Erkek arkadasımla ilk kez öpüştüm ve dudagımda?

Dudagımda anında uçuk çıktı kabardı şişti ertesi gün ilişkiye girdik ve vajinamdada uçuklar çıktı aslında vajinam kaşındı ve kaşıdım sonra kabarcıklar oldu cinsel yolla mı bulaştı bu uçuk yoksa ben dudagıma elimi değdiripte kaşıdıgım için mi? Boş insanlar yargılıycak insanlar görüşlerinizi kendinize saklayın kimsenin hayatına kimse karışamaz 👅

0|1
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Uçuklar bağışıklık sistemi zayıfladığında ortaya çıkan herpes virüsünün işidir ve o virüs her zaman bedenimizde vardır.. Demek o gün uçuk çıkacakmış çünkü onun çıkacağı üç gün önceden çıkacağı yerde kaşıntı ile belli olur.. Yapacağın tek şey C vitamini almak ve temizliğe dikkat.

1|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• mikrop kapmışsın manitan pis olma ihtimalı var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• herpes vardir cocugun

0|0
    0|0
  • Hastalik verir sana

0|0
    0|0
  • uçuk sakat canım. vulva daki ucuk gecer ama ic kısımdaıkler sıkıntı yaratır. bu zaten bı vırustur asla gecmez. sadece oteleybılırsın. en az bır doktora gıt. cildiye.

0|0
    0|0
  • Dert etme ilkkez öpüştüğün için normaldir erkek arkadaşın belliki dudağını emmiş senin tabi cinsel organınıda ondandır 1 gün içinde geçer benim kız arkadaşımdada aynisi olmuştu uçuk felan değil o

0|0
    0|0
  • Erkek temiz değil anlaşılan

0|0
    0|0
  • Gidicisin.
    Helvani fistikli yapsinlar söyle unutma sakin :P

0|0
    0|0
  • Bence ilişki sırasında olan bir şey.

0|0
    0|0
  • Herkesin bir popisi var :p

0|0
    0|0
  • bizim millet bulut dan nem kapar işte

0|0
    0|0
  • Boşver doktora git bence...

0|0
    0|0
  • dudağına elleyip vajinana dokunduysan bu yüzden çıkmıştır.

0|0
    0|0
  • Ellere varda bıze yokmiiii

0|0
    0|0
  • Yaladıysa ondandır

0|0
    0|0
  • elindendir

0|0
    0|0
  • sevişince olur öyle, sevişme sende

0|0
    0|0
  • her ikiside olabilir ellerini sık sık koruma sağlayan antibaktriyel sabunla yıka kimseye dokunma eşyalarada çıplak elle dokunma başkasına geçer doktora git

0|0
    0|0
  • İlişkiye girdiğin kişide herpes simpleks adlı virus varmış ve sana bulasmis bunun için anti viral haplar var eczaneden alabilirsin ama yine tekrarlayacaktir belli zamanlarda

0|0
    0|0
  • herpes genital uçuk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Mikrop erkek 😆😆

0|1
    0|0
  • Üstesinden basitçe gelebilecek bir unsur

0|0
    0|0
  • Kasidigin ixindir muhtemeleren erkek arkadasinin sakali varsa onden dolayidir tahris olmustur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...