Taşıyıcı anne olmayı düşünüyorum?

sevdiğim bir arkadaşımın gebeliği sürekli olumsuz sonuçlanıyo yıpranmış durumdalar aramızda bu konuda bir konuşma geçti sizce taşıyıcı anne olmalı mıyım? hangi zorluklarla karşılaşırım?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz zir baska bir erkekten hamile klcan ve bebej onlarn olck

0|0
    0|0
    • hamile kalmicam sperm ve yumurta onlara ait olucak gebelik bende olusucak

• tamam iste kim dogurcaj

En İyi Kız Görüşü

• duygusal açıdan seni etkileyebilir. çocuğun annesi gibi olacaksın senin karnında büyüyecek 9 ay neler çekeceksin ve duygusal olarak bağlanacaksın. sonra doğarken o acıyı çekeceksin ama çocuk doğduktan sonra senin olmayacak. bu bence insanı duygusal olarak etkileyen bişey. kolay bir karar olmamalı iyi düşün üzerinde yani.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Kim verdi sana bu aklı

0|1
    0|0
  • Çocuğu vermek istemezsin

0|1
    0|0
  • Bu konu TÜRKİYE için biraz lüks. Kendi çocuğunuz var mı; döllenme için yasal düzenlemeyi inceleyin. Bu sosyolojik ve sosyopsikolojik kavramlarında yorumunu gerektiriyor...

0|0
    0|0
  • Gerçekten bunu düşünüyor musun? En başta duygusal anlamda zorluklar yaşarsın. Bunu herhangi bir ücret karşılığında mı yapacaksın? Lütfen bana ulaş...

0|0
    0|0
    • korkuyorum cok buyukte degilim napicam bilmiyorum

• Takip gönder özelden mesajlaşalım lütfen, bu konuyla ilgili benimde konuşmak istediğim çok şey var

• O çocuğun annesi sen olmuycakmisin sonuçta?

0|0
    0|0
  • ilişki nasıl olacak

0|0
    0|0
  • Zor iş o senin yavrun olacak Nasıl vereceksin onu?

0|0
    0|0
  • Cocugundan vazgecemesin ve hic bir sekilde gormene izin vermezler hamilelik kismini saymiyorum bile

0|0
    0|0
  • Sperm hangi yol ile aktarilacak

0|0
    0|0
  • bence çok saçma birşey

0|0
    0|0
  • Çok sevaba girersin orası kesin

0|0
    0|0
  • bende baba olmak için taşıyıcıya onbin veririm güzelsen

0|0
    0|0
  • Yav he he

0|0
    0|0
  • o işi türkiyede yasal olarak yapamazsın haberin olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Senin karnında sana ait olmayan bir bebek olucak Ve doğan geregi o bebegi sahipleneceksin. Cocukdan vazgecmek cok zor olabilir Sonucta annelik ic güdusü kadınlarda dogustan gelen bir şey ve Etrafindakiler bu durumu nasl karsilayacak?

0|0
    0|0
  • Dogum cok acili birsey baskasi icin bu aciyi cekmeyi goze alamazdim ben birde onu sen dogurucaksin aranizda bir bag olacak kopamayabilirsin

1|2
    0|0
  • Kendi çocuğumu 9 ay taşıyamayacaksam annelik ne işe yarar ki?

0|0
    0|0
    • senin annen taşımışta nolmuş gelmiş burda gereksiz bir yorum yapıyosun gebeliği gerçekleşmiyo diyorum

• karnında 9 ay o çocuğu taşıyacaksın, senin rahminde büyüyecek, seninle can bulacak ve sen onu sonra başkasına vereceksin, o ona anne diyecek ve sen ona teyzelik yapacaksın öyle mi
    eğer öyleyse bu neyin kafası acaba

0|0
    0|0
  • ailen bu işe ne diycek?
    evli değilsin mahalle baskısı diye bir şey var toplum sana bakışlarıyla çok baskı yapcak?
    dinen de caiz değil diye biliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...