Kızlar bu hamilelik midir lütfen bakın?

Arkadaşlar yeni evliyiz ama eşim şehir dışında, bir aydır ayrıyız. Birlikte olmadık henüz aslında hala bakire bile olabilirim kan geldi mi bilmiyorum. Ve girmedi çünkü tam olarak ben ağrıyor dediğimde bıraktı. Yüzeysel boşalma oldu böylece. Sonraki ay normal adetimi oldum. Şimdi 14 gün var diğer adete ama göğüslerimde ağrı ve şişlik var. Ve bir de başım dönüyor hafif. Kansızlık vardı bende ondan mıdır? Test yapmaktan korkuyorum. Adete iki hafta kala göğüs ağrısı normal midir?

0|1
2|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hasta olacaksın :) Bazen hormonlardan ötürü denge şaşabilir.. Yani mesela 3 aydır aynı tarihte olurken bu ay 6 gün önce oldum.. :) Yani Şu an pek hamile olman mantıklı olmaz :)

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim canım, baş dönmesi kansızlıkla alakalı olabilir o zaman :)

• Evet.. Tabii ki %100 net birşey diyemem ama anlattıkların tamamen Regl öncesi belirtiler gün değişiyordur.. Kansızlık halsizlik ve baş dönmesi yapar.. Zamanında kan iğneleri ve demir hapı kullanmıştım..

Erkekler Ne Diyor 7

• Olabilir

0|0
    0|0
  • Test yapmaktan neden korkuyorsun?

0|0
    0|0
  • Kocan gidince yanına başkası geldi mi?

0|0
    0|0
  • Herşey normal; kansızlığın tedavi olsun rahat edersin...

0|0
    0|0
  • Isı bılmeyenlerle yaparsanız boyle olur gelın sızı doruklara olusturalım

0|0
    0|0
  • hamile olma olasılığın var en iyisi bir test yaptır eşine süpriz yaparsın gelince hamileysen :D

0|0
    0|0
  • Bu semtomlar hamilelikten degil..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Psikolojik bile olabilir yap testini rahat et

0|0
    0|0
Yükleniyor...