Hamilelik ihtimali var mı?

Arkadaşlar lütfen kötü yorumlar yapmayın çünkü pişmanım zaten kötü hissediyorum. Geçen ay sevgilimle birşeyler yaşadık içime girmedi sürtünme falan olmadı iç camaşırım üzerimdeydi genelde boşalmadan önce kendine dokunup benim vajinamı içerden okşamıştı aynı eliyle ama boşalma olmadan önceydi sonra peçeteye boşaldı ve ellerimizi yıkadık zaten. Bundan iki gün sonra adet oldum. Adetim normalde de düzensizdir geçen ay da 20 gün gecikmişti bu ay yine gecikti. O böyle birsey olabileceğini düşünmüyor bana da mantıksız geliyor ama yinede emin olamıyorum. Bu şekilde hamilelik söz konusu olabilir mi? Adet oldum ama iki gün geçmişti aradan emin olamıyorum o yüzden

0|0
12|40

En İyi Erkek Görüşü

• Burada bu konuyu kaç defa yazdım.. Vajina deliğinin üstüne direkt sperm gelmediği sürece hamilelik diye bir mevzu asla olmaz.. Adet gecikmeleri her zaman , endişlere , korkulara ve stres durumuna göre değişebilir.. Eğer sen hamile isen o zaman dünya tarihine geçersin görünmeyen spermler ile hamile kaldığın için.. :D Rahat ol merak etme sadece o düzensizlik bu oyunu oynuyor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 39

• Pişmanlığın niye? Bu şekilde hamilelik mümkün değil. Spermler havayla temas edince ölür veya yumurtalıklarına ulaşacak kadar güçlü kalmaz.

0|0
    0|0
  • içine boşalmadıysa hamile kalmazsın ama adeti düzensin onlarda ciddi hastalıklarda oluyor örnegin kiss gibi

0|0
    0|0
  • Olamaz.

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • olmaz senın durumun psıkolojıkmen kafan taktıgın ıcın vucudunun hamıle tepkısı verıp adet kesmesı ıcerı bosalmadan hamıle kalmam mumkun degıl kı ıcerı bıle bosalsan hamıle kalmak ıcın gun ve zamanlar var ha dıyınce olmuo

0|0
    0|0
  • Cahiller sevismesin bir pok yicen onceden ogren baro

0|0
    0|0
  • Bundan bile korktuysan daha da yakınlaşınca napıcan acaba

0|0
    0|0
  • mümkün değil rahat ol

0|0
    0|0
  • OLMAZSN

0|0
    0|0
  • Sorun olmaz merak etme

0|0
    0|0
  • korkma değilsin.

0|0
    0|0
  • Sizden nefret ediyoruz bütün site olarak bıktık usandım inşallah en yakın Zaman'da sonunuz gelir.

0|0
    0|0
  • Olmaz böyle bir şey, hamile öyle olunmuyor

0|0
    0|0
  • olamaz

0|0
    0|0
  • Hayır adet olmuşsun işte daha ne olsun

0|0
    0|0
  • Yok bu sekilde hamilelik mumkun degil canini sıkma

0|0
    0|0
  • Yok hamile olman korkma. Ye naneyi sonra 3.5 at.

0|0
    0|0
  • değilsin geç

0|0
    0|0
  • valla bir hamililik testi al kontrol et bizim buradan dememizle olmaz

0|0
    0|0
  • Yok kanka bisi olmaz korkma ^^

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hamile deyilsin net

0|0
    0|0
  • rahat birşey olmaz ama evlenmeden bu şekilde oynaşmanız doğru değil sonuçları hiç iç açıcı olmuyor

0|0
    0|0
  • Değilsin. (Rahatlatmak için atılan bir yorum)

0|0
    0|0
  • hormoneldir hamilelik ile alakası yok rahat ol

0|0
    0|0
  • B. ku yedin

0|0
    0|0
  • Rahat ol hamile değilsin; adet düzensizliğinin sebebini öğren...

0|0
    0|0
  • penisi ni tuttuğu elinle mi seni okşadı?

0|0
    0|0
    • Evet ama cok tutmadi kendi pesini sadece dokundu bir an ve bosalmadan onceydi ve parmagini sokmadi icine sadece icerden oksadi

• penisini tutarken sperm bulaşmış olabilir zevk suyu gelmiştir penisinin ucundan. o yuzden az da olsa hamilelik durumun var.

• Yok olmaz seks yapiyorsan adet duzenin bozulur vucut fiziksel reaksiyon gosteriyor

0|0
    0|0
  • Bakiremisin?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 11

• Mümkün değil

0|0
    0|0
  • Hamile olamazsin eger meryem ana degilsen

0|0
    0|0
  • Dünde sordun bence değilsin ama yap bir test için rahatlasın işte ne diye buraya sorup sorup duruyorsun

0|0
    0|0
  • Bıktık lan yapın yapın sonra hamilemiyimm test yaptır bence garanti sonuç

0|0
    0|0
  • Öyle bişey olsa regl olmazdın aklına takılırsa test yaptır

0|0
    0|0
  • adet oluyosan içerde bebek nasıl barınabilir bir düşünün şuraya sormadan önce

0|0
    0|0
  • HAMİLESİN

0|0
    0|0
  • Test yaptır

0|0
    0|0
  • Adet oluyorsan hamile olamazsın çünkü adet yumurtaları tazelemek ve dışarı atmak içindir adet kesilir hamile kalinca

0|0
    0|0
  • Stres yapiyosunnobyizden gecikiyor, korkma. Bubkorku heter zaten sana her seyin bir vakti var

0|0
    0|0
  • Yok yokkkk

0|0
    0|0
Yükleniyor...