Temizliniz nasil yapiyorsunuz?

Hadi bakalim vajinanizi ya da penisiniz temizlini ne ile yapiyorsunuz ne kulaniyorsunuz iliskiden sonra dusta her turlu?

0|2
3|24

En İyi Erkek Görüşü

• jilet kullanırım ve güzelce duş alırım sürekli temiz tutarım kokmasın diye :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ağda yapiyorum çok güzel pürüzsüz oluyor ilişki sirasinda çok iyi yumusacik :)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Biz sünnetli olduğumuz için avantajlıyız.. hemen banyoya gidip güzel bir duş tertemiz oluruz.. Onu sünnetsizler düşünsün.. Pensi kanseri belası sadece sünnetsiz erkeklerde mevcut.

0|0
    0|0
  • sen sanırım ilk okul mezun bile değilsin. babana söyle okutsun seni

0|0
    0|0
  • makıneyle alırım normalde. ama kucuk beyın randevusu olucaksa dip bucak temizlik icin jılet le alırım guzel yıkanırım dustan cıktıktan sonra kamill diye alman marka bir krem var onu surerım tahrıslerı vs gıbı seylerı onler besleer mis gıbı olur. yemede yanında yat kıvamına gelir sonra giyerım boxerımı. erkek dedıgın basit işte tek asamalı. ama kadınlar oyle degıldır emınım. sen nasıl yapıyon dunya guzeli :D :D

0|0
    0|0
  • Güzelce sabunluyorum sonra vücut losyonu

1|0
    0|0
  • akşamdan çamaşır suyuna yatırıyorum

0|0
    0|0
  • Ağaç motoru ıle kesıoz kanks

0|0
    0|0
  • Sabunla sen

0|0
    0|0
  • bildiğimiz katı sabun :)

0|0
    0|0
  • philips lumea kullanıyom ben

0|0
    0|0
  • ağda ile

0|0
    0|0
  • Niyetle başlıyorsun önce 😀

0|0
    0|0
  • Permatik banyo😉

0|0
    0|0
  • Jiletle canım sen

0|0
    0|0
  • demir testeresiyle

0|0
    0|0
  • Temizlikçi tutuyom. Para var huzur var

0|0
    0|0
  • İyice köpükleyip yıkıyorum aletimi😂😂😂

0|0
    0|0
  • Jilete devam :)

0|0
    0|0
  • önce peçete .. sonra duş ta su sabun

0|0
    0|0
  • gül suyu dokuyorum :D

0|0
    0|0
  • İlişki durumum yok. Jiletle..

0|0
    0|0
  • Penis kolay temizlenirde kzlar ugrasiyodur kat kat et :) arasi zor temizlenir

0|0
    0|0
  • Bunun için kullandığım lifim var önce su ile ön temizlik yaptıktan sonra köpük banyosu yaptırıyorum şampuan ve lif ile şölen yapıyorum oraya

0|0
    0|0
  • Su sabun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayatım boyunca 1 kere olsun banyo yapmadım, ıslak mendille siliniyorum. hatta sabahları yüzümü yıkamak yerine ıslak mendili tercih ediyorum iyi günler

1|1
    0|0
  • akşamdan klorağa yatırıyorum mis oluyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...