Konu cinsellik olunca ilginizi çekiyor bunuda bir bakın?

Arkadaşlar bazen ben önceki yaşanmışlıkları özlüyorum. Yani saf ve temiz kalplerin olduğu zamanları, insanların bir amaç için karşı cinsle olmadığı zamanı. Sizde özlüyor musunuz? Her hangibi bir yerde bir sitede genç kızın çıplak fotoğraf atmadığı zamanı. ya da bir erekeğin aşkım ben seks istiyorum demediği zamanı. 15 yaşa kadar düşmüş, cinselliğin olmadığı zamanı. Boktan bir sitede bir sürü genç,üniversitede ve lisede notu için öğretmeniyle birlikte olmadığı zamanı. Sevgilisiyle p*rno çekip bir sitede paylaşacak kadar düşmeyen zamanı mı özlüyorum. Sizde keşke o günler o sevgiler gelsin diyor musunuz?

1|1
4|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Kesinlikle katılıyorum, o kadar güzel anlatmışsınki. Ben aşkı 12 yaşında yaşadım ve 3 yıl surdu. Ne kadar erken, aşk mı olur o yaşta demeyin, şimdiki ilişkileri görünce asıl saf aşk oymuş diyor insan. Zaten ondan sonra çok denedim ama insanların bakış açısı ilişkiye çok farklı, bu yuzden çok kırıldım, uzuldum. Gunumuzde gercek sevgiye saygıya dayanan ilişki malesef çok az:(:(:(

0|0
    0|0
  • İstediği insan istediği yaşta cinsellik yaşayabilir bunda bir sıkıntı yok kafanı değişitirde gel onun haricinde saf kalpleri gururlu insanlar çok özlendi

0|0
    0|0
    • Sen kendi zihniyetine bak bu kadar insan doğru buluyorda bir sen mi yanlış buluyorsun? Bence sen kendi düşünceni değiştir.

• Herkes doğru buluyor diye doğrumu oluyor ay yazık sana o zaman dünya hala tepsi şeklinde herkes öyle inanıyor diye keşke kanıtlamasalarmış yuvarlak olduğunu neyse ya sana bu kafayla kolay gelsin

• Teşekürler

• Katılıyorum fakat şu devirde 15 yaşındaki çocuklarda seks istiyor.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Tabiki diyorum. Saflık ve temizlik zamanları. Şimdi herkesin içine şeytan kaçmış, bende dahil (

0|1
    0|0
  • Ah ahh kalbimden vurdun ama. Artık interneti komple hayattan silseler bile artık çok gec

0|0
    0|0
Yükleniyor...