Bekaretimi eşime saklarım diyen var mı?

Arkadaşlar ben sanırım biraz eski kafalıyım. Sorum buradaki bayan arkadaşlara, sanırım çoğunuz cinsel ilişki yaşamışsınız hala içinizde keşke bekaretimi eşime saklasaydım diyen varmı? ya da bakire olup bunu böyle düşünürüm diyen.. Bu arada bakirelik olarak hertürlü şekilleri kasdediyorum ( anal-oral vs )

Güncellemeler:
Fxinturevi arkadaşa teşekkür ederim :) bizi abazanda yaptı sonunda. eğer bu sorudan onu anlıyorsan evet süper abazayım..

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• Eski kafalı olmakla ilgisi yok. Türk geleneğinin örf ve adetinde yetişmişsin bu çok güzel. Bende öyle düşünüyorum keşke herkes böyle düşünse. Özellikle erkekler için sorun yok gibi gözüksede onlar içinde böyle bir şey kesinlikle olmamalı bence. He yapmışsada yargılayacak halim yok. Ne haddime ! yinede bende senin gibi düşünyorum. İnsan karşısındakini nasıl görmek istiyorsa öyle davranmalı.

1|8
    0|1
    • işte ideal bir insan düşüncesi sizi tebrik ediyorum..

• gerçekten tam yerinde bir cevap

• ee şeytanın işide o. ben geçen bir arkadaşa öyle dedim diye süreceklerdi beni ondan gerimi kaldım diye aklımdan geçmişti. sizin gibi düşünenler olması mutlu etti beni

Kızlar Ne Diyor 10

• bir kızın en güzel çeyizi öpülmemiş dudaklarıdır.

0|8
    0|2
  • bakireyim evlene kadar.

0|9
    1|1
  • Kurdelaa bağlayıpp kestircem eşime :D:D ahahaha <3

2|5
    1|3
  • EN DOĞRUSU BU BENCE..İLİŞKİ EŞ'LE OLMALI..

DİĞERİ KULLANILMAK ÖPÜLÜP KOKLANMAK OLUR...

0|5
    1|1
  • Yaşamadım - yaşamam ilkim özel olmalı

0|4
    0|0
  • Keske bakire kalsaydim diye bir dusuncem yok. Begendigim insanla cinsel birliktelik yasamak bana dogal geliyor. Herhangi bir konuda istegim varsa ve yapabilecek konumdaysam yaparim. Kendimi bu konuda kisitlamam. Su ana kadar hicbir erkek arkadasim da bu soruyu sormadi bana. Bakireyken de sormadilar. Cevremde bu tarz insanlari barindirmiyorum, sevgili falan da olmadim.

1|3
    1|12
    • peki sizce bir kayıp değilmi. cerenizdeki insanların sadece sizinle seks yapmak isteyenler olduğundan size bakireliğinizi sormadığının farkındamısınız. Birde sadece zevk icin yaptığınızı anlıyorum bu zevki başka uğraşlarla alamazmıydınız ya da evlenip tek eşli olarak hayatınıza daha güzel yön vermek istemezmiydirniz. ( bu arada kimseyi yargılamıyorum sadece görüş almak istiyorum)

• kahloo için +1. kimse kimseye vaaz vermesin lütfen, bir bitmedi tebliğleriniz. burada herkes yetişkin, talep etmeden kimse kimsenin özel hayatıyla ilgili eleştiride bulunma, tavsiye verme hakkına sahip değil. aklınıza yazın bunu.

• eda cakırı aekadasınmı _

• çok iyi bakire taklidi yapıyorum yer misin?

2|1
    1|4
  • Var.

1|1
    0|0
  • bakireyim ölene dek kimseye vermicem !

evet bu konuda şaka yapmıyorum erkekleri protesto ediyorum bu sebepten bekaretim ömür boyu kapalıdır evlenmicem de

0|5
    2|2
    • iddialı konuşma seveceğin aşık olacağın biri cıkacak inş. evlenerek ona vereceksin. protesto boş iş

• ben de protesto amacıyla bakire öleceğim. millet kirli ellerini sürmesin üzerime

• öyle bir verirsin ki:D

• ben tam öyle yapacaktım olanlar oldu

1|2
    0|5

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben bakirliğimi koruduysam helalim olacak zevce de koruyacak bu kadar basit

2|2
    0|0
    • işte sorumun amacıda buydu yani karşılıklı olarak güven ve temiz bir birliktelik için. En güzelini yapıyorsunuz Allah mutlu mesut etsin.

• Bu devirde herkes zina yapiyor. Bakir erkek bulmak cok zor. Ben iki hatunla opustugum icin ck pismanim. Sen sen ol, dudaklarinin muhurunu bozdurma abim.

• aynen arkadaşım

• saklamayan eşim olamaz zaten

0|1
    1|1
    • sen bakir misin peki?

• bunun modernlikle ilgisi yok doğruluk bunu gerektirir bakire bir kızı ancak bakir bir erkek hak eder.

• evet işte en büyük yanılgı da sürekli böyle konularda erkekle kadın bir tutulmasıdır bana göre.kendimi niye bozayım ben aynı şey mi sence gerçekten bu ikisi?neyse herkes istediğini,istediği zamanda yaşamakta özgür ama benimde kişisel düşüncem bu.ayrıca söz meclisten dışarı sürekli birilerinin altına yatıp da bunu bir çağdaşlaşma aracı olarak gösterip kusurlarını örtmeye çalışan birini kabul edemem.

• Bakire kızla sevgili olmam, evlenmem. Başıma dert almak istemiyorum, zaten meraklısı da çok. Ben almayayım.

1|0
    3|1
    • yanlış düşünce siz sadece seks içinöbür tarafıda yakıyorsunuz allah yardım etsin

• öyle, herkes kendi hayatını yaşar.

• Kendimi esime saklamak istiyorum. Elimden geldigince zinadan uzak durmaya calisiyorum. Simdiye kadar sadece 2 kisiyle opustum, bunun icin de cok pismanim.

3|2
    0|0
Yükleniyor...