Melankolik ergen kadın faciaları hakkında?

annesinin topuklu aykkabılarını giyip aynada kendini seyreden çocuk kızlardan bahsedicem.

ve aradan haylı zaman geçtiksen sonra 18 ine 20 isne ulaşınca bu çocuk kızlardaki tek değişiklik ise artık ergenliğin son demlerine gelmiş olmalarına rağmen hala uzun süre bu dönemden çıkamaycağı hissini vererek hızla kadınlaşmaya çalışmaları ve bunu yaparken olabildiğince kurnazca taktikler uygulamaları.

kural 1 : yaşanmışlık, yılların eskittiği kadın imajı vermek .

kural 2.: kırmızı dudakların arasına sokuşturlmuş bir adet sigara . dumanı üstünde aslında karizması üflemekte.öyle.

kural 3: sanki dün gece tanımadığı bir adamla sevişmiş de akşamdan orgazm sigarasını içerken adama hadi artık evine git demişçesine bir öz güvenle sundukları melankolik havaları.

kural4.: reddediş, sırt çevirme, suskunluk(asalet bağdaştırması),

kural 5: ütopik hayaller aşklar düşlemek zkindirik dünyamızda olmayan aşkların hayalini kurmak.

kural 6 : çok sevilmek, sevgiye aç olmak, saf zkilme arzusu dediğimiz şeyi türkçeye aşkla beslenmek olarak çevirmek, aşka susamak tarzında süslü laflar şeklinde ifade etmek. (bi sevişsen geçer aslında)

kural 6: frijit olmak

hadi kolay gelsin iyi yavşamalar ergen kadınlar .

eklemek istediğiniz taktikler varsa buyrun?

aklıma gelenler bunlar .

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• betimlemeler tam anlamıyla stephen king tarzı, çok hoşuma gitti :)

evet bu tiplerden oldukça türedi. ben kadının kazanovasıyım izlenimi veren ama yatağa gittiğinde öpüşmekten çekinen, aman ışığı kapatalım korkusu içinde olan, şişirilmiş bir egoyla kendini yüksekte göstermeye çalışan ergenler bunlar...

2|0
    0|0
    • en iyi cevaba oynuyorsun

aslında göbeği açık tişörtler giyip şortlarını çekip dolaşsalar böyle marla singercılık oynamaya kalkmasalar negzel olcak .ortalık izmarit kaynıyor .

• ben elimde iğne ile dolaşıyorum. elimden geldiğince egolarını patlatıyorum. kimisi hayata filan küsüyor ama olsun biri yapmalı!

Erkekler Ne Diyor 8

• Ergen kadınlar toplumsal bir infial cevizlim :(:( ... kadınlık sürecine geçme sıkıntısı içinde erkekleri heba etmeleri bir yana birde bunlara çanak tutan mavililer daha bir sorunlu kişilik :(

kullandılar beni bu zamana kadar :(

1|0
    0|0
  • Uykudan kalktım okuyam dedim giriş tamam gelişmede dağıldım sonuçta hiç bişey anlamadım çay demleniyor burçak çay <3

0|0
    0|0
  • peki, bu güzeldi. gerçeğin farkına varan kadın uygulamalarınıda merakla bekliyorum.

0|0
    0|0
  • benim hiç taktiğim olmadı ablağ :(((

1|0
    0|0
  • kural 6 yı iki kere yazmış olsan da güzel bir çalışma olmuş 5* verdim kaçtım cevi

1|0
    0|0
  • Sen anlatınca aslında aklıma Marla Singer geldi. Tüm karizması Tyler evin dışına elinde viski şişesiyle çıktığında arkasından giderek "seni bir türlü anlayamıyorumla" başlayan ve devamında içindeki gizli kezbanı çıkartan tavrı ile yok olmuştu. Verin o kızları bana 3 günde Müslüm dinlemeye başlatırım, 4. gün iki çocuğum olsun senden deme kıvamına gelir yeminnen. Öpüşmeyi biliyorlar mıdır acaba?

0|0
    0|0
  • "yavşamalar" söylemine kadar takdirle okudum...

0|1
    0|0
  • ahahahah süper özetlemişsin vallahi duygularımı aktarmışsın tebrikler ^_^

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...