Bakire olmayan biriyle evlenir misiniz ?

Kız kendi kendini bozmuş, bakire değil. Bakire olmayan bir kızlar evlenir miydiniz?

0|0
23|181

En İyi Erkek Görüşü

• Dert etme, bakireliğini 30 yaşına kadar koruyup sonra aman ya diyip kendine yakışıklı bir damızlık adam seçip ondan kurtulanlar var. evlilik vs. kaygın olmasın kimse çok önem vermiyor artık bu şeylere. Bekaretin bozulduysa bile rahat ol dert etme. Strese girip bu kez de frijit olursun sonra. nasılsa her gün gelip biri kontrol etmiyor:)

6|2
    1|3
    • rahatladım biraz sağol :)

• evet mantıklı :)

• ok bunu sorun etmedi ama bu nedenle aldattığını kıskançlık krizlerine girdiğini bunu da aldatarak bastırdığını iddia eden erkekler var ayrıca konu ne zaman evlilik olsa herşey çok hoş ıı güzel ee tam bişi ler ciddiiii anlamda ciddi olucakken olmuyorsa bi de şu var sen kanatlı melek olsan da her an aldatma riskin varmış gibi tavırlar tamam bu kişisine bağlı ok de diğer erkeklerde bu davranışların olağan olduğunu savunuyorsa şasexsewiududj yanııı illaki sorun oluo dur bence :P

En İyi Kız Görüşü

• Evlenmezler çoğunun cevabı %85 böyle olacak.. Adama sormazlar mı sen temiz misin? diye.. Deli oluyorum namus kavramını bir tek kadınlarda arayanlara.. Erkek namussuz, arsız mı? Suç toplumumuzun kadınlara bu kadar yüklenilmez ki ama..

link

4|1
    0|4
    • en iyisi sensin

• "Oyle ama kadın temiz kalmak için çaba sarfetmeli" hala kadın da kadın erkekler niye sarfetmiyor.. Öüne gelenle yatana başka bir şey denir. Konu burada o değil, o kadın zaten kendini seks makinesi olarak görmüştür zaten.. Ben ille kızlar evlenmeden önce beraber olsun demiyorum ama kendine bakmadan karşındaki kızı istememek ne kadar hakkın?

• çok haklısın bir erkek zina etmişse daha önce zina etmiş kadın daha layıktır ona

Erkekler Ne Diyor 180

• insan nelere bozulmuyor ki.

Bakire olmayan bir kızla evleneceğimi hiç sanmıyorum ayrıca. Bakire kalmak bir tercih olabilir ama bu yaştan sonra tutup da sanat öğretmek fikri hiç çekici gelmiyor bana bir kıza. Hele evlendiğim kadının sevişmeyi bilmemesi, olaya yabancı kalması, seks'i ve kendi vücudunu geç tanımaya başlaması benim için katlanılır bir süreç olmazdı.

Kız keşke kendi kendini bozmasa da adam gibi sevişerek kurtulsaydı hatta bakireliğinden derim ben. cidden cinsel olarak itici bile gelebiliyor bana tecrübesiz bakire bir kız...tercihtir saygı duyarım tabi...

birçok ülkede zaten 18-19 yaşından önce bakirelik meselesini çözüyor kızlar. bu çok doğal bir şey. bizde tabulaştırılmış bir olay. böyle tabulara sahip bir kızla evlenmektense sevişmeyi bilen kızı tercih ederim

7|1
    2|1
  • Evlenirdim. Kişiliği önemli, bacak arasındaki şey için evlenilmez değil mi? 30 sene sonra kuruyacak hepsi. Hala bakire bakire diye yırtınanları anlamıyorum. Bakire olupta başka türlü ilişkiye girenler ve diktirenler varken. Neyine senin bakirelik arkadaş :s

8|1
    1|2
    • işte buna katılıyorum kızlığı durmasına rağmen bulduğu her deliğinden ilişkiye girenler daha namuslu gibi duruyor resmen

• "Bozmuş"?

Bekaretinden "kurtulmuş" demek daha doğru bence.

Zincirleri kırmış, kendini serbest bırakmış, görmüş geçirmiş, denemiş, öğrenmiş, öğretmiş, kısaca "özgürlüğünü yaşamış" demek daha doğru olur bence.

Evlenmekte sakınca görmem. Hatta tercih bile ederim.

6|0
    1|1
  • Konu benden ziyade nasıl olması gerekliliği ile alakalı.

erkekğin dünyayı düzüp bakaret istemesi kadar saçma bir şey olamaz.

16-19 yaşlarında bir kızın bakire olması anormal değil elbette lakin 25 yaşını geçmiş işe güce girmiş senelerdir regl olan, bünyenin sekse ihtiyacı var herşeyden önce.

artık eskiler gibi 20 yaşına kadar evlenmiyor insanlar.

Birinin sevdiği bir erkekle adam gibi bir cinsel hayat yaşamasından daha doğal ne olabilir ki ?

Unutmayalım ki evlenecemiz kişi kadının kendisidir. Bacaklarının arası değil.

Kadının kendi kalitesine bakmak gerekir.

2|0
    0|1
  • Niye evlenelim blader niye? Sen onca sene yalnız takıl etrafındaki seninle olmak isteyen, seni elde etmek isteyen kızlardan uzak dur, kendini evleneceğin insana sakla, bazı şeylerin özel olması için zamanının gelmesini bekle, sabret; sonra kim bilir kimlerle gezmiş tozmuş, kimlerle yatıp kalkmış, özel denen namus denen bişey kalmamış birisiyle evlilik yap... hadi evlendin diyelim nasıl güzel duygularla bakacaksın o kıza(ya da kızlar için erkeğe) nasıl sarılacaksın, nasıl ona özel olduğunu hissedeceksin, bir zamanlar öptüğün o dudakları sen evlenmeden önce başkaları öpüyodu, başkaları tutuyordu o elleri.. madem evlilikten önce yaşadın böyle bir şeyi, izin verdin; evlendikten sonra da devam edebilir, yani nasıl garanti verebilirsin bunun tekrarlanmaması için..? herkesin görüşü kendine ama bana bunun olması hiç mantıklı gelmiyor ve kendi adıma, daha önce bir başkasıyla olan birisiyle evlenmezdim daha doğrusu evlenemezdim, çünkü huzur bulamazdım.

2|2
    1|0
  • Nedense evlenirim diyenlere sempati duyulurken evlenmem diyenlere saygı duyulmuyor. Bunun nedeni de genel de kızların evlenmeden bekaretlerini kaybetmesi ya da sen yaparken iyi biz yaparken mi kötü oluyor şeklinde.

Birde madur durumu var. Ciddi düşünüyorduk ama olmadı . Şöyle de bir savunma var bakire ama yemediği halt kalmamış .Doğru . Bunu söyleyip kendini haklı konumuna getirme ise yanlış.

2|5
    1|1
    • +1 kardesim.bastan sona haklısın

• Hayır evlenmem diyen insan bakir bir erkekse ona saygı duyarım. Kendisi gibi biri istiyor sonuç olarak. Ama bakir değil ve banane lan erkek yapabilir kız yapamaz diyorsa ona saygı falan duyamam

• bakir değil isem bakire olmayan bir kızla evlilik düşünürüm bakir isem kendim gibi birini isterim.

6|0
    0|0
  • Kaç erkek bakir ve bakir olmadığı halde ne hakla bunu ister

3|0
    0|0
  • Benim için mühim değil, zaten el ele tutuşmuş insan bile bakire değildir benim için. Zara bakarak insan değerlendirmem ben.

3|0
    0|0
  • evlenmem. başından tecavüz gibi kötü bir olay geçtiyse orası ayrı ama kendi isteyerek bilerek bir erkeğin koynuna girdsiyse o kızla işim olmaz. evleneceğim kızın ilki olmalıyım. ben nasıl kendimi evleneceğim kişiye saklıyorsam. evlendiğim kız ilk birlikteliğim olacaksa cinsel anlamda. böyle bir beklenti içinde olmaya hakkım var.

0|2
    0|0
  • seviyorsam tabi ki evlenirdim.

zor olan bakire bir kızla evlenmek değil, bakire olmayan birisiyle evlenmek. çünkü bakire olmayan bir kız, muhtemelen ondan önceki erkeği hatırlayabilir. bu da önceki erkeğin unutulmaz bir deneyim yaşatıp yaşatmadığına bağlı. yaşattıysa, erkeğin işi zordur. çünkü o erkeği unutturacak kadar iyi olması gerekir.

işin duygusal boyutuna bakarsak, karşınızdaki kadını olduğu gibi kabul etmenizle alakalı. edemiyorsanız, o ilişki yürümez. edebiliyorsanız, mükemmel bir ilişkiniz olabilir. her insan kusursuz değil ve insanları geçmişleriyle birlikte kabul etmek lazım.

ayrıca bir kadının veya erkeğin geçmişi sadece kendisini ilgilendirir.

0|0
    0|0
  • Düşünmem :/ vajina da taksimetren 0 km olması lazım :))

0|3
    0|0
  • ben o boku yediysem karşımdakinin melek olmasını beklemek haksızlıktır.

4|1
    0|0
    • peki çoçuğa sorıyım mı

• açmazsa hiç sormadı bir iki defa konusu açıldı ama geçiştirdi

• yapmak istiyorsan sor .. açık ve net. yoksa gerek yok günü geldiğinde açılır.

ama bunu evlilik manasında sorar san durumlar değişebilir.

boşver sevgi ve güven varsa karşılıklı sorun olmaz

• Ben genel olarak evlilik dusunmem.

Ama bakire kizlarin gozumde herhangi bir ehemmiyeti yok.

0|1
    0|0
  • bakirelik akan bir iki damla kanda değil. bu zihniyetten çıkın artık. bakirelik hiç bir cinsel deneyimi olmayan demektir.
    kızlık zarını koruyarak her türlü ilişkiye giripte bakın ben bakireyim diyenlemi olmak yoksa karşısındaki insana açıkça herşeyi anlatıp dürüst olan bir kişiyi mi tercih edersiniz.
    akan bir iki damla kan size hayatınızın geri kalanına yol çizdirmeyecek.
    devam edeceğiniz yolu kalbiniz ve duygularınız belirleyecek.

kadınlara kullanılacak eşya gözüyle bakmayı bırakın artık.
    erkekler nasıl zevkleri için birlikte oluyorsa kadınlarında buna hakkı var.
    erkekler bunu hem cinsleriyle yapmıyor sonuçta. bu yüzden kadına gereken değeri ve özeni herkes vermek zorunda.

1|0
    0|0
  • Kaşar olarak görmüyorm
    fakat
    ben cinsel 0larak hiç bir kizla ilişkiye girmeyip, milletin altina pas pas olmuş kizlada evlenemem. Bu adalet degl. Adalet diyenlerde geri kafali zaten
    ben mevlana degilim kimse bana böyle şeylerle gelmesin
    kolayi bir kere açarsan asidi kacar.

0|1
    0|0
  • '''Zina eden erkek, zina eden ya da müşrik olan bir kadından başkasını nikahlayamaz; zina eden kadını da zina eden ya da müşrik olan bir erkekten başkası nikahlayamaz. Bu, mü'minlere haram kılınmıştır. (Nûr suresi ayet 3)

2|1
    1|0
  • Daha önemli kriterlerim var.

1|0
    0|0
  • Bakirelik ve bakirlik dini inanç haricinde çok saçma bir şey.. cinselliği yaşamak zevktir ve gerekliliktir.. bedenin doğal bir ihtiyacıdır.. dini inanç haricinde hiçbir şekilde kısıtlanmamalı... kim kimin için bakir ya da bakire kalıyorsa onun sorunu.. bunun modernlikle alakası yok.. sen uyku ya da yemek ihtiyacına kısıtlama koyuyor musun hayır.. diyeceksin ki seks yapmazsan ölmezsin doğru ama cinsel dürtüleri bastırmakta psikolojik çok kötü etkileri var sapıklığa tacize tecavüze yol açar.. modernliğe zokayım.. benim derdim modernlik falan değil.. günah haricinde herkes istediği gibi cinselliğini yaşasın ya.. kendi bir sınır koyan kendine koysun benim sınırlarıma karışmasın kimseye zarar vermediğim müddetçe

0|0
    0|0
  • Ben bakirim. tanıştığım kızın bakire olmasını isterim açıkçası fakat ' sen bakire misin, sen bakire misin' diyerek de sevgili veya müstakbel eş aranmaz. Ola ki bir kızla tanıştım, niyetim ciddi 3 ay 5 ay 1 yıl geçti aradan. kızla tanıştık iyice huyunu suyunu öğrendim ve evlenmeye uygun buldum. en son ya sorarım ya da sormam bilemiyorum artık duruma göre 'hiç cinsel deneyimin var mı ?' diye, evet dedi diyelim işte 1 kere 3 kere, neyse. Bak derim ben senle mutlu olmak istiyorum. Tövbe edip, cinsel ilişki olarak benden başkasını düşünmeyeceksen, buna söz verirsen kabulümsün. evlenirim. Yalnız ilk hatasında (aldatma), yolunu açık eder kendisini Allah'a havale ederim.

İnşallah böyle olmaz da Allah karşıma temiz birini çıkartır, bende zor durumda kalmam.

1|0
    0|0
  • Tövbe estağfurullah! Evlenmezdim, Allah göstermesin .. Hoş diktirip geleni de var Allah öylelerinden de korusun.. ( amin )

3|2
    4|1
    • arkadaşım bu cevabı verirken abdestli miydin çok merak eyledim doğrusu

• herkes yapmış yorumunu neredeyse hiç olumsuz cevap veren yok ama bu durumda benim kafama bişey takıldı: madem herkes bu kadar açık görüşlü bırakın bekareti çok daha basit şeyler için bile 15-16 yaşında kız çocukları kimler tarafından katlediliyor?

3|1
    0|0
  • Ne mantıksız bir soru sanırsın ki bu ülkede evlenmeden önce verenler kulubü var ve bunların alayı ömür boyunca bekar kalıyor. Eğer öyle bişey olsa cevrendeki kızların yarısından çoğu bekar kalırdı ben bu devirde kız arkadaşından bakire değil diye ayrılanı görmedim. Ama illa erkekleri kötülemek istiyorsanız durmak yok yola devam...

0|0
    0|0
  • Bakire olmayan biriyle evlenmezdim. Çünkü ne kadar kendisini bozmuş olsa da içimde bi tereddüt kalırdı "Ya kendisi değil de zina sonucu olduysa diye". Ayrıca o kadar derinlerde kız ne arıyor.

2|3
    5|1
    • kız azgınsa gayet arıyor işte o.O

• aşık ettikten sonra kim takar di mi? öyle bence tmm mutluyum rahatladım oh be

• yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

• soruyu güncelleyerek cevabı vermişsin ama ben yine de görüşümü söyleyeyim. açıkçası artık herkes cinselliğini bir şekilde yaşıyor bakire olan da en kötü içe girmeden sevişiyor ya da kamerada soyunuyor vs. tabi bunları yapmayan da var da çoğunluk böyle. o yüzden bunları yapıp ama ben bakireyim diyeceğine her şeyi yaşasın sonuçta onun da canı istiyor. ÖNEMLİ OLAN İLİŞKİDE SADAKAT. bunu anlayın artık

1|0
    0|0
  • bakire olmayan bir kızla evlilik düşünürüm neden kaşar diye düşüneyim anlaştıktan sevdikten sonra farketmez bizde ilişkiye girdik kötü birimi olduk yani

2|0
    0|0
    • Helal sana be

• ben öyle düşünüyorum sıkıntı yok gençsin herkes seks yapabilir önemli olan sevmek saygı anlaşmak bence bakirelik önemli değil

• Arkadaşlar sizler buralardan iyi yorumlar yapmışsınız ama halen gerdeğe giren gençlerin kapısında çarşaf bekleyen sağdıçlar var. Bence bu sorunun cevabı yöresine göre değişir kişiye göre diil

2|0
    0|0
  • keşke tüm kızlarda doğuştan böyle bir zar olmasa...

cevabım evet bu arada, umrumda değil.

4|0
    1|0
  • Sen bile vermek diye bahsediyorsan, erkekler neden farklı düşünsün ki?

1|0
    0|0
    • Ulan ben kibar olsun diye vermek diyorum işte daha ne diyim. Mına koyulmuş kız mı diyim

• Ne biçim konuşuyorsun sen ya? Bakire olmayan falan diye bahsedebilirsin. Sen bile bu kefeye koyuyorsan erkekler ne yapsın yani. Senin. mina koyulmasa da olmaz senden.

• Hahahahaha eyvallah abi

• İnsan olsun, merhamet vicdan sahibi olsun yeter. Bütün bunlar bir zarla ölçülmüyor.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    150

Kızlar Ne Diyor 22

• Bakire kız isteyenler Kızlara dokunmasın o zaman

10|6
    0|0
    • Doğru laf

• Seni yargılamıyorum, lakin fikrine de katılmıyorum. Tüm canlı türlerde erkek sürekli talep eder seçici olan kadındır. Canlılığın doğası bu.
      Kızlar bukadar kolay teslim olmamalı.

Evlendikten sonra da erkekler , kadının peşini bırakmıyor, evlendikten sonrada bu durum devam ediyor. Aldatmaların günümüzde bukadar yaygın olmasının sebebi bu.
      Hayır demesini öğrenmelisiniz.

• Ben Kiz olduma rağmen erkeklerin yerine koyorum kendimi, ben evlenmezdim burda bakma yok ben bakire değilim oda olmazsa ne önemi var saygili olsun yeter diyerek söylüyor is ciddiye bindi anda öyle olmuyor iste..

Her erkek sunu ister ve gayret katılıyorum, evleneceyi kadını bakire isterler, ilk o dokunmak ister, o öpmek, o sarmak ilk o ellerini vücudunda gezidirmek isterler nedeni ni soyliyem çünkü namus Şeref onur ve cocukların annesi olacaksın ve bu bir erkek için çok Önemli ne derlerse desinler burda inanmıyorum ve bir erkeğe asla guvenmiceksin kendinden vermiceksin ne zaman nikah o zaman ona aitsin onceden nişanlı döneminde verende oluyor yazık diyorum 3 kurusluk zevke kanıyorlar sonra ortada kalıyorlar bunu yapan çok biz Kiz olarak herseyden dikkat etmeliyiz nikaha kadar ne malum erkeke seni ortada birakmicani veya birsey oldu anlaşamadınız ne olcak erkek 3 gün üzülür biz kızlar ise tüm hayatımız boyunca neden çünkü bir gün gelirde basımıza kalkalar ve onunla tekrar göz göze gelmek yeni esinle utanç verici birsey bilmem anlatabildim mı? İnsan kendinden tihsinir o dokandiktan sonra gelsin baskası dokansin artık olacak şey değil düşünmesi bile bana utanç ve korkunç veriyor... :-( Allah hiç kimseye yaşatmasın âmin

Baskasi sana dokunduğunda

1|2
    1|1
  • Yemediği halt kalmayanlar bakire aramasın mümkünse.

8|3
    0|0
  • "Kendini bozmuş" nasıl bir anlatımdır yahu..

Üstünüze alınmayın ama, erkek olsam kafasını zarıyla bozmuş, bütün değerini ona endekslemiş biriyle hayatta evlenmezdim.

2|1
    0|0
  • evlenirdim yahu hayatında biriyle olmuştur , yapmıştır . sonra bi başka biriyle denememiştir bile çünkü o ilk deneyimi saf olarak kalsın istemektedir, ardından da hayatını birleştireceği adam gelir. bu şartları taşıyan bi kızla elbette. amaaaa, her sevgilisiyle bi kez deneyene de , yok artık lebron james :)

0|1
    2|0
    • yahu niye, insan sevgilisiyle denemeyecek de ne yapacak. birlikte tavla oynasınlar istersen:)

• tavla da oynarlar, fal da açarlar canım. Öyle her sevgiliyle denenip özelliği kaçırılmaz bu durumun.

• her sevgili mi la o zaman hayat kadınlarından bi farkı kalmıyo ki o zaman evlendiğin kızda herkesin altından sana gelsin sorun yok senin açından sadeye cevap

• Ya geçin bu işleri... Mastürbasyon yaparken bekaretim bozuldu falan! Yalan bu, düpedüz yalan! Kendini kandırıyorsun arkadaşım. Sana senden başka kimse inanmaz!

2|1
    2|0
    • Burda neden yalan söyliyim ki ? sevgilim yok burda bişeyim yok kimse beni tanımıyo çıkıp diyemez miyim seks yaptım diye kan geldi parmaklarken 14 yaşında önden yapıcak kadar cesaretli değildim ki şuan 15 yaşındayım ve halada yapmadım düşünmüyorumda he ama bozulmadıysada eğer azgın olmadığım anlamına gelmez kimsenin gelmez. yalan söylesem bu kadar salakça bişi uydurmazdım merak etme gerçekten kötü hissettiğim için yazdım.

• bekareti kafana takma. ayrıca çoğu erkek azgın kızları tercih eder ))

• Bakire olmayanlar yabanciyla evlensin Turklere inanmasin. Turkler sadece yabanci kizlara sorun etmez. Onlar 13 yasinda bakireligini kaybetmis olsada sorun degil etmezler sonucta o bir yabanci herseyi yababilir.

2|0
    0|0
  • Kız kendi kendini niye bozuyor, o zaten çok saçma!

1|3
    2|1
    • Mastürbasyon yaparken yanlışıkla

• harbiden çok saçma gerçek dışı

• oyuncakla oynarken içine kaçmış :D millet ilk gecede canım yancak diye korkuyo bi kendini bozuyo biraz iyi salla :D

• Bence saklamalı kendisini

1|2
    0|0
  • erkek olsam düşünmem

0|0
    0|0
  • İnsanın ruhu bakire olsun yeter

1|1
    0|0
  • Genelde evlenmezler

0|3
    0|0
  • Düşünürüm çünkü neden düşünmiyim

0|1
    0|0
  • kendi kendini nie bozmuş yuh muş yani yok yahu imkan yoktur bence bozarken insan hisseder de bi durur der napiyorum ben yuh diye :D töbe töbe :D direkt bakire olmayan 1 km kız desene sen suna ok 0 deil ama 1 de :D cevaba da bozulmazsın umarım :)

1|0
    0|0
  • Sen birbirine eşdeğer iki üründen ambalajsız olanı mı tercih ediyosun?

1|0
    2|0
  • öldürürüm :ı

0|1
    1|1
  • pardon arkadaşım kendi kendine mi bozmuş ?

0|0
    1|0
  • belli olmaz

0|1
    0|0
  • Düşünürdüm oda insan sonuçta böylesine basit ve abartılası, gereksizce önem verilen birşey için haksızlık etmezdim.

1|1
    0|0
  • Şimdi evlenmem diyen olur sanki kendisi çok temiz ve bakirmiş gibi erkek herşeyi yapsın kadın yaparsa suç ne de olsa belli oluyor ama erkeğin belli olmuyor herkes kendini böyle kandırsın. Kızlarda arkasında durup savunamayacağı seyi yapmasın

8|2
    0|0
    • Katılıyorum

• Benim mi

• Düşünmeyenler var

0|1
    0|0
  • şimdi sana söyliyeyim sen bakir isen bakire olmasını isteyebilirsin.Ama bakir değil isen bunu istemek yüzsüzlük olur.ELİNİ VİCDANINA KOY.Bence şöyle önemli birini gerçekten sevdi güvendi ve ilişki yaşadı.Ama sonra maalesef ki ayrıldılar.Artık hayatında sen varsın artık seni seviyor.Bu normaldir çünkü aşk vardır ortada safça aşk.Bu yüzden bi ilişki olmuştur,ve artık o çocuk bitmiş sana aşık olmuştur.Ama öteki türlü hop yat kalk erkek içinde bayan içinde çok kötü ve yanlış bir şey.Asıl ahlaksızlık işte bu.Bide şu kötü yalan söyleyip diktirebilirdi.Ya da ters ilişki olabilirdi bu ne kadar iğrenç.Bi de bu tarafı var bakire ama böyle bakire.Sen bi kızı bi parça kan için mi yoksa üzüldüğünde sarılabileceğin sevindiğinde sevincine ortak olacak biri olduğu için mi seviyorsun?

0|0
    0|0
    • yanlı yorum yapmışım pardon burda gene böyle bi konu vardı da yanlış yere yazmışım çok özür diliyorum .D

Yükleniyor...