Cevaplarınız için teşekkürler😂 ?

Arkadaşlar şimdi ilk gece gerdek gecesi yani kızın kızlık zarı bozulurken canının yandığını biliyorum diğer günlerde acırmı fazla olmasada? Hem zevki hem acıyı birliktemi yaşarım?

0|1
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Rica ederim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ilk birlikteğinde kendini kasmazsan pek bir acı hissetmezsin iyice ıslandığında emin olduktan sonra kocan soksun yani. vajinan girip çıkma olayına alışana kadar zorlanma ve bir miktar acı hissedersin yaklaşık 3 defa birlikteğine denk gelir bu. sonra kopar gidersin :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• erkeğine bağlı, başlarda zorlanırsın ama ilerde yavaştan alışırsın tabii.. Sert girerse zevk ile acı da hissedrsin

0|0
    0|0
  • Zamanla acısı azalıyor

0|0
    0|0
  • Aslında can yakan kızlık zarının bazulması falan değil vajinanın dar oluşu ve penisin orayı genişleterek girmesi sonraki günlerde de acır ama ilk gükü gibi acımaz

0|0
    0|0
  • acı olmaz ilk gece anlık ufak bir acı olur sonrasında acıhissetmezsin zevkin tadını çıkar değer göreceksin

0|0
    0|0
  • Oral ve krem sorunu çözer.

0|0
    0|0
  • acıyı fazla hissetmezsin hatta zevke dönüşür zamanla

0|0
    0|0
  • Aynen öyle

0|0
    0|0
  • Alısırsın elın oglu acımaz ;)

0|0
    0|0
  • Yok işi öğrendin mi acı yerine sadece zevk alırsın

0|0
    0|0
  • Hayir her gun yalvarirsin yapalim diye

0|0
    0|0
  • zevkden ucacaksin ahahah :D ne acisi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İlk bir hafta canim yandi acidan başka bsey hssetmedim terledim titredim disimi siktim yastigi isirdim gzumdn yas geldi acidan ve acisii bir hafta geçmedi bendeki etkisi buydu ilk ilişkinin kişiden kişiye değişiyor diye biliyorum :)

0|3
    0|0
Yükleniyor...