Kapat

Evleneceğiniz kişinin bakire veya bakir olması sizin için ne kadar önemli ?

son zamanlarda bekaretin hiç bir önemi kalmadı diktirmeler yaygınlaştı siz ne düşünüyorsunuz evleneceğiniz kız kesinlikle bakire olmalımıdır ya da kızlar bakir olması çok önemli midir ? ben bakireyim ve bakir biriyle evlenmek isterim eğer değilse de bundan haberim olsun istemem bana bakirim desin :)

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• diktirmelerin yaygınlaştığını düşünen arkadaşlargelecekte daha gelişmiş yöntemlerin çıkabileceğini de tahmin edebiliyorlardır umarım. tıp ve teknoloji her zaman insan dan yana :) seks de insani bir güdü olduğuna göre, teknoloji seksin meydana gelmesinin önündeki tüm engelleri kaldıracaktır. 3. dünya ülkelerinde bekaret, seksin önündeki engeldir. o halde teknoloji bu sorunu çözmeye yoğunlaşacaktır. uzatmadan söyliyim ilerde karşılacağımız şey, evde birkaç dakikada uygulanabilen, pratik kızlık zarı. aynı göze takılan lens gibi düşünün. :)) gelecek beni çok eğlendiecek

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• Kendini kandirmayi seviyon yani :)

1|0
    0|0
  • bakir birini bulmak oldukca zor olsa gerek , ayrıca bakir veya bakire olmasının bir anlamı yok saygılı sevgili sadık olsun hayatı birbirine zindan etmesin yeterli, önemli olan bu bence

2|0
    0|2
  • diktirme olayına yüzde yüz karşıyım evlilikte sahtekarlık daha başlarken olacaksa son gelmezki ikinciside hiç bir şekilde önemli değil benim kız arkadaşımın ya da eşimin bakireliği beni ilgilendirmez

1|0
    0|0
  • bakire olması önemli, öpüşmemiş, sevişmemiş, p*rno izlememiş olsun elim kız eline bile değmedi abaza halimle bile dayandım

1|1
    0|0
  • vallah ne diycemi bilmiyom ama bakire degilsee ne kadar yapdi onu söglesin barri uggg icim bulandii yok yaaa hic birsey demesin bakiree olsunn !

1|0
    0|0
  • her türlü bakire olmalı evet kendine sahip çıkmalı ne o baskasıyla yatsın etsin sonra sen al. bence olmamalı insan evleneceği kisiye saklamalı. ha evlenmis ayrılmıs olur ayrı olabilir ama kız sa kocasıyla yapmalı.

1|0
    0|0
  • bakirim bakire isterim

1|0
    0|0
  • sorun zar degil dürüstlük bence

1|0
    0|0
  • bakir değilim. Bakire olmasın..

3|0
    0|0
  • çooooooooooooook bakire olacakkkkkkkkk ama bakire derken bacak arası değil :D beyni bakire olsun

1|0
    0|1
  • gerçek dünyada yaşıyorsun...

0|0
    0|0
  • benim için hiç önemi yok...

içerik önemli...kişilik ,zeka ve fizik beni daha fazla etkiler...

0|0
    0|0
  • duruma göe değişir.

0|0
    0|0
  • bakire olmasın mümkünse doymasın sexe

0|0
    0|0
  • 2 gr. et ne olucak

2|0
    0|1
  • bakire kız istemiyorum zaten deneyimli olsun daha iyi

3|0
    1|1
  • bakire değilse söyleyecek. bu çok önemli. eğer sonradan öğrenirsem çok kötü olur. zaten kabul edeceksem o haliyle kabul ederim ama bu konuda kandırılmak istemem. bu arada bakir birini bulmak zor diyenler, kendilerine yer açıyor :) her boku yiyip genelleştiriyorlar olayı ki aradan sıvışmak için.

diktirenler de anlaşılıyor zaten. en geç 1 haftaya ortaya çıkıyor.

1|0
    0|0
    • çok haklısın :)

diktirenler nasıl ortaya çıkıyor peki bunu merak ettim anlaşılmyor diye duymuştum

• söyleyemem valla kusura bakma. nereden anlayacaz yoksa ;)

• merak sadece bakireyim ben :)

Kızlar Ne Diyor 3

• tabiki onemli. .

miki onun bunun ağzında dolaşan adamı çocuklarımın babası yapıp içime alamam;)

3|3
    0|0
  • 36-44 yaş arası bakir erkek lazım o zaman hala kafayı tırlatmadıysa :))

1|0
    0|0
  • asla bakir bir erkek istemem kocam olarak

1|0
    0|1
    • neden kız benim sevgilim bakirmiş .s bunun sakıncaları falan mı var ki

• o ilk zamanlar kuzum sonra normale döner bence bakireysen bakir biriyle evlenmeye çalış yani denk gelirse ne mutlu

• yok kız istemem ama sana bol bol mutluluklar

Yükleniyor...