Bakire güzel kız kaldı mı?

Öncelikle yaşım 18, profilimde yazan yanlış. Bu soruyu içimi rahatlatmak için, fakat korka korka soruyorum. Ben daha cinsel ilişkiye girmedim, evlenmedende girmiycem. Haliyle eşiminde bakire olmasını istiyorum. Ama bu devirde çok zor galiba. Bu devirde bakire güzel bir Türk kızı kaldımı? Siz daha iyi bilirsiniz abilerim ablalarım

(Dinim gereği evlenmeden asla cinsel ilişkiye girmiycem)

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• tabi ki kaldıı samimi söylüyrm çok güzel olduğumu söylerler yemn ederm kimseyle ilişkiye girmedi girmemde evlenmedn olmaz asla

1|6
    2|2
    • harbiden bende bu düşünceyi destekliyor ve sizi tbr ediyorum bunu yürekten ve içten söylüyorum sizin gibi bayanlara ihtiyacımız var bir erkek olarak bunu söylüyorum.

• aynen öyle. helal olsun kız sana da.

• anal-oral-sürtünme-o-bu-şu?

Kızlar Ne Diyor 7

• Güzel olmasının neden altını çiziyorsun anlamadım? Kaç tane kaşar kız gördüysem hepsi de çok güzeldi, maalesef eninde sonunda çirkin dediğin kızlara kalıcaksın.

0|1
    0|1
  • Diyenleri çok gördük..

1|1
    4|7
  • bakireyim güzelim :p

0|3
    3|1
  • Ben bakireyim, güzelim, kısmetimi bekliyorum, kardeşim de evlendiğinde bakireydi, kuzenim de.. Kankam da.

Bu sitede bu soru çok soruluyor. Burası Türkiye dostum. Filmlerdeki gibi yaşamıyor herkes.

Yok kızlığı bozulmadan herşeyi yapıyorlar filan deniyor.

Herkese mahsus değil o dediğin. sokaktaki vatandaşlar bir araştırılsa %90 ı kızdır vallaha..

Toplumda ailelerimizde bekaret önemli. İnternete bakmayın siz. Hayata gelin yok öyle...

Ön yargılı olmayın bu kadar, cidden yani..

0|4
    1|1
  • 18 yasindayim, isteseydim bugunu kadar girerdim iliskiye. Ama kendimi esime sakliyorum oncelikle Allaha sonra kendime emanet namusum

2|5
    1|0
  • kardesim siz nerde yasiosunuz anlamiomki benim tanidigim butun kizlar evlenene kadar bakire kaldi ve bende oyleyim yani evlenmeden cinsellik yasayan cok az kiz var bence ortamina bagli eger o tur kizlarla takiliosan o senin hatan

5|4
    2|5
  • iki yil sonra bu fikrin degisir cok duymustum cunku bu lafi

1|4
    3|7
    • aynen bende :))

• :) ablası daha genç o üstüne gitmeyin bir üniversiteye gitsin görsün :)

• beyler yokmu daha eksi veren, zaten dogru söyliyeni dokuz köyden kovarlarmis

Erkekler Ne Diyor 7

• helal olsun arkadaşım. böyle devam et. bende senle aynı düşüncedeyim. evlenmeden cinsel ilişki asla yaşamam.eşine temiz gideceksin ki onunda temiz olmasını bekleyebilesin.

2|1
    2|0
    • aynen.. her kızla bişeler yaşamış insanın temiz bir kız beklemesi çok mantıksız olur ki zaten Allah nasip etmez. en iysini yapıyosnz sen temiizsen temiz kız nasip eder Allah bu kdr basit. diğer türlü kimsenin beklemeye hakkı yok

• evleneceğin kızı çok iyi tanımanız gerekecek .daha hayatınızda uzun yıllar var .nasıl bir kız ile evleneceğine zamanı geldiğinde karar vereceksiniz .üniversiteye gittiğiniz zaman insanları daha iyi tanıma fırsatı bulacaksınız .işte bu kızz iyi birkız diyeceğin insanla tanışacaksınız .kız kişiliğini bellieder muhakkak .

0|1
    1|0
  • bak istediğin hakkındır istersin lakin şu durumu göz ardı etme. evlenip anlaşamayıp boşanan insanlarda var bu ülkede... dinin bu insanlara farklı bir gözle bakmanı söylemiyor... evlenmezsin senin seçimin ama farklı bir gözle bakılması günahtır dinince...

0|0
    0|0
  • türk kızlarının hepsi genelde ilişkiye girmeyi sevmezler bakireliktek dolayı istisna ya da çok çok az kısım bakire değildir evlenmeden önce benim gördüğüm bildiğim bu

0|0
    1|0
  • Bakire kiz bulmak dovmesiz insan bulmak kadar zorlasti yaw

0|0
    2|0
  • ne ekersen onu biçersin :) büyük lokma ye büyük konuşma dememişler...

0|0
    2|0
  • bulursan ya merak etme..

0|0
    2|0
Yükleniyor...