Kuaförde ağda yapılırken

kuaför ağda yaparken kızlık zarını görebilir mi arkadaşlar?

0|0
7|18

En İyi Kız Görüşü

• Gormez. İc dudaklari aralamiyorsun cunku. Oyle olsa dahi baya ugrasmasi lazim gormesi icin :D. Bu arada disardan anlasilir diyen ne cekmis bilmiyorum da. Dogumda yapi bozulur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• hobby olarak jinekologluk yapmıyorsa göremez.

1|1
    0|0
  • Kuaför arkadaşıma sordum henüz görememişler

2|0
    0|0
  • Göremez de neden böyle bir soru sordun onu açıklarsan.

0|0
    0|0
  • İki Parmağıyla biraz açması lazım şeffad bir orumcek ağı gibi gozukur ben bakmıştım kız arkadaşıı bozmadan once :D

1|0
    1|0
  • Göremez iyice açıp içine bakmıyor sonuçta

1|0
    0|0
  • sen patlat sora kuaföeden çekin.. Ne önemli şeymiş ya... Ha soğan zarı ha kızlık zarı benim için.

0|1
    1|0
  • İmkansız ötesi birşey zar vajinanın 3-4 cm içerdedir. bnde sanki uzman gibi konuşuyorm ya :)

1|0
    1|0
  • bi git

0|0
    2|0
  • iğrençsin ya.

0|0
    1|0
  • ya hayır nasıl görsün. yapma arkadaşım kızlık zarı dedigin vajinanın çeperlerinde yapışık olur. ağda yaparken içini açıp bakacak hali yok ama.. anlıyorsan bir bak demişsen onu bilemem

0|0
    0|0
  • evet hemde el feneriyle bakıyorlarmış

0|1
    1|0
  • başkasına nasıl gösteriyosunuz oranızı hayret

0|0
    0|0
  • kapalı değilmi senin vajina 2 dudak birleşik değilmi

0|0
    0|0
  • keşke o kuaförde calıssam benim hmen kadın kuaförüne işe baslamam gerek :D

0|0
    0|0
  • yok artık kuaförde o bölgeyemı agda yaptıyorsn helal olsn cesaretne :D

0|0
    0|0
  • ya ben çok güldüm yaa kızlardan çok erkeler yazmış:)))

0|0
    0|0
  • sen kuafördemi yaptırıyorsun o kısmı.

0|0
    0|0
  • bir arkadaşlar kuaför ağda yapmaz manikürcüler ağda yapar ve bunu gayet normaldir bikini bölgesi diye geçer işin kızlık zarına gelince sanırım bu sizin bir tanıdık ya da bazı şeyleri bilmesini istemiyorsun eğer ilişkiye girdiysen belli olur zaten haberin olsun..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• vajinanın görmüş zaten artık oranı görse ne olur anlamadım. anlamıyorum millet kendi ağdasını kendi yapamıyor kuaföre gidiyor. bir sefer kuafördeyken o calışanlar birinin vajinasının formunu çekiştiriyordu o kişi gittikten sonra.

0|0
    2|0
    • hem hayır göremez tabiki arkadaşlar cevap verdiği için bir daha yazmak istemedim

• ebemin gözü. şakamısın sen ya. gerçi vajinanın içini görür diye korkuyorsan öpüşerek hamile kalındığınıda düşünürsün sen

• çocuğun var mısenin?kısır olmadğnı ne biliyosun lazer zararlı olur tabiki

• Zaten görmeden yapmıyorlar ki ...

1|0
    0|0
  • allh blanı vers

0|1
    2|0
  • hepsi jinekolog

0|0
    0|0
  • ilişkiye girmiş vajinayla bakire bir vajina arasında zaten görüntü olrak fark var zarı görmesine gerek yok görüntüsünden ilişkiye girip girmediği anlaşılır

0|0
    2|1
    • evet çok tatlı oluyo :D

• bir cahil daha... oda belli olmuyor ama sen günde 3-4 sefer ilişkiye giriyorsan laçka olduysa oran herkesin vajinasını kendinin gibi sanma

• göremezler tabiki

0|0
    0|0
Yükleniyor...