Genel eve gittim karı prezervatifsiz yaptırdı?

Arkadaslar 4 kez genel eve gittim ilk kez böyle bişey başıma denk geldi genelde prezervatif takmadan yalamazlardi bile halbuki bu seferki prezervatif takmadan yaladi ve içine aldı benimkini ve içine boşalttı birsey anliyamadim bundan çok haz aldım ama bu genelev dekilere giren çıkann haddi hesabı yok AİDS den korkuyorum ve neden prezervatif takmadik?

0|1
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• belli olmaz 100 tane adamla oluyor cinsel yolla bulaşan hastalık frengi bel soğukluğu klamidya hiv/aids hepatit a hepatit b hepatit c hpv genital siğil
    herpes (genital uçuk) hastalıklar var intaniye enfeksiyon hastalıkları uzmanı gözük
    cinsel yolla bulaşan hastalıların testlerini taraması yaptır

0|0
    0|0
    • adis hem beliti vermez 2 yıl 5 yıl 10 yıl sonra cıkar
      kan testlerinde hiv 10 20 gün 3 ay 6 ay sonra çıkar

• ben sağılık memuru yum cinsel yolla bulaşan hastlıklar hakında bilgim var

• Çok sağolun bilgiler için ve zaman ayırdığınız icin

Kızlar Ne Diyor 2

• Bide 4. Gidisim diyosun ya valla helal olsun diyecek laf bulamıyorum. Allah seni ıslah etsin. Kendini esine saklaman daha dogru olurdu. Eşine saklayamiyosan en azından sevdiğin değer verdiğin biriyle yaşasaydın özelini
    Sen bu yollara başvur sonra aids olurum diye kork. insallah olursun da aklın başına gelir. Ayrıca içine boşaldım diyosun. Hamile kalma ihtimalini düşünmedin mi sen? bir çocuğun olsa haberin olmayacak o or... u onu aldiracak ya da doğurup kenara atacak. Bütün bunları bir düşün bence. Allah da senin gibilerin belasını versin

0|3
    0|0
  • Ona nie sormadın bu soruyu?

0|0
    0|0
    • O an nasıl sorabilirimki takmadan yapmak benm için keyif verici ve ilk bişi olucakti

• Bitince sorsaydın

• Pat diye küfür eder gibi olurdu

Erkekler Ne Diyor 11

• burda anlamadığım şey prezarvatif ile oral yapılmadığının bilinmesi. sanırım orayı yanlış aktardın diğer konuda ordaki kadının canı dışında kaybedcek çokta bişeyi kalmamış oluyor. Bu önlemi alman gerektiğini ona sen söylemeli ve ısrar etmelisin. yoksa onlar kafalarına göre takılırlar.

0|1
    0|0
  • o kadın aylardır yatmıyordur ondan

0|0
    0|0
  • Bazen kalmiyor oyle yaptiriyorlar

0|0
    0|0
    • Biraz açıklarmisin bilgin varssa

• Prezervatif takmadigi için bosaliyorum dedim boşal boşal dedi boşaldım içinden cikmadan bir peçete bana verdi bitane kendi aldı ben kendmnkini oda kendininkini sildi çıktı gitti sonra başkasına diğer odaya

• Ilac falan almistir heralde bilemicm

• Strangers in the night... AIDS in the morning Derhal hastaneye.

0|0
    0|0
  • Sevgilin veya esin disinda kimseyle prezervatifsiz iliskiye girme.

0|0
    0|0
    • Haklısın ama her erkek prezervatif kullanmak istemez ve öyleki genel evde ilk kez sahit oldum ve hep aynı genelevde takılırdim 4. Oldu bu ve ilk kez prezervatif siz oldu ve hatta prezervatif siz giren hiç duymadim

• Bende duymadim. Prezervatifsiz oral biliyorum ama. bu seklini ilk. kez duyuyorum

• Kadın prezervatifi takılıdır belki.

0|0
    0|0
    • Peki onu ben gorebilirmuydim içinde veya hissedermiydim resmen et ete deydi ama ya

• Eeeee arkadasım yapmadan önce niye takmadın giren çıkanın haddi hesabi yok diyorsun prezervatif takmiyorsun sonra kara kara düşünüyorsun

0|0
    0|0
    • İlk kez böyle bişey yasiycaktim gayet haz keyif aldım ama korkularım var acaba diyorum da neden takmadik ve nedenki

• 2 hafta içerisinde bir ürolojiye git test yaptir aids olmaz ama frengi bel soğukluğu olabilir bunundan belirtileri vardir bir kaçgün içerisinde iç çamaşırında yeşil Sari renk karışımında sıvı bulaşıyorsa bel soğukluğu olmussundur bunun için ya 3 tabe rozofin diye bir iğne var onu kullanacaksın ya da en iyisi bir üroloji ye görünmen olur bidahakine daha dikkatli olursun sanırım

• Eyvallah kardeşim çamaşırimda bugün sabah farkettim sarımsı bir damla bişey vardı seleye atmistim bir bakayım hatta

• Hem korkuorsun hem yapiorsun.
    Sen kendin kasinmissin kardesim.

0|0
    0|0
  • yok artık imkansız

0|0
    0|0
  • Nasıl yani taktırmadı mı?

0|0
    0|0
  • sen takalım deseydin ya, cabuk boşal diye takmamıştır

0|0
    0|0
    • AİDS olabilirmi bunlarda her aymi her haftami ne lafta muayene olunuyomus

• aids sünnetli olanlara çabuk bulaşmıyormus. yoksa biz karadenizin nataşa tutkusundan aids kırır geçirirdi

• Eyvallah moral oldu

Yükleniyor...