Sevgilimin lezbiyen oldugunu gördüm...

sevgilim gözümün önünde kız arkadaşının dudağına yapıştı . beni öpmediği gibi öpüyordu . kıskandım açıkçası . bunu nasıl vazgeçirebilirim :( lezbiyen bir sevgili hoş olur ama ben istemem

Güncellemeler:
biseksüel miş . pardon lezbiyen değil miş .

0|0
97

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 8

• vazgeçirmek mi? ne alaka?. kimse kimseyi değiştireceğim diye düşünüp ilişkiye girmemeli. sonu sadece hüsran olur. eğer birini olduğu gibi kabullenip sevemiyorsan zaten gerçekten sevmiyorsun demektir. tek amacın ona sahip olmak. buna da sevgi denemez. kusura bakma

1|0
    0|0
  • swinger olabilirsiniz.

1|3
    0|0
  • He öyle he.

0|1
    0|2
  • O zaman aldatmış seni.

0|0
    0|1
  • bir de senin yanında mı yapıyor:D

0|0
    0|0
    • evet gözümün önünde. arkadaşı bana demişti sordum sen lezbiyenmisin neden kızları öpüyon . dedi önce o geldi yapıştı falan . bu gün baktım hiçte öyle değil . gitti kendisi öptü kızı . kızda bunun içine düştü resmen

• bende olmayan şey kendisinde var .

• işte kader :D

• e senle nıe cıkıyoki lezse

0|0
    0|0
  • Kuracağım bu nasıl ilişki ya

0|0
    1|0
  • aldatmış la seni ayrıl kızdan bence

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• grup yapın fdşdşlfdlşfdlş

0|2
    1|0
  • bu nasıl hayat mk hem kızla hem erkek le beraber

0|0
    1|0
  • lezbiyen sevgili hoş olurmuş :) ama istemezmişsin :)

külah orda konuş

0|0
    0|0
  • at yalanı öpiyim inananı :)

0|0
    0|0
  • erkek olarak ona yetemiyorsun demekki, mutluluğu kadınlarda arıyor. birde gelip utanmadan soruyorsun. bu gizli gizli övünülecek bir şey değil utanılacak bir şey. sor bakalım kendine gerçek bir erkekle mutlu olsaydı hemcinsleri ile birlikte olurmuydu.

0|0
    1|1
    • ulan . 14 cm neyine yetmio kızın . iliğine mi deydireyim illa ?

• yok sen bir eklesnee . soracagım şeyler var

• zuhahaha şimdide mematimi oldun lan ergen, o cetveli sokarım bir tarafına hadi bakalım ekledim.

• Toplasın arkadaşlarını evde grup yaparsınız olum :D

0|0
    1|0
    • hacı peki bu böyle grubu yaptık . ya evlendik diyelim ozaman nolcak ? arada aşk var sevgi var . ama bu günden sonra heralde kızlarada sarktıgına göre bana sevgisi aşkı azalmış gibi

• Doğru diyosun

• heralde gönlümüz geçene kadar çıkacaz . aşk bittikten sonra yallah

• Lezbiyen degil bisex senlede birlikte olduguna gore

1|0
    0|0
    • lezbiyenlik eğimi var ama dimi

• ayriliyim de kıyamıyom ki la . seviyom çok seviyom hemde . heralde böyle kabullenecez . ya da tokat yiye yiye akıllanacak .

• Ben guvenmem her kizla boyle seyler yapio mu olduda. Baska kiz arkadasida var onunda erkek sevgilisi gel katil bize falan sonucta aykiri biri boyle seyler yapmasi olasi hani ask varsa kalbin kirilmasi cok muhtemel

Yükleniyor...