Masajın sterese faydaları?

Masajın stres için kesin çözüm olduğunu duymuştum ama tamamen çıplak kalamıyorum o yüzden göğüsler ve göğüs uçları , popo yanakları got deliği, veya vajina dudakları ve arası bunnlardan hangisi daha etkili geçiriyor ve masaj neyle yapılmalı
Teşekkürler.

Güncellemeler:
Stres olma nedenim ağda canımı çok yakıyor o yüzden.

1|0
1|31

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• O tarzda yaptırmadım hiç ama saydığın bölgelerin tamamı etkili olur herhalde

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Müzik eşliğinde yapılmalı

#Türkerkeğii

1|0
    0|0
  • Saydığın yerlere Yaptım, yaptıklarım rahatladıklarını söylüyor ama masaj Yağı ile yaptırmalısın.

1|0
    0|0
  • Masajı yapacak kişinin tecrübesi kullandığı yağlar ve tam olarak ne tür bir masaj istediğine göre değişir.. ;-)

1|0
    0|0
  • Haftada en az iki defa gidiyorum masaja çok güzel ama o masaj yağları hep allerji yapıyor o yüzden ben genelde bebek yağlarını tercih ediyorum 👍

1|0
    0|0
  • masaj çıplak elle uygulanır vucuda. hem vucudun elektriği atılmış olur hemde negatif enerji boşaltılır. bebe yağı ve süt karışıyla tüm vucuda yapılır.

1|0
    0|0
  • masajı elle yapiyoruz. stres icin ayak tabınana masaj en iyi yöntemdir. sonra istege baglı olarak vajina dudaklarina yapilan masaj rahatlaminizi saglayacaktir. dusunurseniz yardimci olabilirim. gecmis olsun

1|0
    0|0
  • genelde birinin yapması lazım ama ben masorluk yaptım tatil köylerinde falan calıstım zaamanlar masj yaglarıyla yapman lazımkı vucut sertligi önlensin el vucuda hakım olsun

1|0
    0|0
  • Masaj çıplak yapılmalı
    Yağı kıvamında olmalı
    Öncesinde sauna seansı 2 X 15 dk
    Akabinde tam vücut masajı
    Gergin olmamalısın
    Sonra çıkıp kese köpük

1|0
    0|0
    • En son 2 ay önce İstanbul'da yaptırdım
      Endonezyalı hatunlar yapıo
      3 gün arayla yaptırdım
      Kızlar göstermiyor ama iyi masaj yapıolar

Sonra Trabzon meydan hamamına düştüm
      Hay düşmez olaydım
      Tellak felan bir halt değil

Endonezyalı terapist kızlar rahatlatacak masaj yapabiliyor
      Tabi ciddi masaj isteyenler için bahsediyorum

• Daha sonra ben de birine yaptım bebek yağıyla
      O da memnun kaldı tabi
      Terapistlerin dokunuşlarını hatırlıyorum ne de olsa

• Buralara masaj mi yapılıyor

1|0
    0|0
  • Her akşam annemin ayaklarına masaj yapıyorum :)

1|0
    0|0
  • Masaj sadece bir bölgeye ait olmaz bu erotic bir masaj da olsa.. masaj yagı özellikle papatya yagı portakal yagı ikisini bir karıştırıp yapılırsa hem kokusu hemde teninde bıraktıgı etkiye inanamazsın.. tamamen cıplak kalman gerekmez alt iç camasırın olsun gerisi olmasada olur rahat edersin sırt bölgen bacakların sonra gögüs bölgen kasıkların bunlar seni inanılmaz rahatlatır

0|0
    0|0
  • Vucudun daha fazla hassaslaşır öylelikle, en ufak bir tırnak batırmasın da bile birisi aniden tepki verirsin. Uyuşması, hissisiz olman bunlar ilaçla olur

0|0
    0|0
  • Şimdi bu neydi, insan anatomisi falanmı çalışıyoruz...

0|0
    0|0
  • Klasik masaj yaptır bence profesyonel masözlere git bir temal otele ben birkackez gittim endonezyalı egitimli kızlar vardı harika oluyor çok rahatlatıyor.. sende bir kıza yaptırabilirsin böyle gevşersin..

0|0
    0|0
  • Masörlük belgem var, insanların sinşr uçlarının yoğunlukta oldugu bölgeler tercih edilmeli başlangıç noktası ayaklardan olup obuLara kadar çıkılmalı bs epey ayrıntılı bır iş,

0|0
    0|0
  • Masaj kadar beni hiç bisey rahatlatmaz
    Bebek yağıyla omurga cevresine boyuna kasiklara kalçalara anüse ayaklara baldırlara yapildiginda doyamazsiniZ

0|0
    0|0
  • sen benim yanıma gel sana bir masaj yapayım hiçbirşeyin kalmaz pamuk gibi olursun işin sırrı bende saklı.

0|0
    0|0
  • Aromatik yağ ile yap. Zeytinyağda olur. Enson orgazm ol süper olacak... Bahsettiğin bölgeleri kendin yağla okşayarak tabii ki... Kural hep kalp yönüne doğru olmalı...

0|0
    0|0
  • Ful masaj artı ben 200 dolar ne dersin

0|1
    0|0
  • Salak olma nedenin ne peki?

0|0
    0|0
  • her yerine yaptır

0|0
    0|0
  • Kendin için mi soruyorsun bunları?

0|0
    0|0
  • Jel kremler var ne yapardim sana masaj beee

0|0
    0|0
  • Istersen sarilabiliriz.

0|0
    0|0
  • Masaj yapmamı istrmisin😊

0|0
    0|0
  • masj olacak kişi tamam çıplak olur ama üzerinde havlu olur ve sadece masaj yapılacak bölge açılaraktan masaj yapılır

0|0
    0|0
  • arka fona ince tonda klasik müzik, sonra vücudunun her noktasına masaj, saydıkların dahil. ışık olmayacak sadece kırmızı mumlar olacak çevrede, masaj yapılan yeri görebilecek kadar o da. istersen yapabilirim bir gün ne dersin?

0|0
    0|0
    • Tamam gizli

• mesajını bekliyorum. orgazm olmak da çok rahatlatır stres konusunda

• rahat ol gerilme emin ol etkisini görürsün masj ortamı loş olur zaten merak etme

1|0
    0|0
    • ağda ile masaj ne alaka?

• eşin ya da sevgilin yok mu?

0|0
    0|0
  • Çırılçıplak yatacaksın sırtüstü masaj yapan kişi tek eliyle göğüslerini göğüs uçlarını okşayacak bir eliyle de vajinanı o şekilde orgazm olsan ne stres kalır ne bişey

1|0
    0|0
    • Evet sonra vücudum hissetmiyo gibi olabilir ağda yi ondan sonra yapmayı düşündüm

• Bence ağdayı önce yap pürüz kalmasın seni okşayan kişi de rahatsız olmasın. Mesela ben de sevgilimin temiz olmasını söylüyorum hep çünkü oral yaparken dudaklarıma batıyor acıtıyor ben de temiz olduğum zaman yumurtalarımı bile ağzına alıyor :D

• Bak detaya

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...