Bekaret kanla mı belli olur?

Erkek arkadaşımla beraber oldum ve ilkti kan gelmedi sebebini bilmiyorum bana defalarca sordu neden gelmedi diye kendimi anlatmaktan bıktım erkekler için nedir bu kan meselesi onun gururu okşancak diye benimki yeriyo

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Gurur meselesi değil..Cehaletten kaynaklanıyor...Bazen Zar çok geride olabiliyor...Salağın bir haltdan haberi yok, arkadaşlarıyla yaptıkları muhabbetleri yorumlayıp da öyle bir beklentiye girmiş..Sen onu ikna edemezsen, o sana " SENİN İLK İLİŞKİN OLMADIĞINI" idda edip yüzüne vurup duracak. Bu konuda onun bilimsel kaynaklarla ikna etmen lazım...yoksa Güven diye bişi kalmaz onda sana karşı...

0|0
    0|0
    • bazen zar cok geride olabilir mi biraz araştır istersen zar 1 cm içerde olur herzaman sadece esnek yapısından dolayı yırtılma olmayabilir.

• Evet Zar çok geride olabiliyor. Hiç de küçünmeyecek sayıda kadının bekaret zarı ilk doğumunda yırtılıyor...Araştırmama gerek yok...iyi bildiğim bir konu...

Erkekler Ne Diyor 12

• belkide sevgilin içine girmemiştir, belli ki hödük sen de tecrübesizsin bu konuda başarılı bir birleşme olmamış olabilir. idrar yolundan ilişkiye girmeye çalışıp vajinismus diye başvuran vaka bilirim.

bir diğer tavsiyem bir sonraki sevgiline bundan bahsetme, Türk erkeği köprüyü geçene kadar ayıya dayı demeyi çok sever. söylemeden önce geçmişe mazi derler diyen adam bir bakmışın sana 2. sınıf insan muamelesine başlamış.

0|0
    0|0
  • sebebi şu kızlık zarı farklı şekillerde yapıda olan bir zardır.ve illa kan gelecek diye bir kural yoktur.sevgilin demekki aşırı derece de cahil biri ve kaba birisi diye düşünüyorum.esnek oldugu için kan gelmemesi normaldir.zarın yapısından kaynaklanan bir durum sana ufak bi tavsiye evleneceğin insanı sectikten sonra birdaha böle bişey yap derim en azından o belki seni anlar gidersin gerekirse doktora ztn yırtılma olmamıştır büyük ihtimal.gizli olmasan ufak birsey daha yazabilirdim ama burada yazmam biraz uzun olabilir.kendine dikkat et iyi aksamlar :)

0|0
    0|0
  • her zaman kan gelecek diye birşey yok...

erkeğin acemiliği ve penisinin yetersiz olması Hymenin yırtılmamasına sebep olabileceği gibi, kadının anatomik yapısındanda kaynaklanabilir...

genellikle esnek olan bu yapısından kaynaklanan sonuçla, kadının hala bakire olma ihtimali yüksektir...

0|0
    0|0
  • bekaret vicdanda belli olur canım...

0|0
    0|0
  • Kızlığın bozulma nedeni kadının ilk ilişkiden korkmasıdır.Erkek zorlayınca zar yırtılır ve kanar.Ama kadında heyecan ve korku yoksa kızlık zarı erir yani diğer arkadaşımızın dediği gibi esnektir.Kan gelmemesi normal birşey.

0|0
    0|0
  • Bazı vajina zarları esnektir o yüzden illa kan gelecek diye birşey yok inanmıyorsa doktora gidin hem içi rahat etsin ama her doktor bakmaz tabi mahkemeye bağlı bildiğim kadarı ile

0|0
    0|0
    • devlet hastaneleri bakmıyor özele gitmek gerekiyor

• `~ Tüm Kızlar Aynı Deqildr..

- Kız vardır sevdiqi uqruna canını verir..

- Kız vardır zevki uqruna kızlıqını verir..

0|0
    1|0
  • bekaret meselesine takan erkekleri hic sevmem

bu arada senin zarın esnek arkadasının dalga ufak gelmistir :D

0|0
    0|1
  • "Atipik Hymen " konusunu araştırın.bazı kızlık zarları esnek yapıda olabiliyor.

0|0
    0|0
  • gerçekten o soruyu sana sorduysa o çocuk gerizekalı.

0|0
    0|1
  • şimdi erkek arkadaşina verirsen yarın kocana yerinirsin YAvrum bide böyle düşün

2|0
    1|0
  • itin tekine vermişsin kendini ALLA kurtarsın

5|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 7

• kızlığını aldı mesüliyet altında... bu sorumluluğu üzerinden atmak için aslında almamış olduğunu zaten senın kız olmadığını iddia etme olasılığını da düşünmeni isterim... Zira erkekler kızlıklarını almak istedikleri kızı guvendirirler , beraber olduktan sonra sıkılırlar ve uzaklaşmak isterler ama verdikleri söz ve girdikleri hak onları bağlar. Sadece bi olasılık aklında vbulundurman iyi olur

0|0
    0|0
  • Esnek kızlık zarı denen birşey var sen kendinden emin olduğuna göre boşver inandırmak zorunda değilsin.

Bu arada şanslıymışsın ki böyle düşüncesiz ve sana güvensiz biri yüzünden bekaretin gitmemiş.

Bundan sonra atacağın adımı tekrar tekrar düşün derim.

0|0
    0|0
    • Dersimi aldım zaten bana göre bekaretimi kaybettim ve bidaki ilişkimde dürüstlükle bunu sölerim . yorumun için tesekkürler :)

• En güzeli;) Dürüstlükten kimseye zarar gelmez, ama seni olduğun gibi kabul eden kişi seni gerçekten hakeden kişidir.

• aynen baskasıla beraber oldum diye sırtını döncekse cehenneme kadar yolu var

• hem yapıyor hem soruyor alkışladım

1|0
    0|0
    • sen bi soruyu anlada bendde seni alkışlayım

• bende de ilk birkeç kerede bişey olmamıştı. sanırım bu birazda vajinusmusun etkisi. yıllar yıllı bir dolu saçmalıkla büyütlmüşlüğün bir göstergesi. insan kendini bırakamıyor bir anda.

0|0
    0|2
    • ' yıllar yılı bir dolu sacmalıkla büyütmüşlüğün bir göstergesi' lafın çok hoşuma gitti.yorumun için tesekkürler

• bunu kutlamalısınn zarın esnek olabilir :D bu sayede nasıl bir hayvanla birlikte olduğunu anladın onun kıçına tekmeyi koy ve bi şampanya patlat her zaman bu kadar şanslı olmaz insan :D

0|0
    0|0
  • sevgilinin ne mal olduğunu öğrenmişsin

0|0
    0|2
  • öncelikle büyük ihtimal kızlık zarın esnek yada çok kalın üzülme erkek arkadaşın bunu sorun yapıyorsa bırak gitsin. bendce sevgilimle ilk ilişkiye girdiğimizde sadece toplu iğne eline batarda sıkınca kan çıkar ya o şekilde 5-6 damla geldi ama beyefendiyi kesmedi heralde kan gölüne dönmesini bekliyordu. Kanı gördüğü halde inanmadı bana hesap sordu başkasıyla mı birlikte oldun diye of düşününce bile sinirleniyorum okadar üzülmüş öyle ağlamıştım ki . Hemen ayrılalım dedim kabul etmedi dedi sen benden önce bişey yapmış olsanda senden vazgeçmem ama söyle kafayı yedirtmişti söyledim yok öyle bişey ilk sensin vs. Sonra aradan 2 ay geçmişti bu tekrar o knuya takıldı ben dersini verdim telefonlarına BAKmadım falan burnu sürttü ne ayıp bişey ya kanı görüyo daha hala kusur arıyor böyle terbiyesizlik

0|0
    1|0
    • Benimde ilk kan gelmemisti sonra cok karnim agridi tualete gittim bi baktim kanamis sevinmistim cok ama ilk sordu baskasiyla olmadin dimi diye hayir dedim tamam dedi sarildi ama sen hayvana denk gelmissin neyse en azindan akli basina gelmks :)

• katıksız öküzler işte karşı tarafını incittiklerini düşünmüyolar bi ara ciddi bunalıma girmiştim bu konu yüzünden doktora gitmeye kalkıştım bi kaç kere neden kan gelmedi gibisine

Yükleniyor...