Ilk sefer için prezervatifli mi yoksa prezervatifsiz mi daha iyi?

bakire bir bayanla ilk sefer yaparken, prezervatif takmak mı yoksa takmamak mı daha iyi? veya ne yapmak lazım korunma olayı nasıl olmalı?

Güncellemeler:
arkadaşlar zaten evlilik sonrası ilk gece için soruyorum. aksi bir şey olsa zaten karşımdaki bayanı o kadar da kafama takmayıp kullanırım kendimi korurum. yanlış bir durum yok yani merak etmeyin

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• kondom olursa canı daha çok yanar latex olduu için. ilk girişi kondomsuz yapıp sonra takarsan daha iyi olur korunmadan yapmamalısın.

0|1
    0|0
    • peki prezervatifsiz hangi korunmayı tavsiye edersin ilk sefer için?

• bi sürü hastalık riski var onun için.

sen ilk girişte kondomsuz gir yoksa canı çok yanar

• kıyamam ben ona canı yanmasın. baska hıc kımseyı onemsemezdım. bodoz takılırdım tabırı caızse. ama bu farklı oldugu ıcın artık duzgun olmak ıstıyorum zaten.

Kızlar Ne Diyor 2

• Kardeşim neden günah batağına girmeye bu kadar isteklisin ki, hem kızın daha önce hiç bir ilişkisi olmamış. Onu da kendini de günaha sokma. Evliliğe kadar sabredin. Gösterdiğiniz sabır size hayır olarak dönecektir.

saygılar

0|0
    1|3
    • zaten evlilikle ilgili sorum. yoksa zaten sorun etmez direk kullanırdım. ortada günahlık bir durum yok yani :)

• senin adına sevindim :)

• her zaman koru.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Aslında bu soru biraz garip geldi bana.Bakire bir bayan la ilişki yaşayacaksınız. sanırım evli değilsiniz.ki bu soruyu sorma gereği duydunuz. Evliyseniz yani ilk geceniz se ve ilk geceden çoçuk istemiyorsanız takmanız gerekebilir. Evli değilseniz böyle bir ilişki zaten yanlış olur.İlişkiye girdiniz ileride de anlaşamayıp ayrıldınız peki o bayanın hali ne olur acaba. O bayanı gerçekten seviyorsanız ve saygı duyuyorsanız bu ilişkiden vaz geçin lütfen.Birkaç dakikalık zevk bütün hayatını karartabilir o bayanın. Bir ömür boyu acısını çeker.

0|0
    1|0
  • ilk seferde bakire biriyle olucaksan tabiki prezervatifsiz olman en uygunu bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...