Bunun adı erken boşalma mı?

Eşimle hafta sonu iş yerine gittik bir toplantı sebebiyle kısa süreli bir hazırlık yapmak zorundaydı ertesi güne. Ben de odasında kitaplara falan bakıyor zaman geçiriyordum sonra işini bitirdi işte seni öpmek istiyorum oldu. Ben de ışığı kapat oldum kapıyı da kilitledi neyse öpüşürken yaklaşık 10 dakika falan sonra kıyafetlerimin üzerinden biraz bana dokunduktan sonra elimi pantolonunun önce üzerinden uzvuna götürdü sonra pentolonunun içine elimi soktu. Daha ben doğru düzgün kavramadan elimle boşaldı. Ne olduğunu dahi anlamadım normalde böyle bir erken boşalma sorunu yok cinsel hayatımızda. Tek seferlik dahi olsa bu durum bir erken boşalma hali midir yoksa normal midir ?

0|0
4|30

En İyi Erkek Görüşü

• Yeni evlisiniz ve her gün olması normal , daha birkaç ay her gün her gün devam eder , korkmayın , ayrıca o gün hemen akla sex geldiği ve istek ,heyecan , adrenalin yükselmesi ve kısa sürede bitirme isteği libidoyu yükseltmiş , benzeri tecrübeler edineceksiniz normal , bu bir defa ile erken boşalma teşhisi olamaz. Çekinme ve anlayışla karşıla ve isteklere , isteklerin varsa olumlu cevap ver isteğinde olmalı , cinsellikte doyum ve uyum önemlidir. Umarım sende istiyorsun. Hadi bakalım kolay gelsin...

1|0
    0|0
    • Doğrusu ilk hafta hiç istemediğim bir kabus hali gibiydi. Bir erkekle bu kadar yakınlık hali beni rahatsız edip normal hayatta da inanılmaz utanmamı sağladı falan ama sonradan normale döndüm sanırım. Eşimi çok seviyorum hem de çok dolayısıyla her zaman özlüyorum, arzuluyorum ve istiyorum onu. Sadece erken boşalma sorunu varsa diye tedirgin olmamın sebebi dahi bu sebepledir. Beni tatmin edemicekse ya paniği diyelim ki öyle bir durum olsa dahi hiç problem edemeyeceğim kadar çok seviyorum onu.

• Hayırlısı olsun , size tekrar mutluluklar...

• teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 29

• erken boşalma aylarca üst üste aynı durumun yaşanmasıyla olur. Adam bişeyden dolayı tahrik olmuş tutamamış ne va rbunda canım.

1|1
    0|0
    • Erken boşalma sorunu başlangıcı vs olabilir mi diye tedirgin oldum.

• Anladım çok teşekkür ederim.

• rica ederim...

• normal. endişeleneceğin bir şey yok. tıbbi olarak bir sorun olması için süre 2-3 dakikadır. zaman zaman böyle durumlar olabilir.

1|0
    0|0
  • ilk seferki eken gelebiliyor heleki 5-6 gun bosalmamıssa bunu bilmen lazım ya da baska sorun var demektır

1|0
    0|0
    • Bu kadar erken olmamıştı hiç ki doğru düzgün bir ön sevişme hali dahi olmadan bu olayın gerçekleşmesi ve onun bu durumu gayet normal karşılamış olması ben mi abarttım acaba durumu yarattı bende. Bir evvelki gece ve aynı günün sabahı da beraber olmuştuk. 5-6 günlük bir nadas dönemi sonrası değildi yani.

• her gun yapıyorsanız yine erken geliyorsa bir sorun var demektir ama kişinin ne kadar istekli olduguna da baglı piskolojik yapısal istek felan

• cinsel yaşantınız normal olabilir ama bazen farklı fantezilerde yaşamak gerekiyor. eşini bu durum oldukca heyecanlandırmış olabilir ve bunun neticesinde erken boşalabilir heleki birde uzun süredir boşalmadı ise gayet normal. cinsel hayatınıza biraz fanzteziler sokmanızı öneririm

1|0
    0|0
    • Daha iki haftalık evliyiz ztn daha önce bir başkasıyla ya da eşimle cinsel yollu bir birlikteliğim de olmadı hiç. :) Daha olayı idrak edebilmiş bile değilim tam olarak.

• ee tamam işte ilerleyen zamanlarda bu durumu arıyacaksın bile daha yenisiniz. biraz zamana bırak akışı. sonrasını sonra gör. belki oda ilk yaşıyordur. ama yeni isen haftada 3-4 kere yapmanızı öneririm

• O da evlenmeden önce pek çok şey yaşamış olsa da tam bir birleşme yaşamamıştı bakirdi yani.

• olmuş bir kere bence fazla irdeleme bu durumu, demek ki adam seni çok arzulamış dayanamamış, bir süredir de boşalma gerçekleşmediyse senin caziben bunu daha başlamadan sonlandırmış...

1|0
    0|0
    • Bir önceki gece ve aynı günün sabahında da birlikte olmuştuk. Henüz iki haftalık evliyiz ztn ve daha önce hiç bir şekilde bir cinsel birlikteliğimiz olmamıştı.

• Normalde bir kaç defa seanslar üst üste devam ettiği için pek anlayamıyorum da açıkcası şayet normalde de erken boşalma durumu varsa dahi.

• ben erken boşalma olduğunu sanmıyorum, bu durumlar bazen yer, mekan, partner, stres ile bağlı olarak değişkenlik gösterir... partner aynı olduğuna göre mekan değişikliğinden kaynaklanmış olabilir.

• O kadar gaza gelmişken elini değmen yetmiş.

1|0
    0|0
  • Bulunulan ortam heyecan ve adrenalin seviyesini yükselten bir ortam. işyerinde yaptınız. Bu yüzden daha çok tahrik olmuş ve boşalmış. Olur öyle erken boşalma olduğunu düşünmüyorum

1|0
    0|0
    • Anladım şimdi teşekkür ederim çok.

• korku heyecan karışmış birbirine ondan

1|0
    0|0
  • gayet normal. arada sırada olur böyle şeyler. önemli olan bunu eşinin kafasına takmaması. senin bu konuda ona yardımcı olman gerek.

1|0
    0|0
  • oha falan oldum :)

2|0
    1|0
  • sıkıntı edecek bir durum yok. bu tür takıntılar sorun çıkarabilir. olağan üstü bir durum yaşamışsınız farklı bir mekanda olmuş olabilir deyip geçiniz.

1|0
    0|0
  • normalllllll:)

1|0
    0|0
  • olayın heyecanıneden olmuştur hani biri gelrmi tedirginliği falan :)

2|0
    0|1
    • Umarım öyledir ki olabilir çünkü çok ciddi bir kurumda ciddi bir birimde çalışıyor ve içeride güvenlik gezinip duruyordu; teşekkür ederim.

• öödaha önce hiç olmayıp bir ozaman olduysa tek açıklama bu :) ben teşekkür ederm :)

• kaçamak yapmışınız ne güzel işte:) o gün erken olduysa sonrasında geç olur demekki adam patlama anındaymış

1|0
    0|0
    • Daha iki haftalık evliyiz daha önce ya da sonra böyle bir sorun olmadı en azından bu kadar çabuk olmuyor diyim. Ben de tam tanımış değilim henüz o yüzden tedirgin oldum böyle böyle mi başlıyor acaba olarak. Tşk ederim.

• zamanla düzene girer korkma tedirgin olma burada heyecandan dolayı olmuş ama yinede birleşme olmadan boşalması gerçekten ilginç olmaması gerekti bozma moralini yakında anlarsın

• ışıgı da kapatınca, seni angelina jolie olarak hayal etmiştir. tabi ozaman da, dayanamamıştır o heyecana ve hemen boşalmıştır.

0|0
    1|0
    • Işığı da kapatınca bile içerisi aydınlıktı ama öyle bir şehrin en ışıklı kesiminde kurumun ana binası.

• evet erken boşalma. lakin bu tür şeyler arada sırada olabilir.

1|0
    0|0
    • ben de tam olarak böyle bir cevap mantıklı olabilir olmuştum evet erken boşalma ve fakat kalıcı ve daimi digil.

• Adam azgın beyler..

0|0
    1|0
  • senin erotik hareketlerinden kaynaklanmış

1|0
    0|0
  • Hazır kapı kilitlenmişken tam verseydin ya garibe. böle olmazdı.

1|0
    0|0
    • Doğrusu ne olduğunu bile anlamadım diyim ben o kadar hızlı gelişti yani olay.

• sevinecek yerde dert ediyosunuz ya.

• Dert edinmiyorum bir sorun hali midir bu diye bilgi almak istedim erken boşalma sorunu olsa bile çok seviyorum eşimi ben hiç bir şekilde onunla alakadar hiç bir durumu dert edinemeyecek kadar çok.

• b kere erken boşaldı die amma telaşlandın ya daimi erken boşalması olsa nolcak sanki kanser olmuş gibi davranıosun :)

1|0
    0|0
    • sadece bir kere yazdım yahu 10 kere soru sormuşum aynı konu üzerine gibi söyledin.

• Yok artık !

• Karim olsaydin bunlari yazan uzulurdum bir erkek olarak o yuzden kocan bilmemeli bu sorunu

• adamı nasıl coşturdunki havada götürmüşsün:)

1|0
    0|0
    • ben bişe yapmadım ama eve gelince gördüm ki alt dudağımın iç kısımları kan dolmuştu. Dolunay mıydı neydi kocam kurt adam oldu o gece bence :)

• Hiç alakam yoktur.

• puan için teşekkür ederim savgiler :)

• heyecan zevk ve performansa dayalı boşalması gayet normal ;)

1|0
    0|0
  • iş yerindeki durumdan da olabilir:) arkadaşım ortam çok önemli bu gibi durumda:)

1|0
    0|0
  • erken boşalmadır ve çok azmıştır adam

1|0
    0|0
  • bence erken boşalma bu kadar çabuk olmamalı.bende 15 dk sürüyor yaklaşık...

1|0
    0|0
    • 15 dakika mı kocam en fazla 10 dakika sonra ilk seansı bitirmiş oluyor her zaman.

• o zaman erken boşalıyor.git gel ne kadar sürüyor?

• maksimum 10 dakika her seans :)

• hem gizlisin hem gizliye izin yok

pretesto ediyorum

1|0
    0|0
    • Bazı tipler var işte vay melnun kevaşe utanmıyor musun bu kadar özelini burda anlatım alemi zevklendirmeye falan olan namus bekçileri onlardan korunmak için gizlendim ve gizlileri istemedim. Haklı sebeplerim var bence :))

• Kesinlikle...

• bir çare var

• eşin iyiki beni tanımıyor. yoksa hayata küserdi:D

0|0
    1|0
  • aşırı heyecan sonucu olmuştur

0|0
    0|0
  • "seni öpmek istiyorum oldu. Ben de ışığı kapat oldum"

Neler olmussunuz oyle yaa

0|0
    0|0
    • Sen hiç ışığı kapat oldun mu

• Ben hala baslamadim bu arada ya. Useniyorum sanirim... =/

Testesteronlar da yerlerde zaten. Beni atesleyecek bir seyler lazim.

• Işığı kapat olmaktaki sebebim perdesiz büyük bir kurumun diğer binalardaki odalarının da gayet ortak manzarası bir camda oluşumuzdandı bir kerem şimdi devam edin siz oynamaya veletler sizi...

Kızlar Ne Diyor 4

• Sana yakınlaşmadan önce düşünüyordu büyük ihtimalle sende patladı dayanamadı :)

1|0
    0|0
  • olay gerçekleştiğinde en son kaç gün öce yatmıştınız

1|0
    0|0
    • Bir önceki gece ve aynı günün sabahında da birlikte olmuştuk.

• ekle özelden konuşalım

• tam bir erken boşalma bunu adı

• Hayır.Erken bosanma. Bu kadarcık Seye oyle paniklersen erkenden bosanırsiniz

1|0
    1|0
    • Bu kadarcık bir şey gerçekten erken boşalma olsaydı dahi erken boşanma olmazdı benim için sonu ne çabuk herşeyi boşanmaya vardırıyorsunuz canım yok öyle bir Dünya

• Oldu, oldu. Ben bu yazı tarzını ve devrik cümleyi bir yerden hatırlıyorum. Sen dişçi misin?

0|0
    0|1
    • evet yaa bende anlamakta zorlandım

• Hayır değilim. Çalışmıyorum ben ama İşletme mezunuyum normalde ne oldu ki anlamadım ben birşey?

Yükleniyor...