Kendi spermimi yutuyom bir zararı olurmu? kendi spermimi yutuyom bir zararı olurmu?

kendi spermimi yutuyom bir zararı olurmu? kendi spermimi yutuyom bir zararı olurmu?

Güncellemeler:
zararı olurmu olmazmı cevap verin adam gibi

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Ne sapık ne iğrenç sorular , Yeminlen gerçekte bu tür soruları soranlar düz duvara tırmanan ta da aptalın tekiler

0|1
    0|0
  • next level gay olacan amca. :(

0|0
    0|0
  • Bunuda duyduk ya bravo 👏👏

0|1
    0|0
  • hamile kalırsın içme knks

0|0
    0|0
  • nasıl yutabiliyorsun ya... oyyy maşallah şifa niyetine. töbe.

0|0
    0|0
  • İirençsinn

0|0
    0|0
  • wpdkşals

0|0
    0|0
  • ciddi soruyorum. tadını tanımlar mısın?

0|0
    0|0
    • şu ana kadar 5 defa yaptım ilki tuzlu irençdi 2. si de çok tatlıydı 3. sü böyle nasıl diyim ya onu hani nediyolardı ya of muhallebimi diyolar nediyolar öyle bişeydi 4. sü ise ap acıydı sonradan örendim insanın beslendiği yiyeceklere göre tadı değişiyormuş fakat muzlu sıcak çikolata tarzı şeyler yersen meyve olarakda muz kivi gibi güzel şeyler yersen süper oluyo tadı bugünkü mesela tatlıydı bide 1 haftadır tahrik olmuyodum bugün ev boş olunca dayanamadım :D p*rno falan izledim bileğime bosaldım
      sonrada 4 gündür bosalmadım için biraz erimiş dondurma kıvamındaydı bende yaladım falan :) bide kaç gündür sıcak çikolata neskuikli sütler falan içiyodum tadı bugün gayet güzeldi artık taktiğide buldum zaten bak sanada öretiyim full tatlı şeyler yiyceksin mesela nutella da olur ondan sonra emersen daha güzel olur ama giderde tuzlu kurabiyeler falan yersen kusarsın irenç olur bide şey döl tam döl kıvamına gelsin yani partnerin bir hafta kadar boşalmasınki tadı güzel olsun :D

Erkekler Ne Diyor 13

• yut, protein olur sana kafan çalışır, bir daha yutmazsın. :-)

0|0
    0|0
  • Yılana kendi zehiri dokunmaz. :D

0|0
    0|0
  • saat ikiden beri yemek yemiyordum karnım acıkmıştı sen bunu söyledikten iştahımın hhmınakoydun nereden ben bu soruyu okudum lan.

2|0
    0|0
  • guldurdun gece gece birsey olmaz ama nedeni ne?

0|0
    0|0
  • troll

0|0
    0|0
  • Umarım hamile kalırsın

1|0
    0|0
  • Kpss yi kesin kazanırsın :))

0|0
    0|0
  • Nasıl yapıyorsun ya

0|0
    0|0
  • lan ben elime bile değdirmiyorum ne kadar pislikler var ameke

0|1
    0|0
  • Tadı nasıl

0|0
    0|0
    • şu ana kadar 5 defa yaptım ilki tuzlu irençdi 2. si de çok tatlıydı 3. sü böyle nasıl diyim ya onu hani nediyolardı ya of muhallebimi diyolar nediyolar öyle bişeydi 4. sü ise ap acıydı sonradan örendim insanın beslendiği yiyeceklere göre tadı değişiyormuş fakat muzlu sıcak çikolata tarzı şeyler yersen meyve olarakda muz kivi gibi güzel şeyler yersen süper oluyo tadı bugünkü mesela tatlıydı bide 1 haftadır tahrik olmuyodum bugün ev boş olunca dayanamadım p*rno falan izledim bileğime bosaldım
      sonrada 4 gündür bosalmadım için biraz erimiş dondurma kıvamındaydı bende yaladım falan bide kaç gündür sıcak çikolata neskuikli sütler falan içiyodum tadı bugün gayet güzeldi artık taktiğide buldum zaten bak sanada öretiyim full tatlı şeyler yiyceksin mesela nutella da olur ondan sonra emersen daha güzel olur ama giderde tuzlu kurabiyeler falan yersen kusarsın irenç olur bide şey döl tam döl kıvamına gelsin yani partnerin bir hafta kadar boşalmasınki tadı güzel olsun

• Yok bir zararı. Zihnin açılır, cildin güzelleşir, gözlerin daha iyi görür, gücün kuvvetin artar. Sen devam et, ileride belkide Süpermen olursun.

0|0
    0|0
  • onun yutusunu anlatsana ben canlandıramadım da

0|0
    0|0
    • bileğime boşalıyom :D sonrada yalıyıp yutuyom :D

• Yavaş gel mk.

0|2
    0|0
Yükleniyor...