Kızlar için ilk cinsel deneyim?

Öncelikle daha önce hiç böyle deneyimim olmamıştı.Yani bakire bir kızla beraber olmamıştım.Beraber olduğum bütün bayanların bir tecrübesi vardı en azından ve bir sorun olmadan cinsel ilişkiye giriyorduk.

Lakin bazı şeyler değişti, aşık oldum.

Öncelikle lütfen yargılayacak olan cevap yazmasın ben burada sorunuma çözüm arıyorum tartışma konusu değil.

Sevgilim ilişkiye başladığımızda bakire idi.Uzun süre ilişkimiz oldu.Seviştiğimiz zamanlar sürekli benimle birlikte olmak istiyor ben ise bakire olduğu için reddediyordum.Kısa bir zaman önce beraber ilk cinsel deneyimimizi yaşadık.Önceki gün denemiştik ama canı çok acıdığı için vazgeçmişim.Ertesi gün tekrar denedik ben bıraktım canını acıtmak istemediğim için o üstüme çıkıp denedi.Canı çok acıdı fark ettim birkaç dakika denedikten sonra daha sonra deneriz dedim.peki dedi.wcye gitmesi gerektiğini söyledi.bu sırada şiddetle vajinasından kan gelmeye başladı.hemen banyoya koştuk falan 10 dk kadar kanadı.o gün dışarı çıktık vs vs.bütün gün hafif bir acı duymuş.ertesi gün artık olur diye tekrar denedik.lakin canı gene çok acıdı ve hafif bir kan geldi.o gün de hafif bir acı duymuş dışarıda.

benimle olmayı çok istiyor ve olamadığı için üzülüyor.artık bende uzun süre ereksiyon halinde kalamıyorum bu durum karşısında dikkatim feci şekilde dağılıyor.ön sevişme babında bir sıkıntı olmadığını düşünüyorum.

sizce sorun nedir?bir jinekologa gitmemiz gerekir mi?önerilerinizi bekliyorum.teşekkürler.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Nekadar süredir berabersiniz ?

Bence bir jinekolaga gidin sorunu ancak en iyi o açıklayabilir.

2|1
    • Şikayet

yeteri kadar süredir.2 aya yakın oldu yakınlaşmaya başladık.

• Şikayet

Tabi herşey gereklidir bi ilişkide tartışma olsun cinsellik olsun daha bir çok şey ama sanada +1 sağlık herşeyden önce gelir.

• Şikayet

teşekkür ederim :)