
    • Her adet donemimden 4,5 gun ince basliyor kaşıntı. Mantar oldum galiba bilmiyorum

• Özelden yazsana sen bana çıkıyorum gizliden

Yükleniyor...