VAJİNAMIN DUDAKLARI ESMERLEŞTİ, NASIL BEYAZLATIRIM?

Sarısın v beyaz tenliyim ama oralarim son zamanlarda esmerleşti bir kaç kişi limonla karbonati karistirip sur dedi ama hic uygulamadim biride pirinc unuyla süt sür dedi, krem haric bildiginiz boyle bir sey var mı her yerimin pembe olup oramın neden karardigini anlamiyorum. son zamanlarda Oldu cunku

0|2
2|36

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer çok sıkı sentetik iç çamaşırı ve dar pantolon giyiyorsan esmerleşme gayet doğal.. Pamuklu iç çamaşırı ve etek giy o esmerleşme kaybolacaktır.. Neden fazla nemli ortam oluşması..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• ne bu ya kumaş mı yıkıyorsun mermer mi parlatıyorsun. vajina ddakları elbette koyu renk olur. kıllanıyr tüyleniyor gerçek rengini buluyor

0|0
    0|0
  • çamasır suyu ıle cıtıle kanks

1|0
    0|0
  • Çamaşır suyuna baktır

0|1
    0|0
  • Yillar sonra sormayacaklar mi neden vajinan beyazlasmis arkadas?

2|1
    0|0
  • bos ver benım dalgada yırtılıp duruyor kndı kendıne gecıo senın kıde yırtıklık olsa dusunemıyorum m:)

0|0
    0|0
  • Esmer iyi dir

0|0
    0|0
  • Temizliğine dikkat et nemli ve havasız kalınca öyle oluyo genelde hergün temizlemen gerekiyo ve bunun kremi var kremle beyazlıyo die biliyorum

0|0
    0|0
  • bence çamaşır suyuna yatır

1|0
    0|0
  • Güneşte çok duruyorsa kararo

0|0
    0|0
  • Ne yaparsan değişmez rengi. onu öyle kabul edip sevceksin. bak mesala bize hiç sorun etmeden seviyoruz, sende sev 😊

0|0
    0|0
    • Nasıl değişmez sonradan karardi diyorum sonradanda beyazlar tekrar bence

• İyi sen hayaliyle yaşa 😂😂

• Dis macunu ne de olsa alt dudak

0|0
    0|0
  • Camasir suyuna yatir :D

Allah akil versin ..

0|0
    0|0
  • pudra sür :D

0|0
    0|0
  • Ağda kullanıyorsun degil mi

0|0
    0|0
  • inanmam , görmeden inanmam :)

0|0
    0|0
  • domestos kullan.

0|0
    0|0
  • camasır suyu dene :)

0|0
    0|0
  • Temiz tutmaya özen göster bir firmanın bir ürünü vardı sanrıım

0|0
    0|0
  • Ulan millet nerelere dikkat edio vay be

0|0
    0|0
  • esmerleşti Oldu

0|0
    0|0
  • bence camasır suyuna batır bak nasıl beyazlıyor gorceksın pamuk gıbı olcakk :D

0|0
    0|0
  • ne kadar esmer çok mu azmı?

0|0
    0|0
  • pudra sürrr :D

0|0
    0|0
  • var mı resım gormek lazım

0|0
    0|0
  • görmeden bi'şi diyemem :D

0|0
    0|0
  • diş macunu fırca

0|0
    0|0
  • Bekarmısın?

0|0
    0|0
  • kararsin ne olacak ki?

0|0
    0|0
    • Sarışınım cunku sadec dudak taraflari esmerlesince merak ettim

• Ya ben iliskiye girerken o kismin koyu olması karsimdakinden utanmama neden oluyor

• cok yanlis. gerci gormedigim sey hakkinda yorum yapmam elbetteki kolay degil ama genelde kizladin boyle en olmadik seylerden cekinmesine karsilik gordugumde buymuydu yani demisimdir herzaman cok alakasiz seylerden cekindiginizi biliyorum o yuzden bence seninki de farklidir beklenmedik tarzda duruyordur ve karsi tarafa cekici gelecektir eminim. gecen gun kiz arkim geldi eve dudaklari disa dogru duruyor diye benden cekiniyordu bende dedm acaba neden korkuyo kotumu okadar diye bir gordum bayildim ama

• Sarışının her türlüsü candır be, ister pembe olsun ister kahverengi :D

0|0
    0|0
  • aksamdan bır legene ace dok bıraz su ıle yanlız karıştır yanmasın cunku sonra kendını yuzustu yatır 3 saat falan sonra gor bak ilk gunku gıbı bembeyaz olacak ve sen teşekkkur etcen bana yok bana etme ayşe teyzeye et

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 2

• kestane

1|0
    0|0
  • Limon açar rengini

0|0
    0|0
Yükleniyor...