Evlenmek istiyorum!

Evlenmek istiyorum!

Ortalama:

(Yaş:18-24) Tarih: Bir saat önce Kategori: Aşk

Buna dün gece karar verdim. Cinsellik yaşamadan bir evlilik istiyorum. İki kardeş gibi. Ama evlilik hayatımız boyunca çocuk olmadıkça hiç cinsellik yaşamayacağız.

Çocuk bile tüp bebek olursa memnun olurum. Aseksüel bir evlilik hayatı istiyorum. Aktif bir cinsel yaşamım var yani bakire değilim. Sadece hiçbir zaman cinsellik yaşamayacağım bir evlilik istiyorum.

Topluma mükemmel bir karı koca imajı çizeceğiz, birbir cinsel hayatlarımız hakkında kafa yormayacağız. Ve asla cinsel olarak birleşmeyeceğiz.

Ailemle problemlerim var. Ailesiyle çok problemsiz biri olmamalı, onun da problemleri olursa iyi olur hatta. Ailemle problemlerim konusunda sürekli bana sahip çıkacak, onlara bir koca olarak baskınlığını koyabilecek, ukala biri olsun.

Kariyer sahibi olsun lütfen. Ve eküri olalım. Arada arzu edilirse aşk olabilir. Ama cinsellik olmasın:)

Böyle bir fantezim var. Gerçek olma imkanı var mıdır ki.

Buyrun. Cevaplayın.

Güncelleme: ben sadece kırılgan biriyim. cinsellik eşittir kavgalar, kırılmalar, erkegin otorite arzusu, ve kadının... falan demek benim için. ok? 40 dakika önce Şikayet Et

Güncelleme: insanlar saygı çerçevesinde cevap vermiyor yahu. oysaki bu soru saygı çerçevesinde bir soru. 8 dakika önce

Güncellemeler:
Kaldırılan bir soru.. Kategori değiştirip tekrar sordum

0|0
9|33

En İyi Erkek Görüşü

• git bir manastıra kapat kendini.

0|3
    0|0
    • :)) Haklısın. Şimdi okudum baya önce yazdığım bu soruyu. biraz gülesim geldi hatta ama kendimle ilgili bazı dinamikler hala aynı

Erkekler Ne Diyor 32

• Yuh öyle evlilik mi olur. öyle uzun süre yapamayan çift biliyorum. En son doktor kontrolünde sarhoş olarak yaptılar

2|0
    0|0
  • açıkçası bazı çelişkili durumlar görüyor gibiyim.. mesela..iki kardeş gibi olucağın biriyle evlenmek istiyorsun..ama birileriyle aktif bir cinsel yaşamın var..evlendiğinde de birileriyle cinselliğin devam edicek sanırım..cinsellik çiftler arasında farklı bir bağ oluşturur..daha sahiplenici bir durumdur bu..ki sende hem dışarıya hemde ailene karşı güçlü durulmasını istiyorsun..

kırılgan biri olabilirsin elbette.. sadece evliliklerde değil arkadaşlılarda bile kırılmalar kavga ya da tartışmalar oluyor.. normaldir bu.. sorunsuz bir ilişşki hiç yok ki.. iki farklı karakterlerdeki kişilerin iletişimi bu sonuçta..

aynı evde ne kadar cinsellik olmadan ev arkadaşı gibi de olsan.. ateşle baruttur bu.. illa bir ara mutlaka olur sanırım .. diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • geröek olma ihtimali yoktur hayatımda bu kadar saçma bir istek görmediğimi belirtmek isterim

1|0
    0|0
  • " Sen Homo musun? " diye sormak geldi içimden..

0|1
    0|0
  • Mantıken seninle bir adam niye aynı ewde olswun ki? Senin isteğin öyle olduğu için mi? Ancak para werir maaşla yanında tutarsan bir iş gibi olabilir o zaman... ;)

0|0
    0|0
  • Sanırım 80 yaşında bir dede senin için uygun olabilir.

1|0
    0|0
  • böyle bir evlikil ceşidi olacağını sanmıyorum ama belkide olabilir. sonuçta sen bakire değilsin ve eşinle seks yapmak istemeyeceksin bunun altında çok büyük bir psikolojik neden olabilir. Cinsellik olmadığında eşinin gözü dışarıda olacaktır eğer bunu kabul ediyorsan isteyen olabilir. ama bence bu durum sağlıklı değil. bir uzmana danışmanda fayda olacaktır.

0|0
    0|1
  • ateşle barut yan yana durmaz, hadım birini bulmazsan işin zor, 1 olur 2 olur; 3üncüde memleketine doğru çevirir:)

0|0
    0|0
  • Boyle birini ancak paranla tutarsin paraya ihtiyaci olan biri kabul edebilir kariyerl biri. Napsin seni sonucta ayni evde yasayacan bizlede ask sizde de para birlikte tutabilir onun disnda hic sanmiom

0|0
    0|0
  • Bakire değilsin. Aktif bir cinsel yaşamın var. ama evlenince cinsellik yok. Bu ne tezatlık ya olurmu öyle iş ?

0|0
    0|0
  • uzaya git belki orda bunu kabul edecek bulursun

1|0
    0|0
  • Öyle bir dünya yok. Anlayamadıgim bakire değilsin ve evlenince be cinsel ilişki olmayacak?

Beynim error diyo :D

0|0
    0|0
  • Böyle birşey olabilir ama nasıl olur. Sen zengin olursun adam fakir olur. Bu şekilde senin düşünceni kabul eder. Bir süre sonra da ayrılır gider. Senin isteğin yüzünden kim bu ilşki durumunu kabullenir ki.

0|0
    0|0
  • galiba sabah sabah sarhoşsun bişeyler karalamışsın. böyle birşey mümkün değil sadece rüyanda görebilirsin oda 3-5 dk lık

0|0
    0|0
  • Çok kısa sürede boynuzu yersin :)

1|0
    0|0
  • tam aradığım kadın :)))))

0|0
    0|0
    • hadi ya. peki senin nedenin nedir

• 2 yıl önce olsaydın tamam derdim

0|0
    0|0
  • Kağıt üzerinde bir evlilik yapabilirsin, ya da cinsel fonksiyonları çalışmayan bir erkekle veya eşcinsel bir erkekle anlaşmalı bir evlilik olabilir.

0|0
    0|0
  • Çokmu paran var öyle bir enayiyi nerden bulucaksın?

0|0
    0|0
  • hiçbir erkek bunu kabul etmez...

0|0
    0|0
  • cinsel arzunlarına emin yenik düşersin:)

1|0
    0|0
  • ee cinsellik ihtiyacı olursa napacaksınız sen ve eşin?

0|0
    0|0

• Öl kocasizliktan:)

Sana koca yok

1|0
    1|0
  • biz anlaşabildikmi peki

0|0
    0|0
  • ne bu acelen...

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Bir lezbiyenle evlen o zaman. Tarif ettiklerini bir kadınla yaşarsın ancak

0|0
    0|0
  • az önce de seninle konuşuyordum beni eklermisin özelden birşeyler soracağımm

0|0
    0|0
  • Aseksüel birini bulman lazım senin de; biraz da psikolojik problemleri olmalı.

0|0
    0|0
  • eminmisin bundan, "cinsellik eşittir kavgalar, kırılmalar, erkegin otorite arzusu, ve kadının... falan demek"

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 9

• boşuna zaman kaybetirdin bana okuyarak yani..bakire olmayan birinin evlenince kendimi düzdürmeyeceğim demesi kadar saçma bişey olabilirmi

5|4
    0|0
  • hmm yani kısacası bir kocam olsun ama beni s...mesin diyorsun. Uzun lafın kısası. Zor ama olmaz bişey değil.

2|0
    0|1
    • elin oğlu delik deşik eder diyorum kumrucum

• aralarında hiç seks yaşamadıkları halde birbirlerini çok seven, etle tırnak gibi bağlı, çok mutlu bir çift var tanıdığım. Tamam pek alışılmış bir durum değil ama demek ki olabiliyormuş. Neden olmasın?

• :)) ne kadar güzel ya.

• sence böyle birşeye ihtimal varmı

sex insanların olmazsa olmazıdır ateş ve barut derler

istediğin kadar deki ben sevişmem ama karşındaki başka bakar

yada sen bir süre sonra değişirsin buna emin ol

1|2
    0|0
  • sen sadece koruyucu melek ıstıyorsun senın cınsel hayatına karsımasın ıkınızde ne pok yersenız yesın ama senı tehlıkelerden korusun hey yavrum hey ozaman gözü dısarıda bırını bulmalısın ya da Gay olmalı :D

0|2
    0|0
    • Geçen ameliyatla rüzgar olan hatunu alsın.Hem belki iş göremez raporu bile vardır :D

• oyle ewlılık mı olr yaa bı erkek bı kadınla ewlı oluckta cnselllk yasamıycak ole mı peehhh ımkansz

0|0
    0|0
  • neyin kafası bu yaaa yazık

0|0
    0|0
  • Ben öyle bir adam tanıyorum, kendisi her boku yer ama karısıyla değil :) ister misin?

1|0
    0|0
  • geçen kızın biri diyordu bunu sen o kişisin snırım

0|0
    0|0
  • öyle evlilik olurmu ya benimle evlen o zaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...