#Penisim 9,5 cm ailem evlen diye baskı yapıyor ama korkuyorum penisim küçük diye. ne yapicam evlensem sorun olurmu?

#Penisim 9,5 cm ailem evlen diye baskı yapıyor ama korkuyorum penisim küçük diye. ne yapicam evlensem sorun olurmu?

Güncellemeler:
Dalga geçecek olan boş beleş insanlar. boşuna yorum yapmayın.. adam olan yorum yapsın sadece.
Evleneceği kız bakire olacak bu arada

0|0
5|17

En İyi Kız Görüşü

• bakireyle evlen yoksa kıyas yapar

0|1
    0|0
    • Zaten bakire olmayanla ne işim var benim?
      Benim sevgilim bile olmadı hoc ve milli de olmadım henüz. Ama bu boy yeterli olmicak evliliğin kötüye gidecek diye korkuyorum

En İyi Erkek Görüşü

• olmaz kanka ortalama 12 zaten türkiyede :) seninki normal kabul ediliyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bakireler daha çok beğenir sanarak yanılıyorsun :) Hayatında hiç seks yapmamış kadın penis boyunu çok daha fazla önemser, hayatını onunla geçirecek sonuçta.

0|0
    0|0
    • Herkes senin gibi peynirmi :D

• Gerçekler acıdır bakire karından boynuzu yiyince görürsün

• Boyu değil işlevi önemli

0|0
    0|0
  • Parmakla bile orgazm olabilen bir yapıya sahipken bu neden sorun olsun ki? Ayrıca seninle penis boyun yüzünden sorun yaşayacak kişiyi de boşver, sekse duygusunu da koyan herkes zevk alır bence

0|0
    0|0
    • İnşallah dedigin gibi olur ya :( 1;94 boyundayim şimdi evlenecegim insan büyük bisey bekliucek fiziğime aldanip

• Yok walla çok kuck mutlaka bakire bul bakir birine gore normal ama :)

0|1
    0|0
    • Bakire bul ne ya bakıreden çok ne var :)

• Bilemem kadindan kadina değişiyor :)

• Kafaya çok takma dostum büyütme kafanda evlenince düzelir her sey saksı falan düşünme onlar hikaye

Erkekler Ne Diyor 16

• Kilon var mi? Göbek altı bölgenin yagliysa , gömülü penis sendromu olabilir.. O bölgedeki yağları aldırarak normal boyutlara getirebilirsiniz..

0|0
    0|0
    • Kilo var abi. o yağları aldırsam herşey düzelir demi

• O bölgeye has bir operasyon yapıyorlar.. Alt göbek ve penisi çevreleyen yağ dokusunu aldıklarında, içeride kalan penis ortaya çıkıyor.. 3-4 santim faydası olur nereden baksan.. ve normal boyutta olur o zaman.. sen öncelikle kiloyu atmaya bak.. gerisini gömülü penis şeklinde doktorlara sor..

• sertleşme ile birlikte kaç cm

0|0
    0|0
  • Sertleşiyor demi yani ayakta kalabiliyorsa sorun olmaz sanırım bir de mast çok yapma erken bosalirsin içinde ne kadar kalırsa o kadar iyi olur

0|0
    0|0
  • Lan olum sanki millette kol gibi

0|0
    0|0
  • En az 10 cm olması lzm çocuk yaparken sıkıntı yasarsın

0|0
    0|0
  • Onu boyuyla yargılama o senin bir parçan dışlama onu kaybedersin yazıktır

0|0
    0|0
  • olmaz işlevi önemli dostum

0|0
    0|0
  • Uyanmış halimi 9.5 cm? Evlenmeyi düşünüyor musun? İstiyormusun daha doğrusu?

0|0
    0|0
  • doktora git amelıyatla 2* santım falan büyür

0|0
    0|0
  • Sanki yanlış ölçmüşe benziyorsun. Erekte değilken mi ölçtün. En sert, en uzun halini üst kökünden itibaren ölçseydin. Çünkü vajinaya girdiği anda penis o haldedir.

0|0
    0|0
    • Çocuk değilim 24 yaşındayım üniversite mezunuyum ATT (acil tıp teknisyeni) yim. tabiki doğru olctum

• Minyon birini tercih et. Kiloluluysan kilo ver. Gönek yağı da dibini yağlandırır kısa gösterir

0|0
    0|0
  • ya sanki bizimki kol gibi işini görüyor. 4 cm zevk verir 8 cm de çocuk olur. Kiloluysanda kilo ver 1 2 cm daha öne çıkar. Takilma böyle seylere

0|0
    0|0
  • Çocuğunun olmama ihitimali yüksek bu kısa penisle.

0|0
    0|0
    • Bu arada kızdan bu durumu saklama ona yazık. Seni böyle kabul edecek bir kız bul. Bu arada kilon ve boyun kaç merak ettim.

• Eğer bakire bir kızla evlenceksen hiç açılmamış bir kutu açacaksın zaten. Bunu açan anahtarın boyu önemli değil. Ama kız bakire değilse belki sorun olabilir.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle bakire ile evlenicem zaten hocam

• Hiç sorun olmaz. Abartılı yorumları okuma hiç.

• 1 tane 22 cm vipratör al yanına :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...