Balayı sistitini nasil gecirebilirim?

Evlenmeden once boyle bir sorunum olmazdi hic ama 2 aydr evliyim ve idrar yollarmda yanma hissediyorum. Doktora gtmedim cunku direk antibiyotik verecek ve ben ilac kullanmayi hic sevmiyorum. Mutlaka yan etkileri oluyor. Dogal bir yol var mi bna iyi gelecek?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bol bol su iç, sistitin tekrarlamasını engellemenin en iyi yolu budur. Vücudunu susuz bırakmamaya gayret et.

Bu arada enfeksiyon geçinceye kadar antibiyotik kullan mutlaka, yarıda falan da bırakayım deme. Olay antibiyotik kullanmamak değil, kullanacak duruma gelmemekte.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• sistit yani idrar yolları enfeksiyonu. antibiyotik şart gibi ama illede kullanmayacağım doğal birşey istiyorsan propolis alabilirsin arı sütü gibi birşey aktarlarda filan var. çayına şeker yerine 2-3 damla damlat. nereden biliyorsun dersende antibiyotiğe alerjisi olan bir tanıdığım kullanıyor ama şunuda belirteyim antibiyotik kadar çabuk sonuç vermeyebilir.

1|0
    0|0
  • sistik yani değil mi?

0|0
    0|0
    • Evet sistit

• Adı nedir ki soraym doktoruma. Antibiyotik değil dmi bu.

• Buradan reklam olmasın :(

• Bir git doktora önce.

0|0
    0|0
  • Hiç içinden cıkarmadı sanırım

0|0
    0|0
    • Alakasi yok vucudumuz cok dezavantajli bu konuda. Disaridan bisey giriyo vucuduna icine. Zar da gidince enfeksiyona cok acik hale geliyoruz dogal olarak.

• vajinal enfeksiyon durumu doktora gitmelisin

0|0
    0|0
  • Temizlik sorunu var galiba; bol sıvı al ; kekik çayına ağırlık ver geçer...

0|0
    0|0
    • O kdr da dikkat ediyorum ama fazla yikamak da zararliyms yararli bakterileri olduruyormus.

• O halde bağışıklığını güçlendir ve bol ılık su iç...

• Monurol saşe kullan. Kesinlikle geçer, nasıl kullanılacağını biliyor musun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Maydanoz suyunu kaynat ve ic

0|0
    0|0
  • Doğal yolluk olayi yok onun canim doktora git vajinana zarar gelmesin çocuk problemi falan olmasin ilerde anca temiz tutabilcegn bir vajina temizleme likiti onereblrm

0|0
    0|0
    • Mecbur gorundu hastane yolu :(

• Tesekkurler bakacagm:)

• Rica canim :)

Yükleniyor...