Orgazm olamayan kadınlar için önerisi olan var mı?

araştırmalara göre kadınların yarısından fazlası orgazm olamıyor. çoğu da hayatında hiç yaşamamış bu zevki. eşime de söylüyor olamadığımı ama boşalıyorum bir erkek gibi hatta ama sanırım orgazm bu değil yani boşalma farklı bir şey. gözüm kararmıyor kendimden geçmiyorum filan..

acaba neler yapmak gerek, ne tavsiye edersiniz? daha önce olamayıp şunu şunu yaptım işe yaradı diyenler var mı?

Güncellemeler:
partnerde pek sorun yok aslında, o boşalana kadar ben 3-4 kez boşalıyorum. belki pozisyonlar hatalı bilmiyorum.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• önce kafa olarak kendini vereceksin,sıkmayıp rahat olacaksın,seni mutlu eden sağlam partnerin olacak

0|0
    0|0
    • sen üstte ol

• sürekli boşalırken üstte olmak baya zor oluyo da ondan

• onun üstüne boşalmak daha zevkli olur.hem üstteyken daha derine değer

Erkekler Ne Diyor 7

• partnerını degıstır:)

0|0
    0|0
  • ooo sende bir çok site var bunları anlatan eşinizde iş yok muş

0|0
    0|0
  • Onerim şahin k abimiz

Adam hem muhabbet ediyo hem süsüyo

Sanki ev gezmesin de...

0|0
    0|0
  • g noktanı kesf etsin orayla ilgilensin

0|0
    0|0
  • iyi bir partner bence işi cözer

0|0
    0|0
  • kasma kendini koyver gitsin...

0|0
    0|0
  • Boşalmadan kastın nedir? Islanmaktan mı bahsediyorsun? Erkek gibi boşalman nasıl oluyor?

0|0
    0|0
    • meni gibi sıvı geliyor benden de, ıslanma değil kesinlikle. kadınlarda çok nadir olan bir şeymiş araştırmalarımıza göre. eşim de ilk kez bende görmüş.

• parmakta mı köpürüyor :d

• Olabilir, gerçekten çok merak ettim. çok ilginç, özellikle bunu hissetmemen. Peki mastürbasyon yapıyor musun? Mast. yaptığında nasıl oluyor?

Kızlar Ne Diyor 2

• Cekingenlik ve utangaclık olmamalı

0|0
    0|1
  • ben bıseyı anlamıyorum partnerın boşalana kadar ben 3,4 kere boşalıyorum dıyosun ya o nasıl oluyo 3,4 kere aynı anda nasıl oluyo ya

0|1
    0|0
    • şöyle anlatıyım.. ben boşalıyorum hem de baya çok, temizliyoruz mecburen peçeteyle. sonra devam, gene boşalıyorum gene temizlik ve devam... şeklinde :D

• içimden çıkmak zorunda kalıyor bende. ve bu çok yorucu bir şey.

• sen şu p*rnolarda boşalırken işediğini sandığımız kadınlar gibisin sanırım.elinle klirotisini okşasan sanırım karşı duvara fışkırtırsın.Yalanmaz da senin ufaklık tükürür falan :)

Yükleniyor...