Bir Kızın Özel Hastalığı Nedir?

Arkadaşım (KIZ) hastaneye gitti neyin var dedim özel söyleyemem dedi. Bende üstelemedim ama neyi vardır acaba?

Adet falan değil, adet için hastaneye gidilmez o cevabı vermeyin..

Genel olarak kızlardan cevap bekliyorum

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• genital bölge ile alakalı bişeydir salla

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Adet i sancılı gecıyodur iğne yaptırmaya gıtmıstır kanks

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• hamiledir

1|0
    0|0
  • neden gidilmesin ağrıları çok oluyorsa iğne falan yapıyorlar. Jinekolog muayenesi falan vardır arkadaşım kurcalama fazla bunları biz kızlar söylerken utanırız.

0|0
    0|0
    • Ya o durumlar konuşuluyor yani biliyorum onun olmadığını ondan adet olmaz dedim. Diğer seçenekler düşünülsün diye onu kapatmıştım ama neyse :)

• Belki rahim hastalıgı olabilir

1|0
    0|0
  • Kadın hastalıkları genel itibariyle rahim iç ve dış enfeksiyon adet gecikmesi vb yüzünden olabilir sanane ya 😄😄

1|0
    0|0
    • Her şeyi oraya bağlıyorsunuz belki gçğüs kısmıyla ilgili 😐

• Farkindaysan nedenini yazdım saten üstelik uslubunuzu düzeltin düşünmek yasakmı dedim ergen ergen burda takılıyor sun ben niye düşünüyorsunki diye merak ettim belki sanane merak etmek yasakmi yürü git ordan seviye lütfen cevabını verme yeter bu atar niye sabah sabah sinirimi bozdun 😡😡 gereksiz muhabbet

• Ya şaka mısın sen Allahım ahshsha 😂😂😂

• Jinekolojik hastalıklar. Adet düzensizliği rahimde kist vs vs

0|0
    0|0
  • adet düzensizliği, genital bir sorunu olabilir..

0|0
    0|0
  • upsss😂😂😂😂😂 ağlıycam😂

0|0
    0|0
  • Neden gidilmesin ben gitmiştim

0|0
    0|0
    • Ne bilim o öyle dedi adet için hastaneye mi gidilir dedi ondan öyle dedim

• adet için hastaneye gidenler var karnı aşırı ağrıyanlara serum veriyorlar ağrı kesici falan normal şekilde ağrımıyor bazılarının karnı
    veya cinsel bölgesinde bir rahatsızlık olmuş olabilir ama bence fazla üsteleme

0|0
    0|0
  • Bana da sevgilim sorardı özel derdim söylemezdim mesela benimde küçükkenden kalma makat yırtılması var bilmiyo anal da istiyo ama ben hiçbi Zaman yapamcm bunun gibi özel bir şeyleri vardır utanıyordur çok üstüne gitme boşver

0|0
    0|0
    • Zaten özel dediğinde sormadım ki soramam. Sadece merak ettim buradan mantıklı açıklamaları görmek istedim haklısın

• Belki adet duzensizligi yasiyorsa korkmustur cocugum olmaz diye ondan gitmistir. Veya gogusuyle vajinasiyla ilgili kist falan suphesi olabilir. Veya veya veya cildinde bir sorun vardir. Kicinda vardir amaaan ne bilelim. Belki basur oldu 😀

0|1
    0|0
    • Kadınlar basur oluyor muydu 😐

• Hııı tamam neyse bende bişi sanmıştım devlet sırrı gibi saklanıyor

• O tip kizlari da hic anlamiyorum adet duzensizligim var dese vuracaklar sanki. Salakmis

• Adet de olabilir ağrısına dayanamayıp gidip serum taktıracaktır iğne yaptıracaktır hem. kız söylememiş bilmen Gerekseydi söyledi neyin çabasındasın sanane

0|1
    0|0
    • Kızla çok iyi arkadaşız, bilerek söylemiyor hemen tribe girme.

Adet değil dedim hala adet diyorsun neyse.

Erkekler Ne Diyor 3

• Genital bölge iltihabıdır

0|0
    0|0
  • kadınsal problemler işte, bu kadar merak niyedir anlamadım. ne desin yani? vajinamda sivilce var gel sen çıkart m desin?

0|0
    0|0
    • Senin düşüncelerin, cinsel arzulardan ibaret. Öyle bir gayem olsa kıza ısrarla sorar öğrenirdim dimi? Hıyar hıyar yorumlar yapmayın şuraya

• kurcalama zaten söylenecek bişey olsa soylerdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...